Ponovo se javio

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.166
Da neko trazi oprostaj mailom ili sms-om...to mi je malo kukavicki i bedno...
Sad ti treba da razmisljas o tome...'ajde molim te...
Da mu je zaista stalo okrenuo bi tvoj broj...ovako je samo prebacio loptu na tvoj teren da se ti bakces sa njom...

Mene bivsi do koga mi je zaista bilo stalo zove da ga posetim u vojsci...to je tek smehotres...otkad je otisao u VJ raspisao se samo tako...ja quliram...iako me takvo ponasanje pomalo vredja...nit' pristajem nit' odbijam iako mi ne pada na pamet da idem... :lol:

Charlotte

Primećen član
Poruka
694
Ja sam imala samo jednu vezu u kojoj sam raskidala i mirila se 100 puta. I to sada smatram decjom bolescu, koju sam, srecom, prelezala. Ruzno mi je kad se neko tako ponasa, hocu-necu. Sada volim stabilne, lepe veze.
Sto se tice tvog slucaja bobba, u pravu si. Mislim, ako mu oprostis imas stvarno neverovatno veliko srce. Ili nemas samopostovanja.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
32.875
bobba:
Posle 5 meseci mi danas napise mail

kaze dasa "da me jos voli"

prvo sam se rasplakala pa sam nekoga pitala da me posavetuje :p
i na kraju sam ga
poslala sam ga u milu njegovu

tacka sa secanjima i starim ljubavima

a vi drage moje kakve ste vi kada vas bivsi zovu i kukaju kako ste im vi bas sve ono sto su trazili u zivotu

ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja

Sve koje su me ostavile, svima sam rekao da ce mi se vratiti. Kad tad. I tako i bude. I sve ih uvek prihvatim nazad i popricam s njima. Ponovo budemo u vezi i beskrajno se volimo. Znaci treba oprostiti.
Znati drugom oprostiti je stvar mudrosti. I sve je to sjajno, jedino sto se ne secam danas nijedne od tih cura.

Larra

Primećen član
Poruka
748
S_K_V_O:
Mene bivsi do koga mi je zaista bilo stalo zove da ga posetim u vojsci...to je tek smehotres...otkad je otisao u VJ raspisao se samo tako...ja quliram...iako me takvo ponasanje pomalo vredja...nit' pristajem nit' odbijam iako mi ne pada na pamet da idem... :lol:

Cuti, moju drugaricu zvao bivsi iz zatvora...

teardrop

Aktivan član
Poruka
1.388
Groucho Marx:
Pre par godina sud u Indoneziji presudio je u korist tipa koji je ženi zatražio razvod telefonom. Pa vi sad vidite :razz: Savremeni načini komunikacije ušli su u sve životne pore širom planete... :)

Sasvim su OK savremeni načini komunikacije, ali... Zar u medjuljudskim odnosima, naročito u tako ozbiljnim situacijama (anakin je lepo rekla da njegove reči treba da imaju neku težinu) ne bi morao stati pred nju i reći joj šta ima? Mislim da bi bilo korektno sa njegove strane da je pogleda u oči, da joj rečima, bojom glasa, pogledom, pokaže koliko je ozbiljan.

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
Jao, sto mrzim takve situacije, bas su teske...Taman "zakrpim" srce i zivot na neko vreme, resim da sredim svoj zivot, udam se, rodim klince, itd, itd, a eto "nekoga" da me okrene naopako...i mrzim ga, i volim zbog toga...maaa, ne znam, zbog osoba koje imaju "moc" da nas jednim pozivom (mail-om, SMS-om, whatever) tako "cimnu" pozelim da nikad nisam volela onako, najstrasnije....A, sto se reakcije tice, nikad mu "ne otrcim u zagrljaj", samo ga onako, cool pitam "jesi li dobro, da ti se nije nesto desilo?", pa kad razveze pricu kako mu nedostajem, voli, pati, onda ga lepo posavetujem da "proba da uziva u svim lepim stvarima u svom zivotu...osim mene" he, he he

