Potreban savet

Mainet

Početnik
Poruka
26
Redovna sam mušterija određene prodavnice. Prilikom jedne od poseta prodavnici prodavačica pokazuje znake povećane ljubaznosti. Naredni odlazak usmerava direktno pogled prema mojim očima i malo duže ali ne previše dugo ne sklanja pogled. Sledeći put kada me ugledala javila se vrlo ljubazno, sa osmehom na licu, iako u popriličoj gužvi. Zadnji odlazak, plaćam račun, odlazim, okrećem se u jednom trenutku ka njoj u prodavnici, primetim da ona gleda u mom pravcu iako sam joj u tom trenutku bio okrenut leđima, tu nam se pogledi zadržavaju na nekoliko sekundi. Kako protumačiti, zainteresovanost ili ne?
 
Redovna sam mušterija određene prodavnice. Prilikom jedne od poseta prodavnici prodavačica pokazuje znake povećane ljubaznosti. Naredni odlazak usmerava direktno pogled prema mojim očima i malo duže ali ne previše dugo ne sklanja pogled. Sledeći put kada me ugledala javila se vrlo ljubazno, sa osmehom na licu, iako u popriličoj gužvi. Zadnji odlazak, plaćam račun, odlazim, okrećem se u jednom trenutku ka njoj u prodavnici, primetim da ona gleda u mom pravcu iako sam joj u tom trenutku bio okrenut leđima, tu nam se pogledi zadržavaju na nekoliko sekundi. Kako protumačiti, zainteresovanost ili ne?
Pitaj jel tako skidas pogledom svaku musteriju ili samo mene
 
Hm.
Pitaj je da li želi da pričate o proizvodima koje prodaje na nekom instant chatu, pa ćeš videti..
Ne treba je odmah zaprositi lol
Redovna sam mušterija određene prodavnice. Prilikom jedne od poseta prodavnici prodavačica pokazuje znake povećane ljubaznosti. Naredni odlazak usmerava direktno pogled prema mojim očima i malo duže ali ne previše dugo ne sklanja pogled. Sledeći put kada me ugledala javila se vrlo ljubazno, sa osmehom na licu, iako u popriličoj gužvi. Zadnji odlazak, plaćam račun, odlazim, okrećem se u jednom trenutku ka njoj u prodavnici, primetim da ona gleda u mom pravcu iako sam joj u tom trenutku bio okrenut leđima, tu nam se pogledi zadržavaju na nekoliko sekundi. Kako protumačiti, zainteresovanost ili ne?
I ja jednu koleginicu, odgovaram joj ali je prezauzeta. Sumnjam...
Videćemo dolazi toplije vreme, mesec dana južnije od severne Francuske...
 
Ja sam jednu tako u lelenoru mislio da je možda zainteresovana, ali bila je samo zainteresovana da bude prodavac lelenora...

Iako je odgovorila ma koliko trivijalna pitanja da sam postavio...

Mada, ako si lovina, zaprosi je u prodavnici..
Ili saznaj njenu priču... Prvo... Mlada?
 
Ja sam jednu tako u lelenoru mislio da je možda zainteresovana, ali bila je samo zainteresovana da bude prodavac lelenora...

Iako je odgovorila ma koliko trivijalna pitanja da sam postavio...

Mada, ako si lovina, zaprosi je u prodavnici..
Ili saznaj njenu priču... Prvo... Mlada?
Dobio razne savete, od to ti je završen posao, u smislu zainteresovana, do samo je ljubazna. Ne bih bio u nedoumici da nije teško zbog same atmosfere i prilika u prodavnici pokrenuti takve teme. Specifično.
 
Budi mangup.
Dobio razne savete, od to ti je završen posao, u smislu zainteresovana, do samo je ljubazna. Ne bih bio u nedoumici da nije teško zbog same atmosfere i prilika u prodavnici pokrenuti takve teme. Specifično.
Ne gubiš ništa.
Osim malo eventualnog blama, ili gašenja želje.
Ali po meni je bolje znati nego ne znati. Posebno u medjuljudskim odnosima...
 
Gde je problem ?

Kako je opisao u uvodnom postu neće ni odbiti

To je na pauzi jedna kafa , ako ista imate onda na svakom koraku kafić

Doso odje pitati za savjet , dobije predlog on se smije na tvoj komentar

Ako vam je to novogodišnji program onda se sami zezajte
Tu je problem nema pauze, okružena koleginicama, mušterija uvek, ... Novogodišnji sam odbio nije mi zabavno tako da ne pravim ni ovde
 

Back
Top