Ponovo uzdrmana vlada Angele Merkel

pa afd promovise slobodno trziste, smanjenje poreza. levicari su za fabrike, narodnu volju i slicno. lider partija, sns, kpj, nsdap, sve su to slicni programi i ciljevi. A ti deki si ubedjen da pare cine coveka srecnim. Svako ima svoj vid srece. to je ono sto levicari ne razumeju. Nejednakost nije nikakav problem. Recimo neko voli da putuje, da trosi pare na zene. A neko voli da stedi, da ima veliku imovinu. Ljudi su razliciti. Ja imam problem protiv bogatasa ako se namesti tender i on uzme drzavne pare. Ali ako neko proda tebi nesto i zaradi trilione dolara to je njegovo. On mozda i sa tim parama nece biti srecan. A verovao ili ne on zaposljava ljude sa tim parama.
 
Ja sam ti za normalizaciju političke scene
Nikakvi ekstremi, revolucije, ratovi i ludila
AfD ne osuđujem toliko jer mi ne deluju kao neonacisti već su samo protiv toga da Nemačka primi 10.000 miliona migranata
Tvojim levičarima su svi nacisti, a naročito liberali i libertarijanci

У АфД-у су већином фашисти, али они мало углађенији.

То не значи да су већина њихових гласача фашисти или лоши људи, али су углавном људи који су насели на жваку "Ма ми ти штитемо ЕУ од Арапа, мои ти", која није исправна.

Већина њихових гласача су бивши ДДР-овци који су незадовољни односом БРД-а према њиховој држави и некакви бесни самоуправљачи.

АфД је Путинов агент, генерално.

Иначе ова влада им је пала, чујем сад на радију.
 
nisu ovi nacisti. afd je nacional konzervativna. nesto poput trampa u americi. da li mozes reci da je tramp nacista.

Национал конзервативно су само десно крило ЦДУ-а.

АфД има хистеричне промене идеологије.

Већина њихових чланова и одбора имају идеологију "Да се не дају више паре од социјалне помоћи Обрезаном него Плавом", и то су у почетку заступали.

Наравно, имају и неке украсне Тачеристе, које су у склопу промиџбене кампање покушали да продају као своју доминантну идеологију, али то су неке икебане.
 
У АфД-у су већином фашисти, али они мало углађенији.

То не значи да су већина њихових гласача фашисти или лоши људи, али су углавном људи који су насели на жваку "Ма ми ти штитемо ЕУ од Арапа, мои ти", која није исправна.

Већина њихових гласача су бивши ДДР-овци који су незадовољни односом БРД-а према њиховој држави и некакви бесни самоуправљачи.

АфД је Путинов агент, генерално.

Иначе ова влада им је пала, чујем сад на радију.
Politika Angele Merkel lako može ispasti pogonsko gorivo za ekstremizam
Nestabilnost se i dogodila upravo zbog nje
Fašisti bi trebali da traže još par miliona mladih avganistansko-pakistanskih muškaraca...
 
@Nosferatu___2
Inače sećam se da je Migel imao neke teorije koje neko slobodno može svrstati i u teorije zavera, ali on je zanimljiva pojava na forumu bio.
Konkretno, pisao je o tome da su Nemci potiču od pranaroda zvanog Arbini, koji su kada su se pojavili u zapadnoj Evropi pre ko zna koliko hiljada godina izvršili genocid i istrebili sve stanovnike zapadne Evrope i da je ponašanje zabeleženo u genima.
Iskreno se nadam da nije tako, ali u svakom slučaju ne bih provocirao ponosne nemačke poglavice sa nekim obrezanim drekavcima sa Srednjeg Istoka.
1581005204700.png
 
Politika Angele Merkel lako može ispasti pogonsko gorivo za ekstremizam
Nestabilnost se i dogodila upravo zbog nje
Fašisti bi trebali da traže još par miliona mladih avganistansko-pakistanskih muškaraca...

Да, али нема у стварности неке нестабилности.

Такође су, веровали или не, мигранти секундарни проблем чак и гласачима АфД-а.

Примарни проблем је што се из тог на пример Тирингена иселило 20% становништва од пада ДДР-а, и они који су остали су заглавили у, за немачке услове, сиромаштву. И онда они седе у својим распалим умирућим градићима и гледају како им се круни фасада Ратхауса, а онда виде на ТВ-у како у сјајни Минхен долазе неки жути људи, који добијају загрљаје и плишане меде.

