Пољски туристи добили батине у хрватској

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nije to nista... pogledaj ovo od 1:30


Pogledaj sto kaze za Zagreb ili ti Serbinonu

"... na moje iznenadjenje koorinate su se sekle po sred grada Zagreba . Iznenadjenje. Zagreb - Serbinona. Sta sad, ja se oslonim na moju matematiku i to objavim" :rotf:

mislim da će ova knjiga potući sve rekorde čitanosti

Šeki dobio opasnu konkurenciju....al znamo Šekija...neće on tako olako prepustiti "kolač publiciteta" nekom drugom ...:hahaha::mrgreen:
 
Pazi toj voditeljici prestravljenu pozu i to zgrceno lice. Digla ruke kao, nemojte ljudi, nemojte da me bijete vise, a ovi celavci sa rej bankama je gledaju kao, s'a se siris?

Izgleda da je i ona naisla na vec tradicionalno hrvatsko gostoprimstvo :D

GetImage.aspx
 
Pazi toj voditeljici prestravljenu pozu i to zgrceno lice. Digla ruke kao, nemojte ljudi, nemojte da me bijete vise, a ovi celavci sa rej bankama je gledaju kao, s'a se siris?

Izgleda da je i ona naisla na vec tradicionalno hrvatsko gostoprimstvo :D

GetImage.aspx

Ma ne znam da li se neko seca da su i srbska deca iz Smedereva napadnuta krajem '80-ih, pa je poslata milicija iz Smedereva da doprati decu.
Poljska kao clanica EU ce sigurno preduzeti neke mere da bezbedno doprati decu do Poljske.
Ovde se radi o napadu na maloletna lica na javnom mestu .
 

ma demantuje torente svako malo samog sebe do nedavno je za mene govorio da sam ustasha...a vidi ga sad....sad sam odjednom ""pravi Hrvat"":hahaha:


Ma nema veze. Ti si i onako u fazi cistog srpstva :lol:

Nego, jedna tuzna vijest....
Naime... Predragu Pedji Mijatovicu je umro sin. Dijete je imalo 15 godina.:sad2: :(
 
Poslednja izmena od moderatora:
Booking is significantly reduced compared to last year. The number of bookings at the Crotur agency has been downsized by 50 percent in relation to last year.
----------------------------------------------------------------
Strane agencije javljaju pad bukinga u Hrvatskoj 50%..

BISKUPI OŠTRO UPOZORAVAJU
Hrvatska je na rubu dužničkog ropstva!
Komisija Iustitia et pax HBK traži od vlasti i pravosuđa da se stane na put bezakonju i striktno odvoji javna uprava od izvršne vlasti.

http://www.javno.com/hr-hrvatska/hrvatska-je-na-rubu-duznickog-ropstva_262797
 
jesi video :hahaha: znao sam da će se nekome dopast ova tema :hahaha: mali od Davidovića;):cool:

kakve veze ima Davidović sa tučama i sličnim stvarima? On je čovek intelektualac, sem onog što je ošamario Zeku on se u životu nije potuklao. Ako izuzmemo jednu tuču u Grafitima, sad srušenim, kojase posle nastavila na Trgu mladenca sa Antifom. A i to i nije bila neka tuča jer Dules baš i nije neko ko se često bije...
 
To sin sto ga ima sa onom droljom Elenom ...cerkom od Verice Rakocevic. Pa taj mu sin od malena tesko bolestan bio ako se ne varam.

Да то дете је од малена болесно и колико се сећам није ни живело са (разведеним) родитељима, већ код неких стараоца...:confused:
 
Ovde vidim gomilu krajnje licemernih komentara. Ma bash da vidim grupu od 15-ak Poljaka kako bi se provela da su se tako ponasali u sred Bg-a ili Kragujevca. Izmlatili bi ih kao volove u kupusu,a pojedinci ovde ma foru "Sto nisu zvali policiju zbog ugrozavanja saobracaja":hahaha: A i ti Poljaci su ocigledno neke sisice koje su se napile, chim su dozvolili da ih 2 Dalmosha prebiju na mrtvo. Ovde bi se proveli mozda i josh gore, zato molim ne lupajte gluposti:roll:

Sumnjam. U Beogradu il iKragujevcu bi ih verovatno napalo 50 Srba kojio bi se posle hvalili time. Lepo je rekao Krleža ono o hrvatskoj kulturi i srpskom ratništvu...
 
Да то дете је од малена болесно и колико се сећам није ни живело са (разведеним) родитељима, већ код неких стараоца...:confused:

Pa znam da tu Elenu bolela ona stvar ako se ne varam.....ipak je ona jurila razne Draskovice,Karice....morala da udomi svoju picu :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top