Potreban savet

Takve su okolnosti da je u prodavnici teško izvodljivo upitati je za dejt a da tom prilikom ne bude prisutan neko od zaposlenih ili kupaca.
Da ne ispadne da je devojka bila samo profesionalno ljubazna a ja to prebacio na viši nivo u svom shvatanju. Blam bih progutao lagano ali ne bih nju da izložim nelagodi. Nisam takva ličnost.

uglavnom ti i dalje tražiš razlog “da to nije izvodljivo “

Šta da ti kažem onda “pati”
 
uglavnom ti i dalje tražiš razlog “da to nije izvodljivo “

Šta da ti kažem onda “pati”
Ne tražim razloge prođu praznici pa ćemo videti.
Možda sama tema ostavlja utisak da mi je kontakt sa ženama stran, ni blizu toga
Usput rečeno, prijateljica me savetuje da nikako to ne radim u prisustvu trećih osoba.
Žena ogromnog iskustva u prodaji i marketingu.
Potvrda onoga zbog čega sam postavio temu
 
Ne tražim razloge prođu praznici pa ćemo videti.
Možda sama tema ostavlja utisak da mi je kontakt sa ženama stran, ni blizu toga
Usput rečeno, prijateljica me savetuje da nikako to ne radim u prisustvu trećih osoba.
Žena ogromnog iskustva u prodaji i marketingu.
Potvrda onoga zbog čega sam postavio temu
da tako ja mislim da u tom grmu lezhi 🐇🐰
 
Realno sagledavajući čak i da tu ima signala neka odleži malo do tada može na kulturicu da se gradi odnos
I da sve svi gestovi govore imaš prolaz odmah tu učiniti bar meni deluje olako
 
Realno sagledavajući čak i da tu ima signala neka odleži malo do tada može na kulturicu da se gradi odnos
I da sve svi gestovi govore imaš prolaz odmah tu učiniti bar meni deluje olako
Meni se takođe čini da je zainteresovana. Ok možeš i pričekati malo....al gvožđe se kuje dok je vruće. Da naiđeš u neko vrijeme kad je manja gužva? Svakako da treba produbiti konverzaciju.
 
Redovna sam mušterija određene prodavnice. Prilikom jedne od poseta prodavnici prodavačica pokazuje znake povećane ljubaznosti. Naredni odlazak usmerava direktno pogled prema mojim očima i malo duže ali ne previše dugo ne sklanja pogled. Sledeći put kada me ugledala javila se vrlo ljubazno, sa osmehom na licu, iako u popriličoj gužvi. Zadnji odlazak, plaćam račun, odlazim, okrećem se u jednom trenutku ka njoj u prodavnici, primetim da ona gleda u mom pravcu iako sam joj u tom trenutku bio okrenut leđima, tu nam se pogledi zadržavaju na nekoliko sekundi. Kako protumačiti, zainteresovanost ili ne?

Ja sam pitao radnicu u prodavnici da li je slobodna ili udata, pre dve nedelje....vrlo direktno. prelepa devojka, crnka, brineta, za mene vrh. nazalost, udata...
a te zajebancije sa davanjem znakova, zahebi to. to je za zene i klinke koje su nesigurne. necu da me boli glava, pitaj direktno.
 
Ja sam pitao radnicu u prodavnici da li je slobodna ili udata, pre dve nedelje....vrlo direktno. prelepa devojka, crnka, brineta, za mene vrh. nazalost, udata...
a te zajebancije sa davanjem znakova, zahebi to. to je za zene i klinke koje su nesigurne. necu da me boli glava, pitaj direktno.
Završeno.
Morala je verovatno tako jer već sam pisao prilike su takve u prodavnici.
Bitno je da je došlo do dogovora.
 

Back
Top