А ДДР-овце иначе зезају у целој Бундесрепублици као назадне људе.

И онда они кажу, гласом Зорице Марковић из мима "Па докле бре више? У штенару! У штенару су нас сместили а ове унга бунге добише наше новцеи нашу љубав и поштовање!". И онда АфД добија гласове на основу тога (друга половина људи хоће повратак ДДР-а преко странке Линке, некадашње Хонекерове партије).

А у стварност ништа није онако како се чини, ти мигранти су дошли, смештени су у неке стравичне услове, углавном клошаре испред железничких станица и навлаче се на дроге. Неки приступе мафији (У лошијим деловима Берлина харају либанске банде), неке депортују. То је стравичан живот.

Али то не зна паор из Тирингије јер код њих таквих људи нема.

Што се мигрантске кризе тиче- Ердоган је пропустио тај народ ка Европи јер ни он више није могао са њима. Ангела није смела да затвори границе јер би рекли да је васкрсли Гидлер, него их је прво примила уз кисео осмех. Сад их депортује назад, а оне што су интеграбилни интегрише.

Већина плута по неким најнижим слојевима немачког друштва (Тзв. Азији или Антисоцијални, на српском Полусвет), ту подувају пар џоинта кресну неку жену која има психичке проблеме и која их прими на гајбу, онда се потуку с њом и њеним бившим дечком, онда направе бебу па чекају да ли ће да буде браон или плава да се зна ко је отац, а сви заједно троше паре социјалне државе.

То су генерално неки људи са којима просечан Немац, Пољак, Италијан, Србин, Рус или Турчин никад не дође у контакт.
 
@Nosferatu___2
Inače sećam se da je Migel imao neke teorije koje neko slobodno može svrstati i u teorije zavera, ali on je zanimljiva pojava na forumu bio.
Konkretno, pisao je o tome da su Nemci potiču od pranaroda zvanog Arbini, koji su kada su se pojavili u zapadnoj Evropi pre ko zna koliko hiljada godina izvršili genocid i istrebili sve stanovnike zapadne Evrope i da je ponašanje zabeleženo u genima.
Iskreno se nadam da nije tako, ali u svakom slučaju ne bih provocirao ponosne nemačke poglavice sa nekim obrezanim drekavcima sa Srednjeg Istoka.
Pogledajte prilog 646407

Мигел је имао психичке проблеме и веровао је у Анунакије и Смак Света.

Немачка, Шведска, Норвешка, Данска, све су то земље са зајебаном и крвавом историјом које су данас некакви либерални музеји под влашћу Грете Тунберг.

Него је само фора што су још живи људи који се сећају страшне Немачке од пре 80 година, док су људи који су страдали од страшне Шведске живели пре 300 година. А знаш какви су монструми били Шведи? Они су везивали људе за земљу, трпали им левак у уста, кроз левак им у уста сипали пуно буре фекалија док им се стомак не надује као буре, а онда су то буре-стомак боли сабљама, и смејали се док из човека излазе фекалије које су му они сипали у црева и његове сопствене које су биле у цревима. Такође су терали заробљенике да им лижу прљави анус (из тога је настао израз "Улизивати се").

Но, данас се нико не сећа те монструозне Шведске, јер она више није то.

Тј. разлика од 220 година је не много битна чак и у људској историји (помисли и сам да ли за тебе постоји де факто разлика између 770. и 1000те године, или 550 и 300 година пре Христа).

Немачка је данас Шведска 2.

Француска је буре барута и веретизна скаламерија, и ја бих пре у њу гледао као на Најслабију Карику.
 
Мигел је имао психичке проблеме и веровао је у Анунакије и Смак Света.

Немачка, Шведска, Норвешка, Данска, све су то земље са зајебаном и крвавом историјом које су данас некакви либерални музеји под влашћу Грете Тунберг.

Него је само фора што су још живи људи који се сећају страшне Немачке од пре 80 година, док су људи који су страдали од страшне Шведске живели пре 300 година. А знаш какви су монструми били Шведи? Они су везивали људе за земљу, трпали им левак у уста, кроз левак им у уста сипали пуно буре фекалија док им се стомак не надује као буре, а онда су то буре-стомак боли сабљама, и смејали се док из човека излазе фекалије које су му они сипали у црева и његове сопствене које су биле у цревима. Такође су терали заробљенике да им лижу прљави анус (из тога је настао израз "Улизивати се").

