Potrebna pomoc, sta da radimo?

Ko da godine igraju veliku ulogu.

Ima par klinaca koji treniraju aikido u mom klubu, bacaju ljude ko matori :lol:

Igraju mozda najveci ulogu ( teoretski opet).. To sto neko te baci u aikodu klubu nema ama bas nikakve veze. I ja sam sa 17 godina obarao odrasle muskarce, pa opet u realnom prostoru i vremenu ako bi doslo do samog kraja sanse su da ne bih imao sanse, iako sam superiorniji u klubu
To najvise ima sa voljom koji stariji muskarac teoretski bi trebalo da ima vecu.
Insistiram na ovo teoretski jer moze da bude ali ne mora.
 
Uz svo duzno postovanje koje gajim prema zenskom polu, tvoja sestra je priglupa idiotkinja!
Uopste mi nisu bile jasne klinke koje se vode kriterijumom... uuu on je opasan, on je frajer, on je smeker, los momak... bla bla bla... a posle kad pocnu posesivne dramske scene ko u spansko-turskim serijama.... ako mu se ne javis na svakih 5 minuta... pesnica u glavu... zale se i kunu svoju sudbinu... Ahh... ja nemam srece u ljubavi... buhuhu... od danas prestajem da verujem u ljubav... svi muskarci su isti... kreteni.... .i sl.


Tako da... umesto sto kujes plan kako da sacekas njega...
bolje odrzi vaspitnu lekciju sestri.
 
Uz svo duzno postovanje koje gajim prema zenskom polu, tvoja sestra je priglupa idiotkinja!
Uopste mi nisu bile jasne klinke koje se vode kriterijumom... uuu on je opasan, on je frajer, on je smeker, los momak... bla bla bla... a posle kad pocnu posesivne dramske scene ko u spansko-turskim serijama.... ako mu se ne javis na svakih 5 minuta... pesnica u glavu... zale se i kunu svoju sudbinu... Ahh... ja nemam srece u ljubavi... buhuhu... od danas prestajem da verujem u ljubav... svi muskarci su isti... kreteni.... .i sl.


Tako da... umesto sto kujes plan kako da sacekas njega...
bolje odrzi vaspitnu lekciju sestri.
aj da je samo to u pitanju, nego je fora sto se posle i vrate istima :lol:..
 
Uz svo duzno postovanje koje gajim prema zenskom polu, tvoja sestra je priglupa idiotkinja!
Uopste mi nisu bile jasne klinke koje se vode kriterijumom... uuu on je opasan, on je frajer, on je smeker, los momak... bla bla bla... a posle kad pocnu posesivne dramske scene ko u spansko-turskim serijama.... ako mu se ne javis na svakih 5 minuta... pesnica u glavu... zale se i kunu svoju sudbinu... Ahh... ja nemam srece u ljubavi... buhuhu... od danas prestajem da verujem u ljubav... svi muskarci su isti... kreteni.... .i sl.


Tako da... umesto sto kujes plan kako da sacekas njega...
bolje odrzi vaspitnu lekciju sestri.

Kukanje kako hoce nekog "normalnog" (sta je to "normalan muskarac" to samo ona zna), dobrog i pazljivog pa posle 5 meseci nadje istog ko sto je prethodni i onda sve jovo nanovo
 
aj da je samo to u pitanju, nego je fora sto se posle i vrate istima :lol:..
Vole batine pa to ti je :lol:
Realno i ukratko, prvo sredi i dovedi u red sestru, jer te fore o ostavljanju nekoga, pa javljanju istome ne prolaze, ako želi da ga ostavi odyebaće ga u dve sekunde, a ako voli da igra neke igre, onda to tako ide kao što ti sestra radi, treba joj definitivno održati vaspitnu lekciju i to malo jaču, a iz razloga što postoji mogućnost da zaista naleti na osobu koja neće shvatiti niti prihvatiti ne kao odgovor i sa kojom može imati ozbiljnih problema, tako da je bolje sprečiti nego kasnije lečiti.
Kao drugo, tip sa 29 godina koji se preti devojci je ukratko rečeno pi.čka i tu nema šta puno da se razmišlja, napravi mu sačekušu, izlomi ga dobro zbog pretnji i završena priča, neće se taj više nikada javljati.
Puno su opasniji oni koji se u prisustvu policije otvoreno prete ili koji ćute kao zaliveni i mnogo su mirni i fini u javnosti, tako da bi sestra trebala da pripazi sa kim ide i kako se ponaša, jer joj se realno može desiti da ako naleti na takve, ima ozbiljne i teško rešive probleme, a tada sačekuša definitivno neće rešiti problem pa ni policija.
Održi joj lekciju za njeno dobro.
 
Sve sam probao, ali ona nece da mi da mobilne, mora da mu se javlja svakih pet minuta, dao sam joj neke tablete za smirenje, neka odspava pa cemo sutra da ga sacekamo, hvala svima.

'Ebt, ćurka...:pop: To nikako ne mogu da razumem...Razumem da se desilo da pokaže pravo lice posle nekog vremena, pa se ona pošteno uplaši...ali da mu pristaje na takvo maltretiranje...ona je za bijenje....i to debelo..:dash:
 
sakupite se vas 10+ i kada sledeci put dodje po sestru izadjete vi i poloite boga u njemu. Onda mu lepo kazes ako cujes da ju je zvao ili bilo sta pokusao da ce te ga ubogaljiti a za primer mu slomis na svakoj ruci po jedan prst ( neka bude mali ). Okrenete se i razidjete... A sestri kazes da ako ga ikad ponovo kontaktira da ces je prebiti...

