postavite pitanje........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se tice tih astrologa, koje sam platila (jedna cak pise i horoskope za jedan ezotericni casopis), bila sam u teskoj krizi, i mislila sam, da su to stvarno pravi astrolozi. Posebno ta, sto mi je rekla, da cu drugi kraj godine 2001 ici u drzavu, gde sam vec bila. Sada je 2007, ja sam jos uvek ovde.
Blago njoj! I meni, da se na greskama ucim!

Zelim ti lepe praznike!

Vise vredis nego ovi, sto pljackaju narod i lazu!

venus8
 
Bok....eto mene ponovno :) imam par pitanja.....pono mi znace tvoji odgovori :) HVALA

- Ponovno sam srela jednog starijeg muskarca inace javnu osobu....zanima me dal on nesta osjeca prema meni i dal ce se nasi putevi jos sresti, dal ce me potrazit?
- Zanima me jos moj diplomski rad, dal cu uspjet diplomirat sljedeci mjesec i dal cu dobit obecani posao?
Puno ti hvala jos jednom na odgovoru :)
 
Pikica:
Bok....eto mene ponovno :) imam par pitanja.....pono mi znace tvoji odgovori :) HVALA

- Ponovno sam srela jednog starijeg muskarca inace javnu osobu....zanima me dal on nesta osjeca prema meni i dal ce se nasi putevi jos sresti, dal ce me potrazit?
- Zanima me jos moj diplomski rad, dal cu uspjet diplomirat sljedeci mjesec i dal cu dobit obecani posao?
Puno ti hvala jos jednom na odgovoru :)
:rolleyes: Malo sam zbunjena...eto jos brojeve :p ;)

za prvo pitanje: 8, 16,38,47, 52
za drugo pitanje:1, 23, 27,37, 56,
 
tasaa ovaj period i jeste malo svadjalacki za vas dvoje ali docice polako sve na svoje...ipak vama sledi kasnije zahladjenje i udaljavanje...
@ sami imas dobre aspekte za veoma ozbiljnu vezu sa sadasnjim deckom...tako da treba to i da iskoristis od polovine iduce godine...svako odugovlacenje je gubitak...
@ kacka cole losi aspekti...otprilike i ako bude nista bitno..
a posao ti je malo slabije aspektovan pa bih pre rekla da su sanse 60 posto da ne dobijes a 40 posto da dobijes..
@ kacica ja tebe ne vidim duuugo samu iako bi se to mozda moglo desiti na kraci period...finans,borba ti predstoji...posao ces naci ali nece donositi bas dovoljno novca...ipak neces biti u situaciji da ne mozes bas nista da ponudis svojoj deci...za par godina ide bolji period..
@ putzaraj hvala sto si odgovorila umesto mene..
@ beograd od marta 2008 ti je fenomenalan period za ljubav i to ce biti bas onakav muskarac kakvog si ocekivala/dobro sa par mana ali.../potrudi se da tog coveka zadrzis uz sebe...
 
@ mackic /zensko ili musko??/ od septembra ima aspekata za promenu u ljubavnom zivotu..velika verovatnoca upoznavanja veoooma interesantne osobe i neka lepa avantura..
@ pahuljica 2009 je godina aspektovana za ozbiljnu vezu tj.brak..velika je verovatnoca da ces dugo biti u ljub.vezi pre braka..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top