Но, данас се нико не сећа те монструозне Шведске, јер она више није то.

Тј. разлика од 220 година је не много битна чак и у људској историји (помисли и сам да ли за тебе постоји де факто разлика између 770. и 1000те године, или 550 и 300 година пре Христа).

Немачка је данас Шведска 2.

Француска је буре барута и веретизна скаламерија, и ја бих пре у њу гледао као на Најслабију Карику.
Okej, ali sama činjenica da si AfD svrstao u reinkarnacije nekih Oberštrumfuhrera ne ide u prilog toj tvojoj tvrdnji.
 
Okej, ali sama činjenica da si AfD svrstao u reinkarnacije nekih Oberštrumfuhrera ne ide u prilog toj tvojoj tvrdnji.

Па они нису нацисти старог кова, али јесу популистичка национална и економски махом социјалистичка скупина са тесним везама са Кремљом, слично као Ле Пен, Салвини, Вилдерс, Фараџ, Штрахе. Они су у себе усисали друштвено конзервативне елементе некадашње Комунистичке Партије ДДР-а али и софткор нацоше као што је Пегида. Хардкор нацоши, као што је група Комбат 18 нису уз АфД јер им је много свилен.
 
Национал конзервативно су само десно крило ЦДУ-а.

АфД има хистеричне промене идеологије.

Већина њихових чланова и одбора имају идеологију "Да се не дају више паре од социјалне помоћи Обрезаном него Плавом", и то су у почетку заступали.

Наравно, имају и неке украсне Тачеристе, које су у склопу промиџбене кампање покушали да продају као своју доминантну идеологију, али то су неке икебане.
oni su nova partija sa jos nedovoljno izdefinisanom ideologijom. tacno je da nju podrzavaju uglavnom ekstremisti, ali i te ekstremiste kad malo podesis mozes dobiti Vucica.
 
uglavnom ona ***** sto ih je vodila ima sasvim solidna razmisljanja. Uglavnom se navodi da su protiv muslimana, jer to mozes reci narodu, ali oni su generalno gledano protiv stranaca. I hriscani kad im dolaze oni su protiv, sem ako nisu hriscanke. sve u svemu ja sam negde izmedju afd-a i fdp-a.
 
oni su nova partija sa jos nedovoljno izdefinisanom ideologijom. tacno je da nju podrzavaju uglavnom ekstremisti, ali i te ekstremiste kad malo podesis mozes dobiti Vucica.

Па нису баш ни толико нови, постоје већ 7 година, и за то време су их релативно бенигне појаве и могло би се рећи, патриоте, као што је Фрауке Петри, махом напуштале кад су се уверили ко су им камаради.

Али што је још важније- зашто би ико полагао наду у нешто што је као _____ 90их са потенцијалом да постане _____ 10их, кад су обе појаве Боже ме Опрости?
 
uglavnom ona ***** sto ih je vodila ima sasvim solidna razmisljanja. Uglavnom se navodi da su protiv muslimana, jer to mozes reci narodu, ali oni su generalno gledano protiv stranaca. I hriscani kad im dolaze oni su protiv, sem ako nisu hriscanke. sve u svemu ja sam negde izmedju afd-a i fdp-a.

ФДП звучи добро на папиру и ја их исто генерано симпатишем, али су превише индолентни и неспремни на компромисе да би постали двоцифрена партија.

По мом мишљењу, кључ је у реформисању традиционалних партија(ЦДУ, СПД, ФДП) а не окретању екстремима (АФД, Зелени).

Иначе ја волим и Зелена на папиру, али у пракси много танки.
 
Па нису баш ни толико нови, постоје већ 7 година, и за то време су их релативно бенигне појаве и могло би се рећи, патриоте, као што је Фрауке Петри, махом напуштале кад су се уверили ко су им камаради.

Али што је још важније- зашто би ико полагао наду у нешто што је као _____ 90их са потенцијалом да постане _____ 10их, кад су обе појаве Боже ме Опрости?
oni su bosko obradovic sa malo liberalnijim pogledima na ekonomiju. to je najtacniji opis za nas plebs.
 

Back
Top