Položaj Srba i Hrvata u sfrj

MOST6

Elita
Banovan
Poruka
19.993
Не, него ће 1946. да позову на рат против Црвене Армије, усташа и "Савезника" у исто време.
Pozvali ste na rat 1990./91. i rado, čak s neskrivenim užitkom, bacali balvane po cestama i vikali "Oćemo oružje!". Zašto bi ranije bilo drugačije? Zašto nakon Jasenovca niste vikali "Oćemo oružje!" i "Nema nama zajedničkog života s Hrvatima!", već ste prihvatili zajedničku državu sa "ustašama" i "koljačima srpske nejači"? Mislim, stvarno mi nije jasno. :dontunderstand: Je li u pitanju nekakav mazohizam na srpskoj strani ili je možda nešto drugo u pitanju? :think:

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.755
Pozvali ste na rat 1990./91. i rado, čak s neskrivenim užitkom, bacali balvane po cestama i vikali "Oćemo oružje!".
Позивали су се на одбрану од суманутих клерофашиста који су на предворју 21. века евоцирали НДХ и геноциде.

Zašto bi ranije bilo drugačije? Zašto nakon Jasenovca niste vikali "Oćemo oružje!" i "Nema nama zajedničkog života s Hrvatima!", već ste prihvatili zajedničku državu sa "ustašama" i "koljačima srpske nejači"? Mislim, stvarno mi nije jasno. :dontunderstand: Je li u pitanju nekakav mazohizam na srpskoj strani ili je možda nešto drugo u pitanju? :think:

Јадан ти се као не сећаш да је свако ко је то викао тако нешто био био стрељан. Теби, као, није јасно.
Што Хрвати нису 1945. по Загребу викали да не желе заједнички живот са Словенцима и Србима?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.