Повратак смртне казне?

Da li podržavate vraćanje smrtne kazne?

  • DA

    glasova: 1 16,7%
  • NE

    glasova: 5 83,3%

  • Ukupno glasova
    6
Ни у твојој Канади не постоји смртна пресуда.
И држава демонстрантима блокира рачуне.
Џунгла.
Nema, jer ovde manijaci leze dozivotne robije i ubice ne setaju slobodno ulicom jer je slucaj zastareo ili je izasao posle par godina zbog dobrog vladanja.

Stvarno da li si normalan i poredis zakonodavstvo Srbije sa Kanadom. :lol:
 
И све си то закључио на основу ... ћега ба ?
Па ми још не знамо шта се десило са дететом !

Па у Америци се сваког дана дешава десетине лудила, па ништа.
Полиција убије малолетног нигера и - ништа.

Таман помислиш неће више никада, кад оно прц.
Пар градова даље опет исто.

Замислимо кад би код њих пооштравали закон кад год дође до убиства
па они би већ дошли до тога да окривљене гађају А бомбама !
Amerika je divlji zapad; ali svako ima pistolj pa ti prvi potegni.
 
Nema, jer ovde manijaci leze dozivotne robije i ubice ne setaju slobodno ulicom jer je slucaj zastareo ili je izasao posle par godina zbog dobrog vladanja.

Stvarno da li si normalan i poredis zakonodavstvo Srbije sa Kanadom. :lol:
Поредим будале.
Имамо их и ми и ви.
На наших шест милиона (на мишиће) и на ваших...100?...ко има више будала?
 
Nema, jer ovde manijaci leze dozivotne robije i ubice ne setaju slobodno ulicom jer je slucaj zastareo ili je izasao posle par godina zbog dobrog vladanja.

Stvarno da li si normalan i poredis zakonodavstvo Srbije sa Kanadom. :lol:

Уф, ал' ти је аргумент ... ццц ...
"... да ли си нормалан ..."
:bljak::bljak::bljak:

...
Evo vam odlicnog slucaja da je taj narod totalno poludio u velikom procentu.

Који народ ?
 
Narod na ulici…u fabrici…kafiću…

Немаш ти појма,
ми Срби смо јако трпељив и помирљив народ.

Синоћ сам у продавници одгурнуо и гласно опоменуо једног иза себе,
гурао се,
само се окренуо и није даље коментарисао.

☮️☮️☮️
 
Nzm baš, nekako mi ta priča o povratku smrtne kazne zvuči kao šarena laža za plebs...
Sa jedne strane gde će nama ozbiljne zemlje dozvoliti da imamo takav integritet?
Sa druge, više bi se ovi naši na vlasti ukenjali od toga - da oni/neko njihov uradi neko sranje kažnjivo smrću ili da nekome dođe iz dupeta u glavu da je "ubijati sa razlogom ok" (tipa osveta za dete ili sl.)
 
Ja sam vise za povratak Ustava, da se ne lupa sakom o sto ko kako hoce i kome se digne..

Da li tebi Vučić deluje kao neko ko udara rukom o sto ?
Priznaj, ne !

Tako ih uče oni tamo sekretari i šefovi protokola.
Oni im objasne da narod poštuje samo silu i demonstraciju iste.

Prosto ih nateraju da žive na Dedinju, voze moćne automlbile, ponašaju se bahato ... Ovo ti je istina što ti kazah. Ne bi nekog skromnog jadnika niko zarezivao 2 posto !
 
Iskreno , Vucic mi izgleda kao neko ko ce da bude treca prikolica u navijackoj razbijackoj grupi....znaci prvi alfa, koje ja zovem betice, drugi su gamice e onda ide Vucic, ekipa...

Zato meni ta prica da je pobednik BG u sahu ne pije vodu...mada iskreno skoro sam gledao nove klince pobednike u programiranju i nije mi se svidelo kako razmisljaju...brate nepismeni totalno...ali ono totalno...mada kad se setim, ko je sve nepismen zavrsio i predaje u skoli....

Ali narod je vristao kad je 2012 svoje govore uveseljavao sa pricom kako ce da lupi sakom o sto...
U isto vreme je koristio sve prednosti da pokaze svima kako mu se uvlaci u bulju da nauce ljudi...
Tako da....2 i 2 su 4 , koristio digitron ili na prste ili znao napamet sta sledi..
 
Kada je reč o smrtnoj kazni, kao da niko ništa nije naučio iz iskustva ili istorije (dokazane)....Koliko ubica, izdajnika, bandita je odgovaralo...uopšte?
Smrtna kazna bi sada kao i u prošlosti služila za rešavanje političkih protivnika, idiota ili nevinih ljudi. Kriminalci koji zaslužuju smrtnu kaznu ne odgovaraju za svoja nedela. Znači smrtna kazna je represija nad medijski osudjenim ljudima....ne prema krivcima...znači služi psihopatama da ubijaju i odgovornost za to prebace na svakog od nas koje medijski zastupaju....lični osećaj ne treba prebacivati na narod, ako si sposoban izvrši sam osvetu ili svoju volju, ćef. Iracionalni osećaj....
 

Back
Top