Post express "mrzi me da radim"

Ovi što donose pakete, odavno su prestali da idu do stana nego te samo pozovu da izađeš na ulicu. Glupo čovek da se cima.

Sad su smislili novu foru, pozovu da te zamole da im učiniš, navodno previše posla imaju pa će paket da ostave u pošti i onda ti treba da ideš da ga preuzmeš! Malo patetike, ovo ono, kako ne izaći u susret.

E pa reko ne može, nemam želju bilo kome da pomažem, neka rade svoj posao, mnogo me zabole. 🤬

Dal se i još nekome dešavao ovakav bezobrazluk i da li smo na putu da to postane nova norma u njihovom radu? 🤔
A meni redovno kažu "Isporuka pokušana, nisi bio kući!"
A ja radim od kuće.:roll:

meni su uvek donosili u stan na ruke
jednom me je pitao da li mogu da sidjem dole.
Оно након штрајка, кад није радила цијела пошта па ни достава 15-20 дана? Накупило ми се пошиљки за то вријеме па су имали баш фрку да поразносе кад су почели радити. И мене је тад питао, али веома љубазно и то заиста питао да ли бих могао, а не као остали достављачи који само обавијесте да су на паркингу ту испред зграде... Сишао сам, али ми се чинило да бих и тада добио на стан да сам одбио. Остали заиста неће да се појаве на вратима, провјерено.

A meni redovno kažu "Isporuka pokušana, nisi bio kući!"
A ja radim od kuće.:roll:
Имам ја поштара, оног „обичног”, не постекспрес, који ми је више пута то радио. Чак и потписивао умјесто мене да сам примио препоручену пошиљку, а онда је убацивао у сандучић. Једном сам тако нашао у сандучићу и важну администратирвну одлуку кјој је прошао рок за жалбу (не гледам сбаки дан сандучић) па сам морао направити шоу у пошти код надлежног који је био толико безобразно пристојан јер се као извињава што је колега погријешио јер као људи смо, свако погријеши... Погријешио па потписао умјесто мене да сам примио пошиљку на руке? То је нехотична грешка? Ма иди бре...

Ovi što donose pakete, odavno su prestali da idu do stana nego te samo pozovu da izađeš na ulicu. Glupo čovek da se cima.

Sad su smislili novu foru, pozovu da te zamole da im učiniš, navodno previše posla imaju pa će paket da ostave u pošti i onda ti treba da ideš da ga preuzmeš! Malo patetike, ovo ono, kako ne izaći u susret.

E pa reko ne može, nemam želju bilo kome da pomažem, neka rade svoj posao, mnogo me zabole. 🤬

Dal se i još nekome dešavao ovakav bezobrazluk i da li smo na putu da to postane nova norma u njihovom radu? 🤔
PostExpress je ZLATO!!!

A sve ostale privatne kompanije su u vlasniśtvu UO Telekom-a pa sad dal vode firmu na ženu, ćerku...

Beograd se uvećao, ljudi naručuju sve i svašta sad će neko da śeta sedmi osmi deveti drugi peti sprat...

A i čudi me NEPISMENOST naroda: to što si ti nekome platio paket preko kupimuda ne znači da je paket tvoj. Do preuzimanja pripada - pośiljaocu.
Ako je recimo nešto nelegalno unutra ti sa tim nemaš ništa jer ne preuzimaš...

Post express je odličan.
Privatne kurirske službe su za izbegavanje.
Ne naručujem ništa što ne ide preko poštanske službe.
Nego ne znam šta je našim ljudima, većina se orjentiše ka ovim drugim.

Jedne prilike slao otac neki paket i zvao jednu od privatnih kurirskih službi iako sam ga prethodno uputila na poštu.
Čekao čovek dva dana sa sve spakovanim paketom, niti su došli niti javili da neće ili ne mogu.
U pošti lepo završio za čas.Ali neće čovek da sluša. :)

Post express je odličan.

