POŠTANSKE MARKE

imam jako puno markica sa svih delova sveta,neke su u albumu neke nisu
ako vas zanima odredjena markica samo mi posaljite zemlju porekla i godinu
pa cu videti da li je imam..... na p.p ..ili ovde na temi kako vam odgovara
hvala
 
Koliko vrede postanske marke sa natpisom "Srpska kralj. posta" (privatno izdanje!) , nezigosane?

На коју се то серију тачно односи? Какво је то приватно изданје?
Молим Вас да пошаљете слику истих, или макар опис, како бих могао да Вам кажем о чему се то ради.
 
Ja sam novi filatelista zato pomoc kako da sakupim markice koje me interesuju u mom slucaju poceo sam sa Jugom od 70-ih pa nadalje. Rado bih se menjao ako ima jos pocetnika.

Ako je Vaše interesovanje Jugoslavija 70-tih pa na ovamo, onda nije nikakav problem da sakupite kompletnu kolekciju, jer su to prilično jeftine marke i relativno se lako nabavljaju. Izuzetak predstavljaju neke serije SRJ iz 2002-2003. ali ni to nije ništa strašno...
 
Mozete da prodate svoje artikale bez provizije na Prodam - aukcije.
Posetite nas sajt na www.prodam.rs adresi.
prodam_banner120x60.gif
 
Prodajem veliki broj postan. markica iz Portugala,Francuske,Holandije,SAD,Irana,Pakistana,Australije,Austrije,Madjarske,Njemacke istocne i zapadne kao i nase SFRJ i svih zemalja svijeta
Starost je od 1940 do 1970
Kontakt telefon:
može na PP
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pozz swima!!! Posjedujem vecu kolicinu postanskih markica iz Rusije, Madjarske, Rumunije, Srbije a imam par i iz Azije. Interesuje me da li one vrede koliko, a sve su iz otprilike iz nekih 1950-ih, 1960-ih godina! Ako neko moze da mi odgovori na ovo pitanje neka mi se javi na mail milosk11@yahoo.com.
Pozz swima!!!
 
Prodajem veliki broj postan. markica iz Portugala,Francuske,Holandije,SAD,Irana,Pakistana,Australije,Austrije,Madjarske,Njemacke istocne i zapadne kao i nase SFRJ i svih zemalja svijeta
Starost je od 1940 do 1970
Kontakt telefon:
može na PP

Zainteresovan sam za markice Austrije ,Zapadne Nemacke i Velike Britanije mogu biti ciste ili zigosane i ako neko ima u ponudi staru Jugoslaviju period od 45 do 60 te i 1993 do 2002 dolaze u obzir samo ciste i kvalitetne pozeljna slika markica.
Sve ponude posalji te na mail

mldnsany@gmail.com
 
Što se domaćih markica tiče i nisu nešto posebno vredne. Ona sa likom kralja Aleksandra Obrenovića IV postoji u dve varijante: na fazer papiru (protkan crvenkastim svilenim nitima) iz 1894. i na običnom papiru iz 1898. godine. Opečaćena, pa čak i na isečku ne vredi mnogo. Ja sam zainteresovan za onu seriju od 4 markice sa kraljem Petrom II, koje je izdala izbeglička vlada u Londonu 1943. i za one što se samo naziru iz okupirane Srbije iz 1941. za naše zarobljenike. Molim da pošaljete malo detaljniju sliku domaćih markica.
 
Postovani

Dali neko od vas slucajno poznaje ,a jos bolje imate kontakt telefon od jednog gospodina filatelista iz Boeograda koji zivi na Vozdovcu ul "Milunke Savic" 23 zove se Bogdan Petrovic.?Nikako ne mogu da stupim u kontakt s njime?Ili mozda imate nekog kolegu u Beogradu koji mozda zna,pa moze da mi date neki e-mail da pitam njih?
Hvala
 

Back
Top