Postaju li muškarci "nežniji pol?"

Zene imaju tu taktiku koriscenja privida.
Odavno to koriste za korist, ali postaje teret ako nema bizgova, glupih muskaraca.
Tada sminka ne isplati sebe kao veliki trud nego postaje obsveza koja se ocekuje ali ne isplati.
Prevara mora da postoji da bi bila motiv za te zenske praktike.
Slikovito receno, sustina I iskrenost u lepoti je kod striptizete , ali najvise para uzima manje poznata I obucena, koja odecom ipak prikrije svoje mane.
I jare I pare.
Kao sto ima muskaraca ima i zena i nista nije odredjeno polom, dakle privlace se slicni...i zamisli zenu koja je kao ti....
 
Njega ne ubrajam u muškarce.
1646850413642.png
 
Kao sto ima muskaraca ima i zena i nista nije odredjeno polom, dakle privlace se slicni...i zamisli zenu koja je kao ti....
Gresis. Ne znam odakle ti hrabrosti za ovakvu nebulozu. Muskarci ovako nesto izjave samo kad nema granice koliko hoce da se uvuku u gacice neke femi zenske.
Kad neko izjavi da nista nije odredjeno polom, nije suvisno prebirati o pitanju da li mozda zali I zeli da rodi.
Vecina ih oznaci kao frustriranu licnost koja je otisla u alternativu, ja to oznacim kao autisticki primer (egocentric samoizolovani ).
Da ne kvarim igru uvlakacu , skoro uvek prelazim na njegovu stranu posle par laznih sukobljavanja , radi prestave za mladu damu.
Sta tu ima da se dalje objasnjava nekom ko ne razlikuje polove?
 
Ne pravi mi patka ljubomornim, moze da mu se odrazi na ten, a znas koliko bi ga kostalo da ponovo dovede ten u nedirnuto stanje, jos ako progovori kod doktorke iscedice ga ko limun....

Stvarno..Zamisli ženu kao što je on..
Bio bi to lep par.
Prštalo bi na sve strane ..Možda bi bilo i mrtvih.
Ima tu gospodja koje ga citaju godinama, vec i lice na njega...ne pizdi on bezveze...:)
 
Uuuuuuu ovo je bilo zestoko.
Tacna je izjava u opstem sigurno.
Mozda je tacna I u ovom pojedinacnom , a minira tezu uniformista uniseksista.
Ja sam toliko daleko od uniseksista , da mi je I bezveze da trazim ovakve pogodne , jasne argumente.
Zanimljivo je , iako necete verovati , ja sam u realu aseksista u poslovnom , I to je mahom razlog razlicitom gledanju na sposobnosti music I zenskih a na stetu zena na vas nacin tumaceno.
Aseksista znaci da mi je svejedno da li je radnik musko ili zensko.
Neke zene to prihvate odmah kao komunizam , cak I olaksanje , dok druge se ljute jer otpada dzentlmenski pristup u nekim stvarima.
Jer nekako postoji trend da zene treba dokazivati na muskim tackama snage I vestine. Ali samo ovlas da se par puta dokaze.
Kao sto bi dobar I nemanipulativan menadzer treba da radi , menjas poziciju radnika na onu gde moze mnogo bez opterecenja , a ne da byde na spot light ako misli da je lepa , pa niko nece da radi u fabrickoj biblioteci nego bi sve da budu sekretarice direktora ili zamenice.
 
Ne postaju muskarci nezniji pol..
Percepcija i dozivljaj lepote je promenljiva kategorija, uvek bila..

... како? онда ако не постајемо нежнији, бар да постанемо мекши пол... :manikir:

Ne preteruj.
To nije pravi muškarac , nego stoka.

Ми м. смо збуњени са тим г-дин прави !

А шта ако сам ја и сл. мени: г-дин криви :cool:?
 
To je nešto sasvim drugo i u redu je .
Ali da poljubim lika i pojedem mu karmin ili da ne smem da mu pipnem kosu jer
ću da mu pokvarim frizuru...Mislim..

I tu depilaciju ne kontam..
Što mora da izgleda ko bebina guza..
Daj malo maljavosti , pa muško si .
Naravno -ne mislim da treba da bude ko majmun , prekriven dlakama ,
Ali ono , u nekim granicama.

Најбоље је да ти ошишаш и обријеш неког мушкарца (по целом телу)... па када склониш све те длаке, можда ти се не свиди.

Ма уствари, направи конкурс...:kafa:
 

Back
Top