poso i ljubav

Mathea

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
345
imam momka iste smo struke, problem je da smo sed sinoc posvadjali zbog nekog desavanja sa radnog mjesta

cijelu noc se nisam smirivala i prelistavalka knjige samo da mu jutros uz kafu prezentujem da sam ja upravu

kolko je pametno imati ljubavnu vezu sa istom strukom?
 
to je super, moci cete da se nadmudrujete, samo pazi da se ne pokazes pametnija, nece ti oprostiti nikad
ili nadji nekog poluskolovanog, neskolovanog, doskolovanog da ti njake kako je zivotna skola najvaznija
 
imam momka iste smo struke, problem je da smo sed sinoc posvadjali zbog nekog desavanja sa radnog mjesta

cijelu noc se nisam smirivala i prelistavalka knjige samo da mu jutros uz kafu prezentujem da sam ja upravu

kolko je pametno imati ljubavnu vezu sa istom strukom?

meni se to dopada, ista interesovanja, mozete dosta da razgovarate o nedoumicama u poslu. jedino nije dobro ako ste kolege sa posla
 
imam momka iste smo struke, problem je da smo sed sinoc posvadjali zbog nekog desavanja sa radnog mjesta

cijelu noc se nisam smirivala i prelistavalka knjige samo da mu jutros uz kafu prezentujem da sam ja upravu

kolko je pametno imati ljubavnu vezu sa istom strukom?

nije pametno ni malo, ostavi ga momentalno, ako su ti kojim slucajem majka i otac iste struke obavezno ih se odrekni, a ako se dijete odluci upisati ili krenuti istim putem gurni ga niz stepenice...ej karijera je najvaznija :rtfm:
 
Imati sexualnu na poslu je Ok :mrgreen:
ali, dvoje u normalnoj vezi da rade zajedno... promašaj :neutral:
...
Nego, zar nisi pisala negde na nekoj svojoj temi da ti treba obuka i sve,
možda je u tome problem :think:
 
imam momka iste smo struke, problem je da smo sed sinoc posvadjali zbog nekog desavanja sa radnog mjesta

cijelu noc se nisam smirivala i prelistavalka knjige samo da mu jutros uz kafu prezentujem da sam ja upravu

kolko je pametno imati ljubavnu vezu sa istom strukom?

kod mene izgleda po svemu sudeći najpametnije, a ja ne mogu nikako s muškarcima iz moje buduće struke :aha:
iz drugih struka prosto ne shvataju neke stvari koje moraju da budu takve i takve, jer nisu videli, ni osetili na svojoj koži.
ne može čovek da razume ni kad mu se objasni nekad.
 

Back
Top