Potreban savet

Nikada nisam išao takvim namerama i sa sličnim fokusom. Nakon toga posmatrao sve ok se čini
Pričas sad donjoj, ljepota stav Zenstvenost. I to sve posle toga da ti se učinilo da je zainteresovana

Rekoh a kako Nijesi tu njenu ljepotu primetio ranije?


No tek kad ti se čini da trza... Dakle pre te nije privukla. A sad kad se već nudi mozda...
 
Pričas sad donjoj, ljepota stav Zenstvenost. I to sve posle toga da ti se učinilo da je zainteresovana

Rekoh a kako Nijesi tu njenu ljepotu primetio ranije?


No tek kad ti se čini da trza... Dakle pre te nije privukla. A sad kad se već nudi mozda...
Mislim da sam ti odgovorio. Tip sam koji nikada ni u kojoj prodavnici nije na taj način posmatrao radnike prodavnice ili radnice. Takav sam čovek. Kupim ono po šta sam došao bez mnogo osvrta na ljude u objektu.
Nakon toga što sam primetio, učinilo se previše očigledno, narednih nekoliko puta koje sam je video, utisak se odličan stiče.
 
Redovna sam mušterija određene prodavnice. Prilikom jedne od poseta prodavnici prodavačica pokazuje znake povećane ljubaznosti. Naredni odlazak usmerava direktno pogled prema mojim očima i malo duže ali ne previše dugo ne sklanja pogled. Sledeći put kada me ugledala javila se vrlo ljubazno, sa osmehom na licu, iako u popriličoj gužvi. Zadnji odlazak, plaćam račun, odlazim, okrećem se u jednom trenutku ka njoj u prodavnici, primetim da ona gleda u mom pravcu iako sam joj u tom trenutku bio okrenut leđima, tu nam se pogledi zadržavaju na nekoliko sekundi. Kako protumačiti, zainteresovanost ili ne?
Znakovi pored puta (Знакови поред пута)
Book by Ivo Andrić

Pročitaj ako nisi i sve će ti se samo reci ...i obavezno javi kako je bilo..
 
Redovna sam mušterija određene prodavnice. Prilikom jedne od poseta prodavnici prodavačica pokazuje znake povećane ljubaznosti. Naredni odlazak usmerava direktno pogled prema mojim očima i malo duže ali ne previše dugo ne sklanja pogled. Sledeći put kada me ugledala javila se vrlo ljubazno, sa osmehom na licu, iako u popriličoj gužvi. Zadnji odlazak, plaćam račun, odlazim, okrećem se u jednom trenutku ka njoj u prodavnici, primetim da ona gleda u mom pravcu iako sam joj u tom trenutku bio okrenut leđima, tu nam se pogledi zadržavaju na nekoliko sekundi. Kako protumačiti, zainteresovanost ili ne?

Ма јок , оће да те поједе...
 
Kada bi sagledal iz ugla da nije problem da dobijem korpu eventualno i da to ne brine mozda bi se moglo doći do zaključka da smatram da devojka vredi više od obične avanture ili bar takav utisak ostavlja i da možda nne želim da je blamiram na poslu eventualno.

Онда требате да нађете начин како да њен осмех буде још већи и бољи.
 
Онда требате да нађете начин како да њен осмех буде још већи и бољи.
Takve su okolnosti da je u prodavnici teško izvodljivo upitati je za dejt a da tom prilikom ne bude prisutan neko od zaposlenih ili kupaca.
Da ne ispadne da je devojka bila samo profesionalno ljubazna a ja to prebacio na viši nivo u svom shvatanju. Blam bih progutao lagano ali ne bih nju da izložim nelagodi. Nisam takva ličnost.
 
Mislim da sam ti odgovorio. Tip sam koji nikada ni u kojoj prodavnici nije na taj način posmatrao radnike prodavnice ili radnice. Takav sam čovek. Kupim ono po šta sam došao bez mnogo osvrta na ljude u objektu.
Nakon toga što sam primetio, učinilo se previše očigledno, narednih nekoliko puta koje sam je video, utisak se odličan stiče.
Dobro
 
Pa gde je problem sto je okružena ?

Pitaj “izvini da li možete da mi pomognete oko mirodjia”

Mirodjije su super izbor jer ih ima mali milion
Ovo je lekcija. Da naučimo...
Ukoliko nam se svidi nekad prodavačica...

