postavite pitanje........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ ekaterina imate aspekte dece ..nesto je otezavajuce sa njegove strane a kao da jos uvek nije otkriveno..javi se na pr.poruku da ti jos nesto kazem..
@ cupavica inostranstvo imas ali na kratak vremenski period..pa...a sa ovim deckom ti stoje aspekti veoma ozbiljne i jake veze sto verovatno ukazuje na brak..
@ pikica za ovog starijeg stoji da cete se videti jos koji put..ali pre nekako slucajno nego da ce te bas potraziti..moze da se dogodi nesto sto lici na avanturicu i nista dalje..za diplomski ti ne mogu reci da li ce bas biti iduceg meseca ali imas lepe aspekte pa 70 posto hoce..ali ces dipl.sigurno ove god.i stoji ti da ces se brzo zaposliti/tj ove god./
@ pumpi Hoces....od sept.okt.ove godine otvara ti se posao na kome ces ostati duze i koji ce biti `ozbiljan`
@ malena ljubavni aspekti su bolji tek od 2008 i tada ces bas biti bolje/lepa i duza veza ti stoji/ a finansiski od sredine 2009..ima malo da se ceka ali lepsa ti je buducnost od proslosti...
@ aura pa ima nekih inter.aspekata mogla bih da kazem da mu se svidjas ali ne nesto ozbiljno..ima sanse ako se potrudis da udjete u neku kracu vezu..
@ truman imas dobre aspekte ali uz malo vise truda i ulaganja svog vremena..ovo je nesto sto moze na kraju da bude veoma lepo pa eto budi uporan/naravno ne previse.../
 
@ herr pa ja sam potpuno preskocila citavu tu stranu..eto da nisi pitao ponovo....ja se vratila a izgleda i ti.....e sada tesko ovaj njen bivsi izlazi iz NJENOG zivota...nekako se pre ili kasnije on ponovo aktivira...ja ti po ovim br.savetujem da se ti drzis u narednih par meseci po strani sto se tice njega.....imas dobre aspekte sa njom ali ipak budi samo malo oprezniji kada je ta veza u pitanju...
@ leoskorp u vezi ljubavi...cini mi se da vec postoji neko ko bi mogao da bude veoma ozbiljan za tvoj zivot.....ako ne pojavljuje se do kraja godine..bice to malo komplikovan odnos ali dugo ce trajati...
U vezi posla napredak od sredine 2008 i poboljsanje mat.situacije
e sada zdravlje u porodici...to mi je bas uopsteno..a da pitas konkretnije???ima nekoga ko ima zdr.teskoca???
@ devojcurak iskren nije potpuno...ipak nemoj da te to rastuzuje..a da li ce otici ne znam..za tvoj zivot ionako nije bitno..ti i on ce te se pre ili kasnije udaljiti...
 
Hvala ti tarot! Ono sto si mi rekla za kupovinu stana, si bila u pravu, ta stvar se vec realizuje i trebalo bi da bude gotova do pocetka Jula! A ovo sa njenim bivsim muzem me stvarno uznemirava, nikako da se te relacije postave na svoje mesto. Stalno je psihicki i mentalno maltretira i uznemirava. Mislim da ona tome dosta doprinosi jer nema cvrst stav po pitanju njega. Ja sam na kraju zivaca, reci mi molim te vredi li se boriti dalje za nasu vezu,ili treba pustiti da vreme nanese nesto drugo. Mislim gresim li planirajuci da svoj zivot vezem za nju??? 17,24,36,52,3.
 
@ nepopravljiva..nasmeja me ti...ma dobija se prednost tako sto ja popijem kafu pa gde sam stigla stigla koga preskocim mora da vice...sta cu..ne vidim sve....posao u inostranstvu moze da potraje najvise godinu dana/mozda maaaalo duze../a lepi su aspekti za ovog decka pa i ako se desi da se veza prekine/a nece to biti tako brzo../zaista imas odlicne aspekte prijateljstva sa njim..odrzavaj to...
@ smederevka imas aspekte putovanja ovog leta...a sada je i c.gora inostranstvo pa....lepi su ti aspekti za ovu sadasnju vezu ipak za par meseci su moguce komplikacije..nista starsno...
 
herr pa to sam i pokusala da ti kazem..nema ona cvrst stav kada je on u pitanju...a nisam sigurna zasto je to tako kod nje....koliko mogu da vidim ima smisla da ulazes u ovu vezu..moze to da bude bas,bas dobro..ipak moras da budes spreman na komplikacije kada je ona u pitanju..malo je pa nestabilna mozda/ne mogu da nadjem adekvatnu rec../
 
skuvatju ti ja bokal kafe i ratluk tju ti spremiti i to onaj sa oraSima...
valjda tje da bude sve ok..evo danas garantno pismo moje dobio dechak, u ponedeljak mi se shalje, pa kod Chika ambasade da odobre,,,21-og tju vas pozdraviti i odleteto malo medju oblake paperjaste...
Ajde ipak josh jednom da li tje taj posao da bude siguran i beritjetan 2.4.11.32.48
Da li je momak ipak za mene i neka ozbiljnija pricha sa njim 1.3.15.27.55.
hvala teta-tarotu
 
@ julie imas aspekte da ces uskoro/najkasnije do sept./naci posao..koliko vidim stoji ti malo putovanja do tog posla..i ova veza ima sanse da se pretvori u ozbiljniju..ipak sacekaj da pregurate jesen pa odlucuj dalje...
@ nepopravljiva..uf nemoj teto da me zovez...pa ne verujem da sam bas tooooliko starija od tebe...posao ce biti dobar i isplativ..a za vezu sam ti vec rekla da je dobra...
@ marge postoji nesto kod njega cime bas,bas nije zadovoljan/ne znam sta/ ali kako vreme prolazi bice sve bolje...a svoje ostvarenje nece postici bas u potpunosti..ipak nije mu lose...
 
Imam jos dva pitanjca, ako smem da postavim...

Zdravstvena situacija za naredna dva meseca (hoce li biti poboljsenja ili ce krenuti na gore)?
34, 78, 13, 24, 69

Hocu li otici ovog leta na putovanje u inostranstvo?
56, 74, 2, 8, 45
 
@ mackic pa za ova dva meseca otprilike kako je tako je..mozda cujes za nesto novo u vezi tog problema pa nije lose da pokusas..a putovanje ti stoji..sad da li inostr..malo je i meni ne jasno
@ mala ima lepo misljenje o tebi ali inema tu nikave posebne veze..
@ juli nista posebno...to je `osudjeno` pre ili kasnije na kraj..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top