Повратак смртне казне?

Da li podržavate vraćanje smrtne kazne?

• DA

glasova: 1 16,7%
  • NE

glasova: 5 83,3%

• Ukupno glasova
    6
Ne vidim to kao napredak.
Vec sam objasnio da drustvenu opasnost i zlo treba odstraniti trajno.
Jos malo bice udruga za pravo kancera. Wtf
Мислим да то јесте цивилизацијски напредак.
Тежити рехабилитацији и нормалном повратку у друштво.

За монструозна дела,
довољна је казна и доживотна робија,по мени.

То нас разликује од животиња,па и монструма.

Прецедникова изјава је чист популизам.
Нажалост и око оваквих,страшних ствари, попут убиства девојчице.
Његови вајни сарадници попут Блера, Клинтона и осталих му шапућу да сада громогласни захтева смртну казну за тешка убиства.
Скупштина ће након дугих и напорних разговора одлучити да се закон пооштрава али да се ипак одустаје од смртне казне.
Лоша представа...или лоша публика?

ne mozes probuditi savest psihopati.
Smrtna kazna je zločin koji većina naroda neće na svojim rukama i u glavi.
Psihopate kao zločinci negiraju svoju odgovornost, pa je zadatak društva da im na to ukaže.
Problem su indoktrinirani ljudi kojima treba otvoriti svest koja je zatamnjena.
Problem je uvek društvo koje ljudima daje alibi, znači društvo treba lečiti u društvima koja su srećna nema zločina.

Smrtna kazna je zločin koji većina naroda neće na svojim rukama i u glavi.
Psihopate kao zločinci negiraju svoju odgovornost, pa je zadatak društva da im na to ukaže.
Problem su indoktrinirani ljudi kojima treba otvoriti svest koja je zatamnjena.
Problem je uvek društvo koje ljudima daje alibi, znači društvo treba lečiti u društvima koja su srećna nema zločina.

a hoće izdaju na duši?

" Ko je bezgrešan neka prvi baci kamen."
a hoće izdaju na duši?
Izdaja je na duši izdajnika, svako ima slabu tačku i čovek zna načine da ih aktivira.
Mnogi su izdajnici da bi obezbedili svoje potomke, hoćeš li i njih da pobiješ?
Koja je svrha ubiti Zelenskog? Da ga svete fašisti, da mu prave spomenike?
Koja je svrha pobiti ljude koji ne mogu da shvate svoje delo?
Smrtna kazna je populistički čin osvete.

Ne kažem da ja ne bih ubio ili seckao ubice dece, ali ja sam subjektivan i pošao bih od ljudi koji su izgradili društvo bez empatije, a ne od izvršilaca.
Pravda mora da bude objektivna i da ima svoj cilj, a cilj ne može da bude strah, cilj mora da bude teži za zločinca od proste dezintegracije.

Мислим да то јесте цивилизацијски напредак.
Тежити рехабилитацији и нормалном повратку у друштво.

За монструозна дела,
довољна је казна и доживотна робија,по мени.

То нас разликује од животиња,па и монструма.
Nema to nikakve veze sa “civilizacijskim napretkom”, kao ni pederluk koji se isto tako predstavlja.
To su glasnici propasti jedne civilizacije, sto je vise puta potvrdjeno u istoriji.
Dekadencija je kancer drustva a zadnja recenica je obicna floskula koja sluzi za dalje zaglupljivanje raje i drustva.

Smrtna kazna sluzi za odvracanje od monstruoznih dela i pojedincima treba seci glavu na panju.

Svima su usta puna glume a isti se ne potresaju i nista ne rade povodom toga da milioni ljudi i dece svake godine umiru od gladi sirom planete; ali ce glumiti civilizaciju hraneci monstrume u zatvorima; pa ce tako Brejvik uskoro na slobodu.

