Posao za tinejdzere....?

A je*iga očigledno djevojka previše gleda televiziju, čita SVET magazin i sluša laprdanja starijih ljudi...
I što je jako zanimljivo, svaka konobarica ima i epitet ku*va...

Nisam mislila da konobarice se j*bu sa sefovima,nego na diskriminaciju zena na radnom mestu,a vi se svi pravite ko da ste to prvi put culi u zivotu,ko da se tako nesto moze desiti samo i iskljucivo na tv-u.Ono sto sam ja htela da kazem u mom postu jeste da je muskarcima lakse na radnom mestu jer za njih nepostoji mogucnost seksualne diskriminacije od strane sefa,uostalom htela sam da se nasalim ne da uvredim nekog ili da ljudi pogadjau sta ja radim u slobodno vreme na osnovu jednog moga komentara. :besan2:
 
Nisam mislila da konobarice se j*bu sa sefovima,nego na diskriminaciju zena na radnom mestu,a vi se svi pravite ko da ste to prvi put culi u zivotu,ko da se tako nesto moze desiti samo i iskljucivo na tv-u.Ono sto sam ja htela da kazem u mom postu jeste da je muskarcima lakse na radnom mestu jer za njih nepostoji mogucnost seksualne diskriminacije od strane sefa,uostalom htela sam da se nasalim ne da uvredim nekog ili da ljudi pogadjau sta ja radim u slobodno vreme na osnovu jednog moga komentara. :besan2:

Evo moj ćale zapošljava ženski rod i nikad nisam čuo niti vidjeo da je ijednu radnicu dodirnuo a kamoli imao odnos sa njom...
 
Nisam mislila da konobarice se j*bu sa sefovima,nego na diskriminaciju zena na radnom mestu,a vi se svi pravite ko da ste to prvi put culi u zivotu,ko da se tako nesto moze desiti samo i iskljucivo na tv-u.Ono sto sam ja htela da kazem u mom postu jeste da je muskarcima lakse na radnom mestu jer za njih nepostoji mogucnost seksualne diskriminacije od strane sefa,uostalom htela sam da se nasalim ne da uvredim nekog ili da ljudi pogadjau sta ja radim u slobodno vreme na osnovu jednog moga komentara. :besan2:

Jesi i ti feministkinja?

A ti onda nemoj raditi i neka te roditelji izdrzavaju dok mogu, a posle se ubi... Mada se onda moras paziti nekrofila.
 
:) Da li neko od vas radi (radio je, ima nameru) da zaradjuje neku kintu onako bzvz? Koji su poslovi koje tinejdzeri mogu da rade?
Ja sam radila u osmom osnovne kao karaoke animator za decije rodjendane.... :oops: :mrgreen: :oops: :mrgreen: :oops: :mrgreen: :oops: :mrgreen: : al boli me uvo, zaradila sam 500 evrica, i kupila sebi lepu Yamahinu klavijaturicu :)
A vi ....? :D

a gde je ta decja igraonica i koliko si dnevno radila. . .? and btw da li si muzicar jer imam jedan band pa mozemo da popricamo o tome ako zelis. . . :super:
 

Back
Top