Pohvalite se III

ne
nisam u braku
starija sam od tebe taman toliko koliko si ti u vezi sa muzem :lol:
Onda sam te pomesala sa stevcom? Ja mislila to ista osoba
Ona ima dvoje male dece jel tako?
ovako nekako i ja razmisljam. toliko godina spucali, gde sad da soliram, ne znam ni kako to izgleda vise :lol:
Ja bih solirala pa se posle vratila u toplo porodicno gnezdo :malav:
Jer iskreno, kao nasla bi boljeg, aha :lol: :aha:
ja sam se razveo posle 25 i uopšte se ne kajem

Aha ne kajes se :lol:
 
Ja mislim da deca igraju veliku ulogu u ostajanju braku. Kad ih imas to je prioritet u zivotu i spona koja vezuje supruznike
Ma jok
Ne daj boze da te samo to spaja, to ti je tiha smrt
Ja kad se razvodim, razvodim se samo zbog sebe. :lol:
Jesu oni nesto predivno ali ne vredi sebe zlostavljati zbog nekog, bilo to i dete
Mnogo ljudi ostane u braku iz raznih razloga. Neki su pogrešni, neki ne, sve je stvar ugla iz kog se gleda ili uopšte razmišljanja. Ali mene zanima, kad se posle toliko godina ljudi razvedu, zar im ne nedostaje nekad bivši partner? I da li se tad pokaju što su se razveli ili ne?
Nikad se vise ne bi udala. Nikad. Niti radjala nekome drugome decu

Naravno da im nedostaje i da se pokaju ali nece niko da prizna jer bi tako sebi pljunuo u facu pa svi glume kao kul im je
 
Ma jok
Ne daj boze da te samo to spaja, to ti je tiha smrt
Ja kad se razvodim, razvodim se samo zbog sebe. :lol:
Jesu oni nesto predivno ali ne vredi sebe zlostavljati zbog nekog, bilo to i dete

Nikad se vise ne bi udala. Nikad. Niti radjala nekome drugome decu

Naravno da im nedostaje i da se pokaju ali nece niko da prizna jer bi tako sebi pljunuo u facu pa svi glume kao kul im je

..... :(
 
Ma jok
Ne daj boze da te samo to spaja, to ti je tiha smrt
Ja kad se razvodim, razvodim se samo zbog sebe. :lol:
Jesu oni nesto predivno ali ne vredi sebe zlostavljati zbog nekog, bilo to i dete

Nikad se vise ne bi udala. Nikad. Niti radjala nekome drugome decu

Naravno da im nedostaje i da se pokaju ali nece niko da prizna jer bi tako sebi pljunuo u facu pa svi glume kao kul im je

evo Cicak zna ko se kaje i ko kome nedostaje bolje od samih aktera...ti kad lupis - lupis za medalju :lol:
 
ne
nisam u braku
starija sam od tebe taman toliko koliko si ti u vezi sa muzem :lol:

ovako nekako i ja razmisljam. toliko godina spucali, gde sad da soliram, ne znam ni kako to izgleda vise :lol:

ja sam se razveo posle 25 i uopšte se ne kajem

Ja mislim da deca igraju veliku ulogu u ostajanju braku. Kad ih imas to je prioritet u zivotu i spona koja vezuje supruznike

Mnogo ljudi ostane u braku iz raznih razloga. Neki su pogrešni, neki ne, sve je stvar ugla iz kog se gleda ili uopšte razmišljanja. Ali mene zanima, kad se posle toliko godina ljudi razvedu, zar im ne nedostaje nekad bivši partner? I da li se tad pokaju što su se razveli ili ne?

