Posle 40. izbacite ove namirnice

Preko jednjaka spuste balon koji se tek naduva ili napuni tečnošću u stomaku

I stomaku signalizira da je sit , znaci neosjecas glad

Vrlo malo jedeš i povracas

Pogledajte prilog 1415028
Значи...повраћање није здраво. Уопште.
Зашто то људи себи раде?

Nije o hrani rec.

Vozite konkretno golf dvojku iz osamdesetih koji je pred izdisajem a hocete da jedete hranu za avione, ne ide.

Nego, uradite generalku na golfa, unutrasnje pranje, dubinsko, ofarbajte, nanesite 2 sloja farbe, ispolirajte visokim sjajem, nabudzite motor i tek onda mozete da jedete hranu za avione.

Evo i moja jedna slika, selfie...

northrop grumman footage GIF

Ljudi više ne umeju sebe da kontrolišu. Pa im treba balon. Ljudi su sve slabije volje.

Ja mislim da je do stresa
🤷🏻‍♀️

Nema se više vremena ni za pripremanje hrani niti tedovite obroke

Nekad tako skuvam na poslu za sve nas
Ali to vrijeme odvojim jer mi je eto važno da timski sjednemo , rucamo i družimo se

Iako znam da tim danima neću izaći prije osam sati uveče sa posla

🤷🏻‍♀️

Nekad imam vreme za doručak a nekad tek u dva sata jedem

I to je nekako kod mnogih koje poznajem iato tako

Nije o hrani rec.

Vozite konkretno golf dvojku iz osamdesetih koji je pred izdisajem a hocete da jedete hranu za avione, ne ide.

Nego, uradite generalku na golfa, unutrasnje pranje, dubinsko, ofarbajte, nanesite 2 sloja farbe, ispolirajte visokim sjajem, nabudzite motor i tek onda mozete da jedete hranu za avione.

Evo i moja jedna slika, selfie...

northrop grumman footage GIF
Само немој поред Буђановаца :lol:

Ne jedem grickalice, ne pijem mleko, ne jedem posle 19h uveče, doručkujem oko 10h, retko pijem alkohol (ponekad pivo) i ne konzumiram nikakve kupovne sokove, osim ceđenih citrusa. Sladoleda se leti ne odričem, ali to nadomestim plivanjem i fizičkom aktivnošću.
Ukratko,...pazim šta i kada jedem i na režimu autofagije sam godinama. Tako sam rešila mnoge probleme, ne samo višak kilograma. Bez discipline i karaktera,...ništa!

Ne jedem grickalice, ne pijem mleko, ne jedem posle 19h uveče, doručkujem oko 10h, retko pijem alkohol (ponekad pivo) i ne konzumiram nikakve kupovne sokove, osim ceđenih citrusa. Sladoleda se leti ne odričem, ali to nadomestim plivanjem i fizičkom aktivnošću.
Ukratko,...pazim šta i kada jedem i na režimu autofagije sam godinama. Tako sam rešila mnoge probleme, ne samo višak kilograma. Bez discipline i karaktera,...ništa!
Sta ti ta autofagija,
proizvodis hlorofil, kiseonik?

Ne baš,...pročitaj malo o tome, jako dobra i korisna stvar (režim ishrane).
Ma znam sve neke sisteme, samo ne mogu da se setim.

Drugari treniraju sa sistemima. Probaj vinhof probaj kreatin protein, daj steroide, daj post, daj autofagiju, daj uh dijetu, jedi jednom dnevno ko zver...

I nijedan sistem ne radi kao treniraj i cuti jedi. Previse teorije premalo prakse.

Ali ako na autofagiji imas rez. i ako je to zdravo - podrzavam. Ako je moderno, prolazno, ne podrzavam.

Ma znam sve neke sisteme, samo ne mogu da se setim.

Drugari treniraju sa sistemima. Probaj vinhof probaj kreatin protein, daj steroide, daj post, daj autofagiju, daj uh dijetu, jedi jednom dnevno ko zver...

I nijedan sistem ne radi kao treniraj i cuti jedi. Previse teorije premalo prakse.

Ali ako na autofagiji imas rez. i ako je to zdravo - podrzavam. Ako je moderno, prolazno, ne podrzavam.
Naravno da je zdravo.
To nije dijeta već režim ishrane gde jedeš u suštini sve (ja sam svojevoljno izbacila neke namirnice koje ne smatram zdravim). Inače ga preporučuju nutricionisti (dakle, ništa što je došlo iz modernih časopisa i sl.).
Inače u te vrste dijeta i ne verujem.

Naravno da je zdravo.
To nije dijeta već režim ishrane gde jedeš u suštini sve (ja sam svojevoljno izbacila neke namirnice koje ne smatram zdravim). Inače ga preporučuju nutricionisti (dakle, ništa što je došlo iz modernih časopisa i sl.).
Inače u te vrste dijeta i ne verujem.
Pisi za one koji naidju a ne znaju ako pomaze, mozda pomognes nekom. Pisi

i mlečne proizvode , sve što nešto više u sebi sadrži Ca , ali ne i skroz ih izbaciti zbog kostiju
Исто мислим што се млека тиче, не пијем га и то дуго. Углавном је исто и с млечним производима, осим сира, али углавном једем козји сир и фету.

Back