pomoc oko GTR2 igre

e skinuo sam ga ..... i ubacio ali kad listam ono za auta izbaci 3 ,4 auta u nfs shift i kad hocu da ih izabarem ne vidim nista , koji god da obelezim bude neki safety car i moze samo ona kamera sto se vidi ceo auto ovo ostalo ona kamera sto se nista ne vidi
 
pa kad udjem da biram auto imam ono da listam namestim na nfs shift i ima 2 bmw e36 jedan e92 , neki safety car i jos neki i koji god da obelezim izadje mi safety car onaj i to sam sa jednom kamerom
 
Da bi `dobio` tablu autu nema veze sa grafickom niti sa bilo cim ostalim sem sa podesavanjima. Ne secam se tacno, ali je isti sitem i u GTR-u i u Race 07. Options, view, pa tu potrazi. Imas opciju sa digitalnom tablom i bez i jos par stvarcica. Prerondaj view options i bice to ok....
 
Auuuu, pa ovo je isto podeseno kao kod mene nekada....Sitne neke razlike su u pitanju.....Zatecen sam, pokazao si settingse na koje sam i ja mislio ali sada ne znam....Kod mene u bilo kojim kombinacijama viewa, uvek je bila aktivna instrument tabla, nikad se nije iskljucivala....
 

Back
Top