Jedne prilike slao otac neki paket i zvao jednu od privatnih kurirskih službi iako sam ga prethodno uputila na poštu.
Čekao čovek dva dana sa sve spakovanim paketom, niti su došli niti javili da neće ili ne mogu.
Kad god nešto naručujemo pitam da li može Poštom.

Nemam nikoga kod kuće da čeka kurirske službe.
Ovako pokupim paket kad mi je zgodno

Ti njegov posao uopšte ne bi radio ‼️

to nije samo tvoj paket već jedan od više stotina paketa

Imajte dusu i razumjevanje sidjite po paket , ako vam donese zahvalite se i pružite mu flašu sa vodom ili neki sok

Ja svoje paket nosače uvjek pocastim u frižideru uvjek ima 0,5 voda, sok i ljeti čak bezalkoholno pivo sa limunom po zelji odaberu ‼️
Naravno da ne bih. Izučio sam neke škole, preuzeo neke rizike u karijeri i sad imam "luxuz" da ne moram dupe iz stolice da podignem sem da odem u restoran. Tačno me zabole ona stvar...jel branio neko njemu? Jel njegovo radno mesto kurira? Neka radi. Mogu da ostavim napojnicu ako se osećam velikodušno.

Šta je vama sa tim cinculiranjem raznih sporednih likova. Usput zadržavaš čoveka jer on treba još tih stotinu paketa da dostavi, tako da će zbog tvog piva neko da ga maže govnima. Malo reda...oooo Srbi. Poštujte tuđe vreme.

@tema

Krivica je na kompanijama koje drže te usluge, radnik gleda da iskrivinari što je prirodno. Menadžment je taj koji treba da im usadi odgovornost prema dužnosti. A menadžment je uglavnom veći bažibozuk od ovih fizikalaca.
Recimo ja City Expres uopšte neću da uzmem kao službu. Ako pokušaju da mi pošalju sa tim bitangama ja ih unapred upozorim da neću preuzeti robu. Uvek uzimam pouzećem baš zbog kurira, a sa ovima ubedljivo najgore iskustvo imam.

Poslednja izmena:
Nisu oni krivi, nego nece da zaposle dodatno ljude za kurire i onda ima previse posla, jednostavno ne mogu da postignu.
Svakako nije u redu da Posta toliko naplacuje kad u sustini to i nije brza posta.

Post express je odličan.

city express je odlican
sve mi je stizalo kako treba i u stan su donosili..

Ti njegov posao uopšte ne bi radio ‼️

to nije samo tvoj paket već jedan od više stotina paketa

Imajte dusu i razumjevanje sidjite po paket , ako vam donese zahvalite se i pružite mu flašu sa vodom ili neki sok

Ja svoje paket nosače uvjek pocastim u frižideru uvjek ima 0,5 voda, sok i ljeti čak bezalkoholno pivo sa limunom po zelji odaberu ‼️
to je njegov posao.
da li tako casacavas i vozaca autobusa kad te doveze na stanicu?
prodavca u marketu kad ti pokaze proizvod koji trazis, kasirku jer ti je lepo napravila racun?

ja ne verujem šta čitam, jel ljudima stvarno teško da siđu i da uzmu paket, pa jbmu miša
Jeste.
Teško im je dupe da podignu.
Posle se čude kad im poštar šutira pakete.

Kod svake usluge gde korisnik ne poštuje uslužioca trpi uslužioc, usluga, pošiljka i korisnik usluge.

Kao onaj vic kad stariji vojnici kažu kuvaru fazanu kako je dobar dečko i neće više da ga maltretiraju.
On im odgovori, dobro neću ni ja vama više pišati u čaj

Jeste.
Teško im je dupe da podignu.
Posle se čude kad im poštar šutira pakete.

Kod svake usluge gde korisnik ne poštuje uslužioca trpi uslužioc, usluga, pošiljka i korisnik usluge.

Kao onaj vic kad stariji vojnici kažu kuvaru fazanu kako je dobar dečko i neće više da ga maltretiraju.
On im odgovori, dobro neću ni ja vama više pišati u čaj
to je onaj tip ljudi što naručuju cigarete preko donesi dostave i ne znam ni ja čega

Back