Nema to nikakve veze sa “civilizacijskim napretkom”, kao ni pederluk koji se isto tako predstavlja.
To su glasnici propasti jedne civilizacije, sto je vise puta potvrdjeno u istoriji.
Dekadencija je kancer drustva a zadnja recenica je obicna floskula koja sluzi za dalje zaglupljivanje raje i drustva.

Smrtna kazna sluzi za odvracanje od monstruoznih dela i pojedincima treba seci glavu na panju.

Svima su usta puna glume a isti se ne potresaju i nista ne rade povodom toga da milioni ljudi i dece svake godine umiru od gladi sirom planete; ali ce glumiti civilizaciju hraneci monstrume u zatvorima; pa ce tako Brejvik uskoro na slobodu.
Неће он никада бити слободан,Брејвик.
То знамо и ти и ја
Ако су ово моје флоскуле,онда је ово твоје, чист крик очајних људи који не воле у шта се све ово претвара.
Па смишљају огавније методе којима би подвргли монструме (иако је један возио,а други само глуп)мучењу.

Вероватно...сигурно, никада ниси уживо гледао како човек гине.

Него шта је него је тековина цивилизације.

Неће он никада бити слободан,Брејвик.
То знамо и ти и ја
Ако су ово моје флоскуле,онда је ово твоје, чист крик очајних људи који не воле у шта се све ово претвара.
Па смишљају огавније методе којима би подвргли монструме (иако је један возио,а други само глуп)мучењу.

Вероватно...сигурно, никада ниси уживо гледао како човек гине.

Него шта је него је тековина цивилизације.
Ahaa; vidim ovo je tebi nesrecan slucaj u saobracaju.

Nisam gledao na srecu; a monstrume koji ubiju dete ne smatram covekom/ljudima i mislim da je moralna kazna oduzeti im pravo na zivot.

Ahaa; vidim ovo je tebi nesrecan slucaj u saobracaju.

Nisam gledao na srecu; a monstrume koji ubiju dete ne smatram covekom/ljudima i mislim da je moralna kazna oduzeti im pravo na zivot.
Аха ти си пресудио да су је намерно убили?
Подели сам ом детаље...
Суд! Господине...суд.
Све остало су трице...

Аха ти си пресудио да су је намерно убили?
Подели сам ом детаље...
Суд! Господине...суд.
Све остало су трице...
Ja ne znam sto se svi ponasaju nenormalno i idu od cinjenice kao da se nece desiti sudjenje i iznosenje svih dokaza.

Nisam rekao da narod treba na vilama da ga nosi pre sudjenja i iznosenja nepobitnih dokaza.

Uvek se setim onog nesretnog oca Jurica i pitam se zasto zver koja mu je ubila dete živi u zatvoru.

Ja ne znam sto se svi ponasaju nenormalno i idu od cinjenice kao da se nece desiti sudjenje i iznosenje svih dokaza.

Nisam rekao da narod treba na vilama da ga nosi pre sudjenja i iznosenja nepobitnih dokaza.

Uvek se setim onog nesretnog oca Jurica i pitam se zasto zver koja mu je ubila dete živi u zatvoru.
Умро је...у затвору.
Видиш..има ипак неке правде Божије...

" Ko je bezgrešan neka prvi baci kamen."

Izdaja je na duši izdajnika, svako ima slabu tačku i čovek zna načine da ih aktivira.
Mnogi su izdajnici da bi obezbedili svoje potomke, hoćeš li i njih da pobiješ?
Koja je svrha ubiti Zelenskog? Da ga svete fašisti, da mu prave spomenike?
Koja je svrha pobiti ljude koji ne mogu da shvate svoje delo?
Smrtna kazna je populistički čin osvete.

Ne kažem da ja ne bih ubio ili seckao ubice dece, ali ja sam subjektivan i pošao bih od ljudi koji su izgradili društvo bez empatije, a ne od izvršilaca.
Pravda mora da bude objektivna i da ima svoj cilj, a cilj ne može da bude strah, cilj mora da bude teži za zločinca od proste dezintegracije.

pa to je ceo narod, skoro...

Back