Poljubac u obraz

Све може бити романтично. Зависи од ситуације. Посебно је романтично у чело, длан или раме.
Пишем о оним пристојним, на јавном месту и међу светом :)

Мада је у образ углавном пријатељски.
Mmmm....u rame. Jednom sam to uradio svojoj poznanici. Samo se nasmijesila.
 
Meni je to otkrivanje romantike bas dosadno. Mislim znam sve te fore, kao zene vole spontane dodire, poljupce, budi musko ne pitaj za dozvolu al pazi sta radis, pa onda igras igru, pa kao da je poljubis al zaustavis se tik pred usne, vruce hladno, ona prolazi kroz sito i reseto a ti si u fazonu: Aj da obavimo ovo...
 
Најискреније, да ме тип који ми је привлачан не пољуби на првом или другом виђењу, више никад не би ни имао прилику. Исто важи и за секс. Могли би после само да будемо најбоље другарице.
 
Ja to sve volim iskreno spontano i obostrano. Ako je to ono da krenem da razmisljam dal u obraz dal da joj pridjem s preda ili od pozadi, dal ce zvati policiju ili me ozeniti ako je uzmem za ruku, a ona da izgleda kao napustena trafo stanica (nema napona a mozda i ima) ... Neka hvala. Kakav crni seks, da skrnem tu kafu pa da se ide dalje.
 
Најискреније, да ме тип који ми је привлачан не пољуби на првом или другом виђењу, више никад не би ни имао прилику. Исто важи и за секс. Могли би после само да будемо најбоље другарице.
Pa ako ti je privlacan poljubi ti njega:lol:mislim da ne ode voz dok si ti njemu manje
 
Какву пометњу направише болесници... Да нормални људи параноишу без разлога. Више не знаш ни да ли се смеш насмешити детету на улици ни да ли смеш уделити комплимент привлачној жени.
 

Back
Top