C

CaLiMeRo

Gost
bobba:
on je taj koji je posle 2 godine spavao sa drugom i koji je otisao sa istom
ja sam ta koja je ostala da place i pita sebe sta mi fali

I ja uopšte ne znam što svi ovde pričate samo o prevari!?! To uopšte nije težište priče, po mom ubeđenju...
Halo bre, čovek je O T I Š A O.
Pa se sad nakon 6 meseci malo predomislio... Aha, a ja sam Pamela Anderson...:arrow:

P.S. Što reče Storm, ovo su sve gluposti, bitno je da smo mi živi i zdravi...

----------------------------------------------------------------

I ne Majče, nisam nikada nekoga prevarila, ostavila, povredila skotski pa mu nakon 6 meseci nonšalantno mejlom rekla - Ej, znaš, ali ja te vooooolim. To čovek koji voli nekoga zaista NE MOŽE DA URADI. Kada voliš nekoga, onda misliš na njega, odnosno na to kako se on oseća i kako će on da doživi tvoje postupke i odluke.

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
majcheki:
Zar vi nikada niste pozvale svog bivšeg i rekle mu tako nešto?
Nikada, nikada, nikada:razz:
Znaš li u čemu je stvar? Takve stvari ljudi rade koji ZGREŠE.
Ja kad sam raskidala, raskidala sam zato što nisam više želela da budem sa njim(a)... Tako da mi posle toga ne bi palo na pamet, jednostavno ih ni nisam više volela. A ako je neko ostavio mene; isto nikad ne bih zvala i pričala da gavolim; jer nekako sam mislila da on to zna, ali da uopšte nije bitno, kad me već ostavio... Mislim, to da li ja njega volim ili ne, uopšte ne menja stvari.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
ja nekad nazovem ili pošaljem porukicu... eto, dođe mi... uvek sam radila po svojoj volji i raspoloženju, nikad po nekim principima... Nemam neki bitan razlog, obično čestitam rođendan ili slavu ili tako nešto što sam zapamtila...

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
Ma, meni ovo nikako nije jasno? Napali ste čoveka zato što je izrazio želju da se pomiri? Jeste, izabrao je pogrešan način, možda je glup zbog toga, možda je smotan, možda oseća grižu savesti, plaši se da mu bobba ne spusti slušalicu, ili je poslao samo mejl iz ko zna kojih drugih razloga. Ali to ne umanjuje njegov osećaj. Šta sad, treba da glumi kul tipa, da oseća to što oseća, da čeka da ga prodje (ako ga prodje) samo zato što ga je blam da proveri da li i druga strana ima nekih osećanja za njega. Da nije ništa uradio, to ne bi bila ljubav nego bi značilo da njemu zbog nečega prija da bude nesretno zaljubljen, bio bi zaljubljen u osećaj, a ne u osobu. Ogledalo...
I zar ljudi nemaju pravo da pogreše? Zar nemaju pravo da priznaju grešku i traže novu šansu?

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
teardrop:
Groucho, naravno da imaju pravo da priznaju grešku i traže novu šansu. Ali, neka to urade kao ljudi a ne kao pi(biiiip).

:arrow:
Groucho Marx:
Jeste, izabrao je pogrešan način, možda je glup zbog toga, možda je smotan, možda oseća grižu savesti, plaši se da mu bobba ne spusti slušalicu, ili je poslao samo mejl iz ko zna kojih drugih razloga. Ali to ne umanjuje njegov osećaj.

