Poklon

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.616
Kiss_me:
Idu praznici, a sa njima i vreme darivanja, te ja nisam mogla odoleti a da se ne setim nasih veliki gentlemana i sponora Alekseja, Pere, sinnketa i ne bih vise da nabrajam da ne bih koga izostavila pa ce se uvrediti :D ;)

Imam golfa dva i mercedesa ... la la la ... jel bi možda odgovaralo tako nešto?

VesticaBG

Zainteresovan član
Poruka
265
Evo ja ne trazim poklon, ali mogu nesto da poklonim i to Sinnketu i Alekseju po 200 evrica da i oni budu srecni sto mogu bar jedno vece u svom zivotu nekome da budu sponzori...
I kola cu im pozajmiti...

A

Aleksej_BASO

Gost
VesticaBG:
Evo ja ne trazim poklon, ali mogu nesto da poklonim i to Sinnketu i Alekseju po 200 evrica da i oni budu srecni sto mogu bar jedno vece u svom zivotu nekome da budu sponzori...
I kola cu im pozajmiti...

Hehe, ti misis da su sponzoruse tako naivne da nas ne provale da je to samo za jedno vece...?

A kola moze, daj malo da ga cepamo na Misleuku, hehehe, ako nije dizel. :p

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
E ljudi jako mi je drago sto sam probudila praznicni duh u vama i zelju za darivanjem :D
Ma ima i od mene vajde, moracu traziti jos od vas preporuku da me zaposle kod deda mraza ;)

P.S. cemu ono pljuckanje, ne kontam :?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.