Poljubac u obraz

Најискреније, да ме тип који ми је привлачан не пољуби на првом или другом виђењу, више никад не би ни имао прилику. Исто важи и за секс. Могли би после само да будемо најбоље другарице.
Drugacija je situacija kada je rijec o osobi koju od ranije znas. Tada si u nedoumici da li si sve umislio ili tu ima necega.
 
Све може бити романтично. Зависи од ситуације. Посебно је романтично у чело, длан или раме.
Пишем о оним пристојним, на јавном месту и међу светом :)

Мада је у образ углавном пријатељски.
:think:

a 2x? :lol:
 
psi-balave-petface2.jpg

Ovako izgledam kad mi se neko svidja
 
Prijateljski cin.
Recimo svoju bivsu seficu koja je jedna od najkvalitetnijih osoba koje sam upoznao, uvijek cu bez da trepnem poljubiti u obraz (ili kako preferiram u vrh glave, zato sto ne volim ljubiti ljude u obraz), a poljubio bi i njenog novopecenog muza u obraz, kojeg nikad nisam upoznao.
Nju zato sto mi je toliko draga, a njega zato sto je meni toliko draga osoba njega za muza odabrala.
Ona je duboka vjernica, dok sam ja cisti kaos, nikada ni u jednoj dimenziji ne bi s njom funkcionirao, niti bi to zelio, a ni ona samnom, ali da treba krv za nju dati, bio bi prvi u redu.
Odbila bi to, zato sto je JS, ali znam da bi duboko cijenila zrtvu koju bi bio spreman podnijeti za nju.
 

Back
Top