Pitaj je da četujete o mirođijama života..
I najjednostavnije pitanje, ja sam Mainet(ime) a tvoje ime je ili vaše ime je? Ukoliko ti sa osmehom kaže ime, pitaj je da pređete na ti ako odmah već niste na Ti..
Mlađe generacije sve više zaboravljaju profesionalnu distancu..


Uklopi se, budi originalno atraktivan.
I ono, ako nije zauzeta sobom, zauzeta nekim, ili samo zauzeta u trenutku reće ti da bi te rado pojela za užinu tokom pauze, pardon saznala kakvu kafu piješ...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240101_115506.jpg
    Screenshot_20240101_115506.jpg
    98,4 KB · Pregleda: 1
Poslednja izmena:
Takve su okolnosti da je u prodavnici teško izvodljivo upitati je za dejt a da tom prilikom ne bude prisutan neko od zaposlenih ili kupaca.
Da ne ispadne da je devojka bila samo profesionalno ljubazna a ja to prebacio na viši nivo u svom shvatanju. Blam bih progutao lagano ali ne bih nju da izložim nelagodi. Nisam takva ličnost.
Budi šarmantan a ne direktan...

Da ne pozove obezbeđenje.
Videćeš, osetiš u tonu i znakovima koliko možeš...
 
Znakovi pored puta (Знакови поред пута)
Book by Ivo Andrić

Pročitaj ako nisi i sve će ti se samo reci ...i obavezno javi kako je bilo..
Hm...

Ljudi su ljudi.
Posebno percepcije ljubaznosti.
Nema svako iste, iako želim mu za NG da je dobije za čašicu razgovora u četri ipo oka...

Sve je znak. Zavisi od toga koliko ti je značajan.
Sinhronizacija misli sa dešavanjima je jedna od potvrda da smo u vrtlogu znakova refleksije sopstvenog razuma(uglavnom)....

Umišljeni smo svi. Ma koliko razumni, um koji je u redu, radu, i rasporedu...

Što su pravili toliko nuklearnih elektrana u Japanu kad su toliko trusno područje, zemljotresi, cunamiji..
Jedan od razloga je poraz u 2.sv ratu..
Objavili 7.6 richter earthquake na zapadnoj obali...


5metara cunami kazu. . . Joj
 
Svestan toga da tumačim možda kako bi želeo.
Čemu pogledi ako je to?
Ljubazno javljanje sa osmehom u gužvi nesvojstveno za ponašanje prema ostalima?
Zbunjujuća situacija.
Нама мушкима збуњујућа. Мислимо да баца сигнале а она само профи љубазна.
Мада, ништа те не кошта да пробаш.
 
Poslednja izmena:
Нама мушкима збуњугућа. Мислимо да баца сигнале а она само профи љубазна.
Мада, ништа те не кошта да пробаш.
Prvi pogled desio se pravo u oči kada za to nije imala povoda, drugi, bio sam van prodavnice išao ka kući, okrenem se vidim gleda me.
Nešto mi govori da slučajnost nije.
Velika mogućnost da si u pravu.
Prijatelji mi kažu, prijateljice, da je ona učinila što je do nje. Sada prepušta meni.
Šta znam
 
Prvi pogled desio se pravo u oči kada za to nije imala povoda, drugi, bio sam van prodavnice išao ka kući, okrenem se vidim gleda me.
Nešto mi govori da slučajnost nije.
Velika mogućnost da si u pravu.
Нећемо знати ако не пробаш. Буди љубазан, баци неку фору, алузију. Ако те лиферује, ни прва ни задња ако успе, екстра. Држим ти фиге.
 
Prodavačici je ljubaznost bukvalno u opisu posla...
Svestan sam toga.
Prvi put mi se dešava ovo zato sam i nesiguran.
Uvek u prodavnicama od igle do lokomotive kupujem bez konstatovanja ikoga oko sebe.
Miss univerzuma ne bih konstatovao da je prodavac.
Zbunjenost i neraspoznavanje proističe možda iz toga.
Svi su maksimalno ljubazni prema meni uvek kao i ja prema njima.
Ovde sam osetio nešto više od toga. Ili sam u zabludi.
 

Back
Top