Poljubac u obraz

u obraz ljubim isključivo žene oni ajduci što se ljube 3 puta u obraz sa drugim tipovima su totalno gej,nemam ništa protiv gej ali oni se ljube tako i vrte priču kako su mačo hetero James Bondovi a nisu yebiga
 
Pa... može... zavisi kakva je relacija sa osobom... a može na izuzetno javnom mestu da bude nešto kao znak drugarima/drugaricama okolo da si ti taj/ta idiot/kinja.
Ja sam to uhvatila jednom davno kod momka koji mi se dopadao. U trenutku kad me je poljubio u obraz na mestu gde mnogo ljudi to množe da vidi, sam preletela pogledom preko likova sa kojima se druži...
i momentalno mi je taj gest bliskosti postao odvratan, ljigav i gadan.

Ima svakakvog sveta.
Moraš da kodiraš osobu sa kojom imaš posla da ne bi bilo posle kuku-lele.
 
Pa... može... zavisi kakva je relacija sa osobom... a može na izuzetno javnom mestu da bude nešto kao znak drugarima/drugaricama okolo da si ti taj/ta idiot/kinja.
Ja sam to uhvatila jednom davno kod momka koji mi se dopadao. U trenutku kad me je poljubio u obraz na mestu gde mnogo ljudi to množe da vidi, sam preletela pogledom preko likova sa kojima se druži...
i momentalno mi je taj gest bliskosti postao odvratan, ljigav i gadan.

Ima svakakvog sveta.
Moraš da kodiraš osobu sa kojom imaš posla da ne bi bilo posle kuku-lele.
Kako bre da kodiram? Nisam ja programer.
 
Kako bre da kodiram? Nisam ja programer.
Oprosti-upoznaš, pročitaš, budeš brži od onoga što može da se desi.
Sve što osoba radi-govori o njoj. Ako te je već zapalo da neko dođe da te poljubi u obraz... očekuje se da postoji neka priča od pre.
Mi uvek moramo postavljati pitanje-ko je ta osoba?
Iz svega što o njoj saznajemo, moramo izvesti određen zaključak.
 
Poljubac u obraz je uglavnom bezopasna stvar kojom se pokazuje bliskost...ali govor tela može mnogo toga da odkrije da li se tu još nešto krije od samo prijateljske bliskosti.Recimo da ima razlika između toga kad je to poljupćić na brzinu čisto onako kao pozdav i između toga kad je nekoj curi stalo do toga da ti nekakao pokaže da je zainteresovana a nema hrabrosti da bude direktnija...Sad ne znam tačno to da opišem jer se to intutivno prepoznaje(bar kod mene ide inutivno),ali u ovom drugom slučaju će da gleda da produži kontakt na sve moguće načine,ono čakanje po kosi,malo duži,recimo senzualniji zagrljaj,možda slučajno taj poljubac padne bliže usnama,malo duže zadržavanje ruke u tvojoj i to... ali uglavnom bude jasno...osim ako nije neka jako dobra prijateljica sa kojom imaš onako baš-baš blizak odnos i onda bude ono da i da okači svetljeći,neonski natpis "Alo dečko,zainterosvana sam" tebi se čini da ti se samo čini i da verovatno to tumačiš na pogrešan način XD
Ili je to samo kod mene? XD
 
Poljubila ga neka poznanica i sada misli da je to ljubav haha
I Love You Reaction GIF
 
Oprosti-upoznaš, pročitaš, budeš brži od onoga što može da se desi.
Sve što osoba radi-govori o njoj. Ako te je već zapalo da neko dođe da te poljubi u obraz... očekuje se da postoji neka priča od pre.
Mi uvek moramo postavljati pitanje-ko je ta osoba?
Iz svega što o njoj saznajemo, moramo izvesti određen zaključak.
Jesi li ti nekada poljubila u obraz muskarca kojeg si zeljela da zavedes?
 
Све може бити романтично. Зависи од ситуације. Посебно је романтично у чело, длан или раме.
Пишем о оним пристојним, на јавном месту и међу светом :)

Мада је у образ углавном пријатељски.
 

Back
Top