Portparol grčkih neonacista šamarao poslanicu na TV uzivo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нетачно. :) Што већ неко рече, Грци су долазили да се боре са Србима, деведесетих, '99-те демонстрације против бомбардовања су биле масовне, Микис Теодоракис и још неки су дошли у Београд и били с народом на Тргу, неколико војника који су под командом НАТО требали да бомбардују Србију - нису извршили наређење, данас су у затвору, а ми не налазимо за сходно ни да их споменемо...

То је један мали број Грка. Ни један од Грка (Грчка и Кипар) које сам упознао у задњих двадесетак година није био упознат или заинтересован за српске прилике и неприлике осим ако сам их баш и упознао по таквим заједничким интересима.

Мени је та ситуација врло слична оној са Русима који су тобоже такође благонаклони али огромна већина не зна и не жели да зна ишта о некој тамо Србији.
 
Колико сам ја упознат са тим, реч "десница" у политици потиче из времена Рестаурације, када су у француској тадашњој скупштини либерали седели са леве стране сале, а монархисти са десне. То је колико ја знам. :mrgreen:
А овај грчки клипета је кретен. Другачије не бих могао назвати Хитлеровог ученика попут њега.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top