Najbolje igre 99'

Wise Owl

Ističe se
Banovan
Poruka
2.633
Citam ovomesecni casopis "Svet kompjutera" i vidim da po recima novinara, najbolje igre izasle su bas 99'

Screenshot_20240424_091551_Gallery.jpg


Heroes of might and magic 3 je medju njima. :kafa:
 
Ja sam bio ubedjen da je i cuveni Half Life izasao te godine ali sad vidim da je krajem novembra '98. zamalo :p


A inace HOMM 3. je neprevazidjen :lol:


Meni nikada nije bila jasna ta slika čoveka sa ventilom u oku, ako dobro vidim. Odakle im samo takva ideja.

HOMM 3 je vrh vrhova. Četvorku sam igrao dosta ali je bojište totalno debilno odrađeno, ali i sistem borbe. Staneš ispred unita i strelac ne može kroz tebe kao da strele idu direktno, a ne padaju na dole. Order grad je tako nebalansiran, isto je kao Necropolis u HOMM3. Peticu igrao 10 minuta i smorio se :D
 
Najbolja igra ikada je bila Planscape:Torment, dok se sada skoro nije pojavio Disco Elysium.

A inace, System Shock 2 jeste legendarna, ali ne toliko koliko Deus Ex, mislim da je ona izasla 2000-e. Mislim, u tom kontekstu Immersive sim igara.

Inace, posto se prica o Svetu Kompjutera, mogu li ovde da napisem da je Qzma bolid, ili ce to da se brise? :think:

I taj opis koji ti citiras je on pisao, pa je mozda deo teme :hahaha:

Naravno da je morao da ubaci neko njegovo horor sran.je u taj spisak. :hahaha:
 
Najbolja igra ikada je bila Planscape:Torment, dok se sada skoro nije pojavio Disco Elysium.

A inace, System Shock 2 jeste legendarna, ali ne toliko koliko Deus Ex, mislim da je ona izasla 2000-e. Mislim, u tom kontekstu Immersive sim igara.

Inace, posto se prica o Svetu Kompjutera, mogu li ovde da napisem da je Qzma bolid, ili ce to da se brise? :think:

I taj opis koji ti citiras je on pisao, pa je mozda deo teme :hahaha:

Naravno da je morao da ubaci neko njegovo horor sran.je u taj spisak. :hahaha:
Oduvek su me fascinirali ljudi poput tebe - nesposobni da prihvate drugačije mišljenje od svog. Čim nije kako ti misliš onda mora da je neko bolid. :kafa:
 
Meni nikada nije bila jasna ta slika čoveka sa ventilom u oku, ako dobro vidim. Odakle im samo takva ideja.

HOMM 3 je vrh vrhova. Četvorku sam igrao dosta ali je bojište totalno debilno odrađeno, ali i sistem borbe. Staneš ispred unita i strelac ne može kroz tebe kao da strele idu direktno, a ne padaju na dole. Order grad je tako nebalansiran, isto je kao Necropolis u HOMM3. Peticu igrao 10 minuta i smorio se :D
Pa ono valjda kao Valve :p Imali su oni jos tripoznih introa, posle je bio onaj celavi isto sa ventilom u glavi :lol:


Za System Shock nikada ga nisam igrao, a znam da mnogi odlepljuju za njim i dan danas, pre 6-7 godina sam napravio prototip igre (propao projekt, samo jedan level) u Unitiju i svi su mi rekli da sam vadio fore iz system shocka :lol:

Posle nisam hteo da ga igram iz principa :p

A znam da su na Kickstarteru napravili tada hype za system shock 3 za kojeg su uzeli milione, neverovatno koliko ljudi otkida za njim.

I tu vidim da je projekat propao.

Homeworld je isto gotiva igrao sam kao klinac, ja nisam imao pojma da su to sve naslovi ladno iz "99, pogotovo za Homeworld.
 
Pa ono valjda kao Valve :p Imali su oni jos tripoznih introa, posle je bio onaj celavi isto sa ventilom u glavi :lol:


Za System Shock nikada ga nisam igrao, a znam da mnogi odlepljuju za njim i dan danas, pre 6-7 godina sam napravio prototip igre (propao projekt, samo jedan level) u Unitiju i svi su mi rekli da sam vadio fore iz system shocka :lol:

Posle nisam hteo da ga igram iz principa :p

A znam da su na Kickstarteru napravili tada hype za system shock 3 za kojeg su uzeli milione, neverovatno koliko ljudi otkida za njim.

I tu vidim da je projekat propao.

Homeworld je isto gotiva igrao sam kao klinac, ja nisam imao pojma da su to sve naslovi ladno iz "99, pogotovo za Homeworld.
Nisam igrao većinu tih igara, samo HOMM3, verovatno Half Life, takođe ali se slabo sećam. Mogao bih pogledati kada nađem slobodnog vremena.
 
Nisam igrao većinu tih igara, samo HOMM3, verovatno Half Life, takođe ali se slabo sećam. Mogao bih pogledati kada nađem slobodnog vremena.
Half Life moras da probas da te ne bije maler :lol: ima remastered, mislim da sam ga prvi put odigrao 2005. ili 6 bas kad sam se i uclanio ovde posto sam 99 bas bio dete nisam ni imao komp :lol: To je igra def. ispred svog vremena i sa grafikom a i sa pricom, tesko da neki FPS naslov iz tog perioda moze da stane rame uz rame sa njim. .
 
AoE2 jeste legenda od igre.Tata-mata za RTS strategije.Igra po kojoj su se pravile i prave sve strategije tog tipa i dan danas (0 a.d i dr).
Ja i danas koristim igre i programe od pre 20-25 godina. Ipak su to Win programi iz 2000ih godina.
Nekad kad se govorilo pojam il bolje reći uzrečica "pre 20 godina" uvek se mislilo na 1980-te godine
 

Back
Top