Sede moja mama i njena prijateljica na terasi i placu. Prijateljicu je posle puno godina braka i dvoje odrasle dece ostavio muz, jer se zaljubio u devojku od 25 godina.
I tako one placu, ridaju, zarozale se.
Teta Lj kroz suze, isprekidano:“Znas, nisam sigurna da bih ovoliko patila i zalila za njim da je umro“
Mama:“Da je bar umro. Bilo bi ti 100 puta lakse.“
Teta Lj:“Sad mi zao sto nije.“

Pa kad su se pogledale i prasnule u smeh... :D
I posle je bilo da kad kod cuju za neku rastavu:“Eee da je bar umro.“ i smejanje.
Vrh... :lol:
Ovako bi i ja... udovica pre razvoda :malav:
Метло, није ваљда да стварно очекујеш да после 20 година осећамо исту страст?

Љубав да, и она расте, мења се и сазрева, баш као и ми.

Са 50 година живота и 25 година од кад смо заједно прошли смо много фаза, наравно да није све као на почетку, а и природа је тако наложила, да у извесном тренутку муж и жена заиста и могу да живе само као брат и сестра или добри пријатељи :lol:
E bas nas utesi...:lol:
Meni to bolje sad nego na pocetku...
realno, pola zena ni ne zna sta zeli od zivota, a bogami i muskaraca

Ovo je istina

- - - - - - - - - -

ne
nisam u braku
starija sam od tebe taman toliko koliko si ti u vezi sa muzem :lol:

ovako nekako i ja razmisljam. toliko godina spucali, gde sad da soliram, ne znam ni kako to izgleda vise :lol:

ja sam se razveo posle 25 i uopšte se ne kajem

Ja mislim da deca igraju veliku ulogu u ostajanju braku. Kad ih imas to je prioritet u zivotu i spona koja vezuje supruznike

Mnogo ljudi ostane u braku iz raznih razloga. Neki su pogrešni, neki ne, sve je stvar ugla iz kog se gleda ili uopšte razmišljanja. Ali mene zanima, kad se posle toliko godina ljudi razvedu, zar im ne nedostaje nekad bivši partner? I da li se tad pokaju što su se razveli ili ne?

Sede moja mama i njena prijateljica na terasi i placu. Prijateljicu je posle puno godina braka i dvoje odrasle dece ostavio muz, jer se zaljubio u devojku od 25 godina.
I tako one placu, ridaju, zarozale se.
Teta Lj kroz suze, isprekidano:“Znas, nisam sigurna da bih ovoliko patila i zalila za njim da je umro“
Mama:“Da je bar umro. Bilo bi ti 100 puta lakse.“
Teta Lj:“Sad mi zao sto nije.“

Pa kad su se pogledale i prasnule u smeh... :D
I posle je bilo da kad kod cuju za neku rastavu:“Eee da je bar umro.“ i smejanje.

Метло, није ваљда да стварно очекујеш да после 20 година осећамо исту страст?

Љубав да, и она расте, мења се и сазрева, баш као и ми.

Са 50 година живота и 25 година од кад смо заједно прошли смо много фаза, наравно да није све као на почетку, а и природа је тако наложила, да у извесном тренутку муж и жена заиста и могу да живе само као брат и сестра или добри пријатељи :lol:

realno, pola zena ni ne zna sta zeli od zivota, a bogami i muskaraca

Ako dojis :lol:
a ti trpi onog tvog kad ti ždere džigerice
Trpni glagol... :malav:
Samo bludnicenje :lol:
 
Cickava kao po obicaju sve zna bolje od svih
Mante se mudroseranja, da se bacimo na prakticni momenat - razvedemo cickavu, napravimo od nje razbludelu polovnjacu :zper:

Опет :eek:

Зар нисмо то радили прошле недеље?

Него, немој ти мени да скрећеш пажњу на Чичкаву, причај где си ти била цео дан :whistling:
 
Svidja mi se stav da se nikad ne bi razvodila posle 15/20/25 g. braka. Dobro, ti ne bi, ali sta ako razvod hoce protivnicka strana? Sta, kao ne dam mu razvod na sudu odn. priznajem samo sud svoje partije.

А, то ако он хоће, слободно, то смо разјаснили још на почетку.

За сад не показује жељу, али живот је тек пред нама, тек смо на пола :lol:
 

Back
Top