Поручник и Маријана

Да ли се слажете самном?


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
Четири су ствари које осликавају имбецилизам владе, неспособност за удраворазумско резоновање исте и потезе које ће их одвести на вешала или пред стрељачки строј.

У Каквој држави живимо, где се власт бори по сваку цену за свој опсатанак, где се државни потетзи повлаче ради задовољавања минорних странака и појединаца.

Пример 1:

Полицајац са 10 цм растојања испалио метак младићу на сред Београда у главу и на месту га убио:
Полицијски извештај:
"...и онда је дошло до опаљења пиштоља"
Седам година затвора за ЧИСТО убиство

Пример 2:

Официр Војске Србије вређао велечасну високочињејшу благородну Бранкицу са узвишеног Б92.
Реакција полиције- одмах је ухапшен и биће кривично гоњен због позивања на насиље и убиство.

Пример 3:

Жандар шамарао и давио радника бензинске пумпе у присуству своја три друга- такође жандара- два дана након онога са официрим и пречасном Бранкицом
Извештај полиције:
"Жандар ће бити ПРЕКРШАЈНО гоњен"

Пример 4:

У ову бедну и јадну земљу почели да долазе фудбалери из Енглеске за које је намш министар спорта чуо са радија и видео са преноса Премијер лиге или са сличица које његов клинац сакупља за албум.
Испоставило се да извесна докторка Маријана лечи енглеске фудбалере.
Реакција власти:
"Послали смо полицију и инспекцију да је провере и затворе ординацију"
резултат:
Ливерпул зове Маријану да оде у Енглеску

дакле
Имамо полицију и жандаре који могу да убијају и шамарају људе како им падне напамет
Имамо војску која не сме да писне против - пази не режима, не владе- него против БРАНКИЦЕ са Б92
Имамо жену коај је направила најбољу рекламу за Србију у протеклих 10 година, коју наша влада хоће да ухапси, обеси и стреља.
И наравно имамо обичне грађанекоји попију понеки шамар или метак од преторијанске гарде наше вољене демократске владе!


Шта је требало урадити:

Осудити полицајца-убицу на 40 година затворе, јавно да се министар извини затије![/B]

Sta je CISTO ubistvo pravnice ? z:mrgreen:
 
У Србији је све мање и мање слободе.............тешко ми је да то признам, али понекад (све чешће и чешће) ми се чини да је шак и за време Милошевића било више слободе.
Жути дефинитивно уводе неку врсту диктатуре.
.....можда је опет време за гов.... мотку?
 
У Србији је све мање и мање слободе.............тешко ми је да то признам, али понекад (све чешће и чешће) ми се чини да је шак и за време Милошевића било више слободе.
Жути дефинитивно уводе неку врсту диктатуре.
.....можда је опет време за гов.... мотку?

najbolje je bilo za turaka..." uzelece se drumovi turaka, al turaka nigde biti nece..."
 
За тебе не знам, али што се мене тиче, по питању слобода, најбоље је било за време Ђимђића и Коштунице

hahahaha...e, najjaci ste , kada pocnete da kukate za slobodama..z:Dz:Dz:D

koje ti , danas ili pre dvadeset godina nisi imao slobode??...sta, nisi mogao da se setas go po terazijama???.....bogami, to jeste problem..umackali bi te navijaci, dok bi ti njima objasnio da konzumiras slobodez:D
 
hahahaha...e, najjaci ste , kada pocnete da kukate za slobodama..z:Dz:Dz:D

koje ti , danas ili pre dvadeset godina nisi imao slobode??...sta, nisi mogao da se setas go po terazijama???.....bogami, to jeste problem..umackali bi te navijaci, dok bi ti njima objasnio da konzumiras slobodez:D

Ko то МИ?

Изгледа да ниси баш сасвим свој?

Закон о информисању у рангу Вучићевог.
увођење вербалног деликта на мала врата.
селективна правда
недодирљивост политичара
забране књига
забране мишљења
(селективне) забране разних организација
непогрешивост и недодирљивост полиције
притисци на медије
партијска подобност у медијима

...
Као за време Милошевића чак и мало горе.
 
Poslednja izmena:
...
Шта је требало урадити:

1. Осудити полицајца-убицу на 40 година затворе, јавно да се министар извини за злочин, и влада плати обештећење породици, да се смени надлежни полицијски командир за тај рејон и министар поднесе оставку.
Далеко га било да се то деси! Не у Србији!
2. Да се одмах из Жандармериеј најури жандар који је шамарао и давио радника пумпе, да се министар извини и поднесе оставку.
3. Да се Маријани да најексклузивнија локација за ординацију, бесплатни термин за рекламе и од ње направи бренд.
4. Да се Бранкица склони са ТВ док ниеј изазвала спонтано бешење владе и председника од стране резигнираног народа.
Да се тако спречи састанак владе на највишим гранама.

А ШТА ЈЕ УРАЂЕНО:
Ова земља јури поручника и Маријану.
Највеће непријатеље слободе и демократије!
Dakle Sale, ovo si spakovao odlično. :zskace: :ok: Čim mi naleti doza "bonica", častim. z:mrgreen:
 
Ko то МИ?

Изгледа да ниси баш сасвим свој?

Закон о информисању у рангу Вучићевог.
увођење вербалног деликта на мала врата.
селективна правда
недодирљивост политичара
забране књига
забране мишљења
(селективне) забране разних организација
непогрешивост и недодирљивост полиције
притисци на медије
партијска подобност у медијима

...
Као за време Милошевића чак и мало горе.


a kako na tvoj zivot konkretno utice "zabrana misljenja"???.......ne mozes da mislis??z:Dz:Dz:D
 
a kako na tvoj zivot konkretno utice "zabrana misljenja"???.......ne mozes da mislis??z:Dz:Dz:D

За почетак ниси ми одговорио.
Ко то МИ?

А пробај да изнесеш другачије мишљење од неког званичног (по било ком питању) у неком од државних медија.
То је немогуђе, сместа следи цензура и анатема.

П.С.
Само ментално лабилне и интелектуално несигурне особе имају константну потребу за вређањем и ниподаштавањем саговорника.
 
П.С.
Само ментално лабилне и интелектуално несигурне особе имају константну потребу за вређањем и ниподаштавањем саговорника.

kakve veze sad ima ono sto ti je lekar napisao sa ovom temom???z:D

А пробај да изнесеш другачије мишљење од неког званичног (по било ком питању) у неком од државних медија.
То је немогуђе, сместа следи цензура и анатема.

citas ti, bre, kurir ?? pravdu ??......slobodna glasila porobljene srbije??z:shock:z:shock:z:shock:
 

Back
Top