Пољски туристи добили батине у хрватској

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a) zaustavili auto i pridružili se blejanju po sred ceste poljskim turistima
Zavisi da li koriste lake narkotike i/ili alkohol. Ako je odgovor potvrdan, pridruzujem im se u blokadi druma sve pevajuci "Kumbaja." Ako je odgovor, pak, odrecan, prelazim na drugu soluciju, a to je:

b) ""na-ebali im se keve"" po tipično balkanski - šta rade na sred ceste i odbijaju se skloniti
Doduse, ja sam gradsko dete, preferiram "Vozi Misko" sistem. Zasto bih napustao udobnost makine mi kada se mrski Poljaci sasvim fino mogu potamaniti bez mog deloziranja sa vozackog sedista.
 

auuu:lol:


sad si ove mentole baš bacio u konfuziju...neće sad znat dal da se vesele il tuguju, da hvale il da kude :hahaha:

Koje mentole?:dontunderstand:

Forumaše sa Krstarice, Srbe generalno...Poljske turiste...ko je ovde mentol i koga treba odavde izBaciti u "kontuziju"?:dontunderstand:

Šta je bilo...malo vam prostora pa bi se još širili na račun Srbije ?:dontunderstand:

Zaista mi ništa nije jasno u ovim tvojim postovima bar do druge stranice ove teme , sem tendencije da što više uvrediš svakog forumaša za kojeg predpostaviš da može da bude Srbin...o uvredama generalno, a na račun same države Srbije da ne pričam :roll::thumbdown::roll:
 
Pa znam da tu Elenu bolela ona stvar ako se ne varam.....ipak je ona jurila razne Draskovice,Karice....morala da udomi svoju picu :D

Tačno. Kada ju je Mijatović šutnuo zbog nemoralnog ponašanja , 'ladno je ostavila to bolesno dete, koje je tada imalo oko 4 godine i više nikada ga u životu nije videla, niti se interesovala za njega:roll:
...kur.vinjska posla:thumbdown:

Ubrzo se spanđala sa onim milogorskim mafijašem Draškovićem, vrlo brzo i drugog sina Luku isprašila kod oca i krenula da rađa dalje ( ne bi li učvrstila svoje pozicije), prvo sa tim istim mrcogorskim mafiozom još jednog sina, pa kada je ovaj ubio onog surčinca, a u njenom prisustvu i kako tvrde svedoci ona ga ( tog ubijenog) na izlazu još overila štiklom po sred face:confused:, pa se prešaltovala na mlađanog i još tupavijeg Karića sa kojim je rodila još jednog sina , pa...ma tipična prostitutka za koju me ne bi iznenadilo da završi na kraju na štajgi.:worth:

U samom izveštaju o smrti ovog deteta stoji da je preminuo sin Predraga Mijatovića, a ova prostitutka se spominje tek na kraju teksta i to bez onog "majka":roll:

Uostalom , mnoge vajne "majke" bi majčinstvo trebalo da uče bar od životinja:confused:

Čitam nedavno da isto tako jedna "majka" troje maloletne dece , svaki dan svom milogorskom švaleru šalje javne poruke " ...sve moje.." i slične bljuvotine koje narodu koji to vidi više nisu ni smešne...ne znam kome se nije zgadila, a meni je najinteresantnije kako ih nije sramota da se i nazovu majkama...umesto da ćute i to kriju k'o zmija noge...da uopšte imaju decu.:thumbdown:
 
da..dosta je bilo o Zemunu..nego sta bi muncize radili sa turistima..audi smrti?:mrgreen: Ovi Hrvati bas ono profesionalno turisticki ih izmlatili..sad ljudi znaju i gde je bolnica..upoznajte Hrvtasku da biste je vise voleli:mrgreen:

Ево ја ћу да ти кажем, пошто ем сам Земунка, ем ако негде излазим, посебно лети, то је у Земун.
Земун је страшно миран град и веома гостољубив, из простог разлога, што Земунци никада не праве њесра у
својој кући. Лети у Земуну имаш утисак да си у неком предивном туристичком месту, а петком и суботом кејом
не може да се прође. Ресторани крцати, тешко се долази до стола, услуга одлична, додуше и цене су "одличне",
барем на оним местима где излази виђенији свет, а једину непријатност у Земуну имао је БоТа, кад је славио
рођендан у "Реци", јер је заустављен саобраћај, дуж целе обале, па су онда Земунци, мало одлепили и вербално
напали Ботино обезбеђење.

А што се мене тиче ја у Земуну никада ништа лоше ни непријатно нисам доживела.
 
Ево ја ћу да ти кажем, пошто ем сам Земунка, ем ако негде излазим, посебно лети, то је у Земун.
Земун је страшно миран град и веома гостољубив, из простог разлога, што Земунци никада не праве њесра у
својој кући. Лети у Земуну имаш утисак да си у неком предивном туристичком месту, а петком и суботом кејом
не може да се прође. Ресторани крцати, тешко се долази до стола, услуга одлична, додуше и цене су "одличне",
барем на оним местима где излази виђенији свет, а једину непријатност у Земуну имао је БоТа, кад је славио
рођендан у "Реци", јер је заустављен саобраћај, дуж целе обале, па су онда Земунци, мало одлепили и вербално
напали Ботино обезбеђење.

А што се мене тиче ја у Земуну никада ништа лоше ни непријатно нисам доживела.
:tick: :cvet:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top