Quantcast

POŠTANSKE MARKE

prion

Zainteresovan član
Poruka
377
Posedujem ponishtenu markicu kralja Petra iz 1939 god.od 2 din crvenojorgovanasta boja sa greshkom tzv.uho sa mindjushom.
Nisam naishao u literaturi vrednost te markice pa molim ozbiljnije i starije filateliste da mi kazu ako znaju.Hvala.

ljubcom

Početnik
Poruka
3
dobar dan...evo ja sam se sad registrovao zbog.....vas tj markica......zanima me koliko toga ima ..sta ima .....gde se nalazite........i koliko to cenite...evo email...ljubcom@so.sbb.co.yu.......ili icq ljubtrub.....

ljubcom

Početnik
Poruka
3
evo sada je vece.....malopre sam seo za komp...zanima me vas oglas....ja sam na putu....ali ako vam nije tesko ja se vracam u nedelju.....javicu vam se a vi do nedelje razmislite pa mi javite oko postanskih maraka...moj tel 063 566 759 ljubomir..ili emal...ljubcom@so.sbb.co.yu...

ljubcom

Početnik
Poruka
3
dobar dan.....Pozdrav iz Sombora.....ako niste prodali postanske markice ......ja i moj kolega smo zainteresovani za njih ..samo kazite sta se nudi ..koliko i cenu naravno pa se mozemo dogovoriti za dalje ......email ljubcom@so.sbb.co. yu

milivoj

Početnik
Poruka
3
prodajem marke,yugoslavija od 1945.NDH,i komplete iz celog sveta po potrebi shaljem spisak,Kolekcija je porodicna i marke su sve u izvanrednom stanju u albumima .popust
za kupovinu kolekcija u selosti.
e-mail rover216@eunet.yu

jema

Početnik
Poruka
3
javite mi se na private,i ja sam zainteresovana za kupovinu markica,ali molim vas sa opsirnijim informacijama.Hvala

magico

Početnik
Poruka
2
Dobar dan...ja imam oko 400kom post.markica kraj 19 i pocetak 20 veka iz celog sveta.Tu su i Hitlerove ..hmm.E,sad....bilo kakva uputstva u vezi prodaje bi mi dobrodosla.Hvala unapred.
tarox@sezamro.yu

pinosavac

Obećava
Poruka
83
Vi koji prodajete marke jugoslavije i kraljevine srbije,crne gore molim vas da mi napisete sta imate i u kakvom stanju a ja cu rado odgovoriti na ponudu

prion

Zainteresovan član
Poruka
377
U prodavnici Yugomarke, bili su ranije na Trgu Republike a sada su se vratili na staru adresu u Takovskoj preko puta televizije.