Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zar nisi znala da svaki, ko otisao da radi u Rusiju ima dve familije? Jednu sa srpkinjom, a drugu sa ruskinjom! Vise sve jedno ne moze, jer plata ne dozvoljava, mislim...

Nazalost znam za takve slucajeve....Evo npr.covek otisao za Rusiju ostavio zenu i dvoje male dece,vratio se nakon 10 godina da se razvede samo i doveo drugu zenu (RUSKINJU) sa troje dece.....:dash::sad2::dash:
 
Nazalost znam za takve slucajeve....Evo npr.covek otisao za Rusiju ostavio zenu i dvoje male dece,vratio se nakon 10 godina da se razvede samo i doveo drugu zenu (RUSKINJU) sa troje dece.....:dash::sad2::dash:
Има случајева али не треба говорити да је то масовна појава. Деси се ко ради у Русији, САД, Канади... Све је то индивидуално. Ко ће да вара он ће да вара у Србији, Русији.. не битно.. Што се грбо роди то вријеме не исправи.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ranije zbog nekog trazio u p.p. da reagujete upravo ovako.
Nesto vam kasni reakcija

Dobro jutro, :kafa:

Reakcija ne kasni, naprotiv, pravovremena je jer je tema zaživela, ljudi su tu.Svaki javni nastup bilo kog korisnika, pa i Vaš, je na osnovu iskustava, saznanja iz lične reale. Ovo je forum, ljudi su iza nikova, nema glasa, osmeha, fizičkog lika, gestakulacije...samo nik i reči, ovakve ili onakve sa raznim namerama rečenim. Dozvolićete da moderacija na svim nivoima nema saznanja iz reale, već samo nečije reči, i svakako nije istražni organ, a ipak mora doneti neke odluke. Sa svaku odluku je potrebno iskustvo i saznanja sa obe strane.
 
danas ode grupa od 30 ljudi , nama javili da je narucena karta za 17.04 javice nam konacno kad stigne karta.....i vizu je dobio suprug na 3 meseca
Gde ide suprug, znate li vec?

Mom suprugu su kupili povratnu kartu do 6. maja, sto je mesec dana u Rusiji... i totalna bezvezarija :roll::confused:
I uopste, ta grupa koja je isla 9og aprila - svi su dobili ugovore na mesec dana (ne kapiram zasto?).
 
Znate sta mene interesuje: na papiru, gde su bila imena i prezimena radnika,
gradilista na koja idu, pored ''turista'', pisalo je ''povratnik''...
Sta im znaci ovo poslednje?
Povratnik, kao, stari radnik, vec je bio u RF pa se vraca ili sta...?
 
Претпостављам да је много пријављених кандидата и то од месец дана дође као пробни рад где ће се вршити селекција. Ко је стручан он остаје, ко је ња ња ња тај је одрадио својих месец и аста ла виста.
 
Poslednja izmena:
Није то близу да се људи возикају авионима свако мало, од неколико хиљада км. Месец дана брзо прође, карта није јефтина, који им је интерес. Прање лове, шта ли. Можемо само да нагађамо и да се тешимо да ће нам уговор бити 6 месеци.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top