Alter_Ego_
Stara legenda
- Poruka
- 93.338
A oni nemi, nemi, pa nam ukradoše lebensraum![]()
Они су њемци, јер су њеми, тј. не знају причат,
а ми смо словени, јер имамо слово, тј. умемо да причамо, тј. словимо.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
A oni nemi, nemi, pa nam ukradoše lebensraum![]()
Pa kako sad oni ne znaju pricat a imaju one km naopake recenice koje zvuce kao navareni narodnjak?Они су њемци, јер су њеми, тј. не знају причат,
а ми смо словени, јер имамо слово, тј. умемо да причамо, тј. словимо.
Pa kako sad oni ne znaju pricat a imaju one km naopake recenice koje zvuce kao navareni narodnjak?
У сваком случају, желим ти срећу и успех.Ne znam jos. Imam neku ponudu za Nemacku, ali ne svidja mi se situacija tamo. Moguce da cu se opredeliti za Bec.
Beži bre ja volim da su prave pa makar i da vise. Guma, fujJa da imam te pare, uradila bih sise, magare ljubomorno
Polaaako stići će i to preko B1Ja da imam te pare, uradila bih sise, magare ljubomorno

Lako vama ženamaJa da imam te pare, uradila bih sise, magare ljubomorno
To je bolja diploma od one od 3000 evraAl si diplomu platila 5.000 evra![]()


Udala se MiraOtišla je dobila ponudu za brak![]()
Dokle ces da lupetas gluposti?ja nudim dokaze
dakle to J nesJebično gujrate tek od skorijeg datumna da bi se upropaštavao jezik
Zbog bečke konmvencije to se zove srpsko-hrvatski ali se zbog politike isti jezik deli na srpski i hrvatski a dalje na tzv. bosanski i crnogorski
mada niko ne napisa ništa ni na bosanskom ni na crnogorskom a da nije isto kao u srpsko-hrvatskom
Udala se Mira
Samo zbog papira
Govoriš i pišeš hrvatski pa nismo ti mi sisali vesla ta prekodrinska znaš?!??Dokle ces da lupetas gluposti?
Vrati se u osnovnu skolu i uci.
Nemoj misliti da nisam primijetila da ne podnosis Srbe "sa druge strane Drine" i da ti smeta ijekavica...ali ne moras da davis na svim temama,valjda ti je dosta politika.
Ja govorim i pisem onako kako se govori i pise u mom kraju, tamo gdje sam rodjena i gdje zivim.A govorim srpski,isto kao i ti,svidjalo ti se to ili ne.
I to nije nikakvog novijeg datuma,nego su tako govorili i moji cukundjedovi.
Ne znam koji problem imas s tim,ali molim te,nemoj vise da ne smaras.
I budi siguran da niko ko govori ijekavicu nikad nece gurati nikakvo "j"tamo gdje ne treba,to samo rade takvi kao ti koji nemaju pojma ni o cemu i koji namjerno plasiraju izmisljotine.
Nadam se da shvatas da ti je prica oko toga vrlo glupa i da neces dalje nastavljati diskusiju o tome....
Mir breJa da imam te pare, uradila bih sise, magare ljubomorno
Ma nesrbe zulja patoloska mrznja prema brđanima. Redovno su od njih dobijali po nosu. A i RS im je trn u okuNisi duhovit,ali vidim da se slihtas ovom menidzeru.
Limunada tacno zna kako se kaze sve sto se treba reci i na ekavici i na ijekavici.
To samo nepismeni i oni bez skolskih drugova misle da nije sve srpski jezik.
Шлијхтам Стојку?Nisi duhovit,ali vidim da se slihtas ovom menidzeru.
Limunada tacno zna kako se kaze sve sto se treba reci i na ekavici i na ijekavici.
To samo nepismeni i oni bez skolskih drugova misle da nije sve srpski jezik.
I...sta s tim? Nisi nikad cuo tu rijec?
Jeste...i kupujem med u lidlu...Govoriš i pišeš hrvatski pa nismo ti mi sisali vesla ta prekodrinska znaš?!??
I...sta s tim? Nisi nikad cuo tu rijec?