Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala.Upravo smo se culi-eno ih otpadaju na aerodromu u Moskvi-cekaju let do Urengoja! A i danas je iz Beograda 2 puta odgodjen.Te krece u 13:15,pa u 14:25 i na kraju poletese u 15:00 casova. Bitno da se krenulo napokon,vec je poceo da grize nokte na nogama od nervoze!
 
majko zavisi koju banju iskas ,,,,a i ovi decaci da zarade pare malko :zper:

ma ću čekam.....pa neka fensi banja ćero :cistinaocare::lol:

- - - - - - - - - -

Samo majko moram da kazem,mnogo znaci i to,ali opet slabo vi to nesto pletete ovaj omladinac ode bosih nogu. Ono ne brine me nesto sto je otisao gologlav-bosanac je nece mu biti nista,ali ode bome bosonog:rida::rida:

kuj bre.......poneo trava zelene čarapke....:rtfm::zcepanje:
 
Najbolja banja je u Igalu za koske i koščice, Moj roden kraj :) A blata koliko nećeš... samo... koj će te maže na plaže sas blato keva? :cepanje:

Za ovaku vrednu i dobru majcicu ima da se pobiju u onom blatu koj ce prvi da pripomogne:kpozdrav::cvet::dzentlmen::orkestar:

nemoj se brineš sinko za mazalice za moja ledja.... ;):manikir:
hahahahaah dabome......ima se biju il će budu biveni :tiganj::zcepanje:
 
За неколико дана.

E da,ode s njim danas i jedan momak iz Loznice.Kaze,spakovao je on i sorceve :hahaha:. Ne znam samo kome ih nosi na severni pol :zcepanje:
Не знам зашто се смејеш кад нема потребе. Тамо где твој бата иде лети има речна плажа за купање.

Кад сам пре неколико година био у Сибиру у мају месецу, носио сам кратки рукав и пекао се од врућине, док су у Србији у исто време носили дуге рукаве и лагане јакнице.
 
Овом приликом желим да упутим велики поздрав Љиљи која нам све време даје велику моралну подршку:ok: и, наравно, брдо топлих вунених чарапа. :D
 
Овом приликом желим да упутим велики поздрав Љиљи која нам све време даје велику моралну подршку:ok: и, наравно, брдо топлих вунених чарапа. :D

majka je...majka ...:strika:..a i jedna je.....msm, nemate rezervnu modlu a ni čarapke od sortu :lol:....a i ove naočare mi se nešto magle majkumu
hvala od srca :cmok2:

a sad, idem da se ušuškam kraj onog mog matorog....ako bude dobar mož se desi da ga vodim u banju :zcepanje:
laku noć :cao:
 
За неколико дана.

Не знам зашто се смејеш кад нема потребе. Тамо где твој бата иде лети има речна плажа за купање.

Кад сам пре неколико година био у Сибиру у мају месецу, носио сам кратки рукав и пекао се од врућине, док су у Србији у исто време носили дуге рукаве и лагане јакнице.

Salite se?? :p. Povlacim napad smeha uz jedan blazeni osmeh :).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top