Ponovo se javio

bobba:
znam Sharlota
znam dabi sebe pocela da mrzim zato sto sam popustila
i kad bi me ponovo tako isto ostavio
nisam sigurna sta bi uradila

Razumem kako se osecas. Sa jedne strane imas leptirice u stomaku zbog njega, uzivas kad si pored njega. Sa druge strane njegovo ponasanje je prilicno ljigavo, to sto se tako poneo prema tebi kad ste se rastali i sto ti posle ovoliko vremena salje, hej!, mail govori da te on bas i ne voli toliko mnogo. A to ume da bude bolno. Probaj da se npr. samo cujes sa njim, ali da se ne vidjate, ako mozes. Kad shvatis pravu vrednost tog odnosa sa njim, neces se vise boriti da ga odrzis, sama ces odustati od njega. Ali za to treba vremena.

Poenta je da postanes svesna toga sta mozes imati sa njim, a ne da se boris protiv svojih osecanja prema njemu


Ljubav treba da bude lepa.

Glasam za stabilne momke uvek!
 
Ma sta ti je bobbo...dok se ne javi bar jos jednom ili dva puta nemoj da razmisljas o tome! :lol:
Javio se jednom i to mailom...ko zna da li je uopste imao ozbiljnu nameru il' mu je samo bilo malo dosadno...ili je u pitanju bio prolazni trenutak slabosti...
Ko zna gde je covek, sta radi i sta zapravo misli a ti se odma' bacila u dileme sta ces i kako ces, jos si i temu postavila...
Nista...kuliraj...pa ako se javi opet...onda eventualno laaaagano pocni da razmisljas o toj problematici... :lol:
 
Bobo, KO STVARNO IMA STA DA KAZE, U OCI GLEDA! Ja onog mog kretena 6 meseci ni na ulici nisam srela, od tih 6 poslednja 3 meseca mi je svakog dana slao poruke, zvao itd. Kad sam ja na kraju iscrpljena od svega i misleci da kad je toliko uporan, valjda je neke stvari sa sobom rascistio, pristala da se vidim sa njim i da budemo ponovo zajedno, nakon 7 dana se ispostavilo da mu dolazi devojka na par dana, da ja treba da imam poverenja u njega!!! da mu treba jos malo vremena, da ima osecaj odgovornosti prema njoj, da sa njom ima potpuno drugaciji odnos,i svakakvih jos gluposti sam se naslusala!!!GONI TO U MATERINU! OD MUCKA NIKAD NE BUDE JAJE!
 
bobba:
Posle 5 meseci mi danas napise mail

kaze dasa "da me jos voli"

prvo sam se rasplakala pa sam nekoga pitala da me posavetuje :p
i na kraju sam ga
poslala sam ga u milu njegovu


tacka sa secanjima i starim ljubavima


a vi drage moje kakve ste vi kada vas bivsi zovu i kukaju kako ste im vi bas sve ono sto su trazili u zivotu

ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja

Ocito je da ga volis, cim si podigla toliku prasinu ;)
 
Desi se, retko, da se dvoje posle raskida ponovo spoje. Desi se, retko, da se dvoje, koji su jopet spojeni, vole vise i kvalitetnije negoli pre. Desi se, retko, kada su ljudi prema sebi iskreni i samokriticni, kada nastoje sebe da preispitaju, nadgrade, poboljsaju, desi se da obolela ljubav ozdravi i zasija jacim plamom negoli nekad pre.
Najcesce, kad veza pukne, to je onda kraj. Najcesce tad jedan od dvoje ispada djavo, a drugi svetac. Najcesce, jer alterego uzima svoj danak. Najcesce jer su takve ljubavi povrsne.