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
bobba:
Posle 5 meseci mi danas napise mail

kaze dasa "da me jos voli"

prvo sam se rasplakala pa sam nekoga pitala da me posavetuje :p
i na kraju sam ga
poslala sam ga u milu njegovu

tacka sa secanjima i starim ljubavima

a vi drage moje kakve ste vi kada vas bivsi zovu i kukaju kako ste im vi bas sve ono sto su trazili u zivotu

ja sam se resila skota zauvek i to danas ;) a vi
popustate li ili ste bas iste kao i ja
Vise puta mi se desilo da gospodin doticni kad me povredi i ostavi bez cao se pojavi i kukumavci kako sam ja zena njegovog zivota po sistemu "ni ja nisam svetac vec obican slepac kad kraj oba oka nisam video da si ti sunce ljubavi..." obicno se tada kad se jadnicak pojavi osetim ushiceno pa kako bih rekla pomalo i posebnom jer da nisam eh ko da bi se vratio...Onda telefoniram prijateljicama u smislu eto rekoh ja doce maca na vratanca i kazem osecam se lepo...Bilo je najsmesnije kad sam na mobilnom ukucala kad me on zove da pise "dosla maca" pa ti ja to na opste iznenadjenje primetim u po burne crne noci...Boze kako sam slatko spavala...Elem to bas i ne traje dugo...obicno se vidimo poricamo ko sta gde...ali se ne secam da sam nesto ponavljala...ono sto onda nije stimalo nece ni sada...to se lako zakljuci posle malo razmisljanja...Uvek idem onom varijantom da gitara kojoj pukne zica kad se nastavi nikad nece ispustati isti ton...Mada...ima nas raznih..

X

xpajamacax

Gost
jeste. ali shvatiš da mu se izlazao telefonski imenik.jer ga je šutnula poslednja najveća ljubav,
pa se dovatio teftera i ko zna koliko vas je zvao.
odjeb budali.

teresa

Aktivan član
Poruka
1.056
Nije fer suditi bilo kome. Bila sam sve i prevarena i strana koja vara i ona sa kojom varaju. A vi? Čak i ne mislim da su to greške...tj šta je uopšte greška?
Ja sam bila u dugoj vezi i u par navrata nisam bila verna. Da li ste prevarili nekoga? Jednom sam priznala i bilo mi je oprošteno ali njegov oproštaj mi nije bio dovoljan jer nisam opraštala sebi..Znači tad sam volela i glupost me je navela na prevaru...Možda!
Međutim, desilo se opet ali sam znala da oproštaj više ne mogu da tražim...Tešila sam se da ako nije sex nije ni prevara..Ali to je zabluda ne možeš biti malo trudan i malo varati...Postoji li mera za količinu prevare?
Sve u svemu mučila sam sebe pitanjima, patnjom i osećajem...To je bila kazna moja...
Elem, na kraju shvatih da sam neverna jer ga ne volim... Raskinula sam vezu i unela sreću u svoj život. Ne bih se više mirila..
Ako taj lik nije tražio oproštaj odmah možda je želeo da razmisli i shvatio da zaista voli tebe...Možda bi s druge stane varao opet....Možda ga je obuzeo strah od samoće...Možda ga je šutnula neka...ALI TO SVE SAMO ON ZNA i to tebi ne treba da bude važno jer su to njegovi problemi...Važno je samo ŠTA TI OSEĆAŠ I DA LI SI ZAISTA PREBOLELA? Ako jesi odluka je prava... A ako nisi nemoj odbijati zbog ponosa svog...Ljubav i ta vrsta ponosa ne idu kao što i Gazdarica reče.

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Sharlote:
Ja sam imala samo jednu vezu u kojoj sam raskidala i mirila se 100 puta. I to sada smatram decjom bolescu, koju sam, srecom, prelezala. Ruzno mi je kad se neko tako ponasa, hocu-necu. Sada volim stabilne, lepe veze.
Sto se tice tvog slucaja bobba, u pravu si. Mislim, ako mu oprostis imas stvarno neverovatno veliko srce. Ili nemas samopostovanja.

znam Sharlota
znam dabi sebe pocela da mrzim zato sto sam popustila
i kad bi me ponovo tako isto ostavio
nisam sigurna sta bi uradila

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.