Quantcast

POŠTANSKE MARKE

teretana94

Početnik
Poruka
5
Ovako: Prodajem dva albuma punih sa markicama i slozene su u jedan album ima premo 500 markica NEponistene, markice su od 1733 pa do 1990,zaista su bas stare i neponistene kao sto rekoh,ima raznih,slike mozete videti, ako je neko zainteresovan mozemo da korigujemo cenu... evo vam e-mil teretana1111@gmail.com ili 0631646591...

teretana94

Početnik
Poruka
5
prodajem postanske markice vrlo stare od 1733 pa do 1990, imam dva albuma u jedan preko 500 markica, NIJEDNA NIJE PONISTENA...Ko je zainteresovan mozemo da korigujemo cenu,neka se javi na e-mail:teretana1111@gmail.com ili 0631646591

teretana94

Početnik
Poruka
5
Prodajem postanske markice vrlo stare od 1733 pa do 1990, imam dva albuma u jedan preko 500 markica, NIJEDNA NIJE PONISTENA...Ko je zainteresovan mozemo da korigujemo cenu,neka se javi na e-mail:teretana1111@gmail.com ili 0631646591

srba filozof

Početnik
Poruka
1
Francusku marku iz serije 1962-66 g.
Prikazanu pod oznakom ''a'' i ''b''
Marku pod oznakom "b" koja nema zastavu na jarbolu nisam nasao u katalogu,
pa molim filateliste ako znaju nesto o toj marki da jave.
Pozdrav Srba filozof

Marekus

Početnik
Poruka
3
Pozdrav svima! Nasao sam ovaj forum i mogu kazati, da je bas dobar sto se tice filatelije. Trazim neke knjizice a nudim marke i kataloge. Inace sam iz Slovenije, pa molim izvinite ako sta pogresno napisem. Srbo-hrvatski sam ucio samo jednu godinu u osnovnoj skoli ali citam i dosta stripova na vasom i hrvatskom jeziku, pa zato mislim, da nece biti bas problema oko toga...

Znaci trazim knjizice o VERIGARAMA (YU marke iz pocetka 1919 godine), ne znam tocno naslove tih knjizica ali izaslo jih je ukupno 6 ili 7.

Nudim puno starih marki, kataloze, prilazem i par slika:

Ovaj katalog je NOV, iz 2014 godine, u njemu su sve marke svih drzava od pocetka 1840 godine do 1940 godine. Preko 1200 strana, kolor, kosta 150 $.

Zatim nudim marke stare vise od 100 godina:

Ovo je samo par slika (ima toga u ogromnim kolicinama i punig albuma), ako vas mozda sta zanima pisite mi molim na moj E-mail: markolar@gmail.com

Hvala!

Stricker

Početnik
Poruka
1
Pozdravljam,
interesuje me, ima li nekog da mi proceni poštansku markicu Hong Konga, iz 1860-ih godina, sa motivom lika Kraljice Viktorije. Markica je naznačena na "two cents" i izvorno bi trebala biti u nijansi svetlo braon-smedje boje, a moja je maslinasto zelene boje. Po mom subjektivnom mišljenju, poprilično dobro očuvana, sa pečatom Hong Konga. Hvala unapred.