I obavezno da mu ispuca UZI u koleno!
A sestru, ako nastavi ovako, da proda negde na Kosovu gde će je držati stalno pod drogama i davati za sitnu lovu!
 
Kad je mooju sestru maltretirao jedan kreten u skoli, ja sam dosao za jedan veliki odmor, uhvatio ga za kragnu i tresnuo o zid... I rekao mu da ako se sledeci put vidimo, necu biti tako lepo raspolozen... I nismo se vise vidjali, prelazio je ulicu kada bi je sreo...

Nije da ti preporucujem nasilje, ali ako si jaci mogao bi da mu zapretis... U svakom slucaju, prvi korak je da to prijavite roditeljima... :)
 
Uz svo duzno postovanje koje gajim prema zenskom polu, tvoja sestra je priglupa idiotkinja!
Uopste mi nisu bile jasne klinke koje se vode kriterijumom... uuu on je opasan, on je frajer, on je smeker, los momak... bla bla bla... a posle kad pocnu posesivne dramske scene ko u spansko-turskim serijama.... ako mu se ne javis na svakih 5 minuta... pesnica u glavu... zale se i kunu svoju sudbinu... Ahh... ja nemam srece u ljubavi... buhuhu... od danas prestajem da verujem u ljubav... svi muskarci su isti... kreteni.... .i sl.


Tako da... umesto sto kujes plan kako da sacekas njega...
bolje odrzi vaspitnu lekciju sestri.

Ima istine u tome, videla sam slucajeva, samo sam ja to nazivala ovcama. Prevedu ih zedne preko vode, bukvalno. Ne znam da li je to ovde slucaj, ali imas pravo, ima toga dosta.
 
Čitam samo komentare...
"natuci sestru"
"kakva kretenka"
"ma folira se, oće ona takve tipove"
i tako dalje, sve lepše od lepšeg...

A nije vam palo na pamet da se ona BOJI da njeno nejavljanje može izazvati još gore posledice od onih koje već trpi??
Nije valjda da ne znate ništa o psihologiji žrrtve?

Pa kad je takva, ajde još dodatno da je ugazimo, da bude još nesvesnija i da se još više prepušta problemima?
Njoj treba pomoći da stane čvrsto nogma na zemlju, a to se ne radi drekom i batinama, već podrškom.
Ona mora da oseti da ima jaku zaleđinu i potporu, pošto očito sama nije dovoljno jaka ličnost da izađe na kraj s takvim problemima.
 
Ne znam.... čovek od 29 bi već trebalo da je odrastao i zreo čovek. Moj brat ima toliko godina, ženu i dva sina. Mislim, nisu bebe, stariji završava prvi razred. Ne kažem da svi treba da se žene i prave decu tako rano, da me ne razumete pogrešno. Već da muškarac od 29 godina nije klinac, nije pubertetlija, nego svoj čovek, odrastao i svestan svojih postupaka i posledica istih.
I kada takav preti ( za njega ) detetu, 10-tak godina mladjem, pri tome i ženskog pola, po mom mišljenju - tu nešto debelo nije u redu. Ja bih te pretnje shvatila ozbiljno! Daj Bože da nisu ozbiljne, da je lik samo nedo.hebani kreten, ali bolje shvatiti ozbiljno, nego se hvatati za glavu posle.
Kakvi drugovi, kumovi i rodjaci, pa neće oni zauvek biti tu. Neće 24 h biti uz tebe i nju. Da ga isprebijate, jel, a posle on i njegovi drugovi, kumovi i rodjaci da uhvate tebe samog, ili još gore, NJU??!!! I šta onda??? A čim dobije batine, čim bude na bilo koji način ponižen krenuće da se sveti. Mislim da bi trebalo da razmisliš malo o svemu i da ne reaguješ nepromišljeno. Prvo i osnovno, stupi u kontakt sa roditeljima, takvu stvar ne smete da sakrijete od njih! Pa, sa njima u dogovoru odlučiti šta dalje. Na prvu bih rekla - u policiju, ali... da se ne lažemo, kada su oni koga zaštitili? A opet, bolje i to, nego pokrenuti lanac agresije, osvete i sličnog, brrrr....
Ebo te, da odrastao čovek od skoro 30 godina preti klinki i pokušava da je zadrži na taj način? :dash: E, kuda bre ide ovaj svet, sve poludelo, sve otišlo u tri lepe...
 
Normalno da je neophodno da roditelji znaju, i ja to već rekoh.
Stvarno sam luda, ali ne mogu da prestanem da razmišljam o ovoj temi. Bre, pa to je čovek od skoro 30 godina! Nije normalno takvo ponašanje, nije to neki "napucani" klinac, pa da glumi opasnog frajera. Ovo može biti mnogo ozbiljnije.
 
Normalno da je neophodno da roditelji znaju, i ja to već rekoh.
Stvarno sam luda, ali ne mogu da prestanem da razmišljam o ovoj temi. Bre, pa to je čovek od skoro 30 godina! Nije normalno takvo ponašanje, nije to neki "napucani" klinac, pa da glumi opasnog frajera. Ovo može biti mnogo ozbiljnije.

Oo, draga moja... zna znaš koliko sam takvih slučajeva videla u RL..
Mozak bi prosuli nekome kad se ne udovoljava njihovim željama...
Žalostno vreme došlo, nema šta.
 

Back
Top