P.S. Ne postoji potpuni djavo, i ne postoji potpuni svetac ;)
 
GalebDzonatan:
Desi se, retko, da se dvoje posle raskida ponovo spoje. Desi se, retko, da se dvoje, koji su jopet spojeni, vole vise i kvalitetnije negoli pre. Desi se, retko, kada su ljudi prema sebi iskreni i samokriticni, kada nastoje sebe da preispitaju, nadgrade, poboljsaju, desi se da obolela ljubav ozdravi i zasija jacim plamom negoli nekad pre.
Najcesce, kad veza pukne, to je onda kraj. Najcesce tad jedan od dvoje ispada djavo, a drugi svetac. Najcesce, jer alterego uzima svoj danak. Najcesce jer su takve ljubavi povrsne.

P.S. Ne postoji potpuni djavo, i ne postoji potpuni svetac ;)

ma bravo! vidi vidi malog ala blista umom...
Pa gde si nam se ti do sad skrivao dečkonjo !
 
Odlazila sam i vraćala se,on je odlazio i vraćao se... Danas mi je žao jedino vremena i uverenja koje sam imala da se ljudi mogu promeniti... Zao mi je sto ljubav posle sebe nije ostavila nikakav trag,ni tugu ni lepe uspomene... Ništa... Kad se jednom napravi rez i stavi tačka,treba tako i da ostane ! Niko se ne moze tako zeznuti pa me povrediti do besvesti i sve kao sorry,ja se zeznuo i mićo,kićo i bla,bla truć... Znam da ljudi mogu da pogreše i da se iskreno pokaju posle toga,o.k ali to ne znači da su se promenili ili da hoće...
Bivši neka ostanu bivši i hvala lepo,doviđenja!!!
 
Aseneta:
Odlazila sam i vraćala se,on je odlazio i vraćao se... Danas mi je žao jedino vremena i uverenja koje sam imala da se ljudi mogu promeniti... Zao mi je sto ljubav posle sebe nije ostavila nikakav trag,ni tugu ni lepe uspomene... Ništa... Kad se jednom napravi rez i stavi tačka,treba tako i da ostane ! Niko se ne moze tako zeznuti pa me povrediti do besvesti i sve kao sorry,ja se zeznuo i mićo,kićo i bla,bla truć... Znam da ljudi mogu da pogreše i da se iskreno pokaju posle toga,o.k ali to ne znači da su se promenili ili da hoće...
Bivši neka ostanu bivši i hvala lepo,doviđenja!!!

1. Ljudi se mogu menjati, to je najveci izazov koji covek moze da postavi predase. Menja se onaj koji u sebi pronadje hrabrost, snagu i volju da kroz promene sebe nadgradi i spozna.
2. Podsticaj za promenu uvek dolazi spolja, a prepoznaje se iznutra (coveka).
3. Covek je, zahvaljujuci postojanju svesti o samome sebi, jedino bice koje moze uticati na sebe samo, menjati sebe, u manjoj ili vecoj meri, zavisno od hrabrosti, snage i volje u samog coveka.
4. Najveci nedostatak koji covek moze da ima je, kada sebe smatra kompletnim, do poslednjeg atoma, do poslednjeg stava, osecaja o sebi i svetu oko sebe. Takav covek stvari prihvata zdravo za gotovo, bez potrebe da se zadje u sustinu. Takvi su ljudi po prirodi jednostavni, sva njinova zadovoljstva i nezadovoljstva su organskog porekla, to su ljudi bez duha i takvi ljudi su najcesce srecni i zadovoljni.
5. Svi oni koji sebe ne smatraju kompletnim i koji kopaju po sebi, po svojim mracnim i svetlim kutcima, prokleti su i blagosloveni, istovremeno, jer kopanje otkriva nova blaga ali i razocaranja, i otvara nova vrata koja vode u nepoznato, k nekoj sreci koja se samo da naslutiti i koja se vecma trazi i ceka.
6. Stavke 4 i 5 su dva kontrasta, relativno grubo postavljena. Izmedju njiih postoje nijanse.
7. Sve sto covek cini, cini, u sustini, zbog sebe samog.

Da mi je internet brzi, svasta bih jos pisao jer, kada je rec o interpersonalnim odnosima, tu se ima kazati mnogo toga... ;)

P.S. Post doticne samo mi je podsticaj ovome sto pisem.
 

Back
Top