Poklon

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Idu praznici, a sa njima i vreme darivanja, te ja nisam mogla odoleti a da se ne setim nasih veliki gentlemana i sponora Alekseja, Pere, sinnketa i ne bih vise da nabrajam da ne bih koga izostavila pa ce se uvrediti :D ;)


Bunda od nerca

Pokazi mi da si sarmantan
pokazi se da si galantan
potrudi se pa me zavedi
s boginjom me uporedi

Pokazi da si musko na delu
da nisi snob u skupom odelu
pokloni mi sitnice razne
pusti reci prazne

Ako imas petlju, ako imas herca
pokloni mi bundu od nerca
ako imas petlju, ako imas cuku
dijamantski prsten stavi mi na ruku

Pokazi mi imas li smeka
da vidimo kakva si zverka
pokazi sada koliko vredis
zar na meni da se stedis

Pokazi da si musko na delu
da nisi snob u skupom odelu
pokloni mi sitnice razne
pusti reci prazne
 
Moj najbolji poklon nekoj zenskoj osobo je kit.a cveca, i masaza sa lekovitom kurom! :lol:

Uz neizostavni vitamniski napitak, osvezavajuci, koji moze da posluzi i kao maska za lice, cisti kozu....

Znaci svestran sam u darivanju! :lol:

Kakve bunde kakvi bakraci.....
 
A ja bash htela da otvorim ovakvu temu,da pitam mushki deo foruma koje poklone daruju svojim voljenim osobama i kako znaju shta treba da im poklone..mislim,nekako mi je glupo pitati...ili nije?!? :?
 
Peta W.:
A ja bash htela da otvorim ovakvu temu,da pitam mushki deo foruma koje poklone daruju svojim voljenim osobama i kako znaju shta treba da im poklone..mislim,nekako mi je glupo pitati...ili nije?!? :?
Ako mislim da valja poklonim joj svoju ljubav...
Ako mislim da je ok, poklonim joj kitu cveca bez cveca...
Ostale mogu da sanjaju o poklonu...

A sad ozbiljan odgovor... Kad osobu dovoljno poznajem onda valjda znam i sta bi joj se svidjalo i sta bi joj trebalo...
 
Kiss_me:
Idu praznici, a sa njima i vreme darivanja, te ja nisam mogla odoleti a da se ne setim nasih veliki gentlemana i sponora Alekseja, Pere, sinnketa i ne bih vise da nabrajam da ne bih koga izostavila pa ce se uvrediti :D ;)
Ovo sam ti odgovorio na prosloj temi:

Zene imaju komplekse i strah od zivljenja losijim zivotom od onoga koga sanjaju. I te svoje komplekse lece na tipovima. A krivicu prebacuju na tipove.
 
A ne bwe kad te budem prosio na svaki prst ce da ide po jedan... i neki kvalitetniji od dijamantskog... Mislim dijamanti nisu bas toliko in ove nedelje... :lol:
I to sve ima da isporucim bas na krstarici... :lol:

Sto se dajes tako lako... ostaces bez bunde bre... Sledi stare oprobane fazone(kao i Nikola iz Andjela)... Prvo opera... pa balet... kulturno umetnicko vece.... :lol:

Mp3 predlog
Zana - Znamo se skoro vec 10 dana... daj mi tvoj auto... i kljuc od stana... hej... :lol:
 
Aaaaa ne ne, ako cu za neki film da se "uhvatim" onda ce to da bude deo iz Preaty Women kad je avionom vozi u drugi grad na premijeru i kupi joj pola grada ;)

P.S. Onaj prvi deo sa plavom perikom cemo izostaviti, a predlog za prosnju neka bude bas kao kraj tog filma :lol:
 
Ljubazan gospodin ne moze biti neko ko ima malu platu. Ali i da bi neko postao Gentleman trebale bi postojati dame (odnosno muskarac koji je okruzen damama postaje gospodin).
 
Kiss_me:
Aaaaa ne ne, ako cu za neki film da se "uhvatim" onda ce to da bude deo iz Preaty Women kad je avionom vozi u drugi grad na premijeru i kupi joj pola grada ;)

P.S. Onaj prvi deo sa plavom perikom cemo izostaviti, a predlog za prosnju neka bude bas kao kraj tog filma :lol:

Sad bih ti nešto rekao, ali neću da ne s'ebem prste (od kuckanja). :P

BTW, Julia izgleda nice sa plavom perikom. :lol:
 
Nevenchica:
E jbt taj film mi je bas genijalan...:roll: Nosi tako divnu pouku: "Ako si qrva, lepo ces se udati" ccc

E, da znaš da to stoji...

Mada bi ja za neke devojčice bio spreman žestoko da platim (uglavnom dušom, ali ne isključujem ni money. :P).
 
Kiss_me:
Idu praznici, a sa njima i vreme darivanja, te ja nisam mogla odoleti a da se ne setim nasih veliki gentlemana i sponora Alekseja, Pere, sinnketa i ne bih vise da nabrajam da ne bih koga izostavila pa ce se uvrediti :D ;)


Bunda od nerca

Pokazi mi da si sarmantan
pokazi se da si galantan
potrudi se pa me zavedi
s boginjom me uporedi

Pokazi da si musko na delu
da nisi snob u skupom odelu
pokloni mi sitnice razne
pusti reci prazne

Ako imas petlju, ako imas herca
pokloni mi bundu od nerca
ako imas petlju, ako imas cuku
dijamantski prsten stavi mi na ruku

Pokazi mi imas li smeka
da vidimo kakva si zverka
pokazi sada koliko vredis
zar na meni da se stedis

Pokazi da si musko na delu
da nisi snob u skupom odelu
pokloni mi sitnice razne
pusti reci prazne



PLJUC....
 

Back
Top