Pogoršano stanje patrijarha Irineja

п.с. није тај Ђуровић крунско зло у СПЦ, он је само један мали пиун.
апсолутно, он је једна обична џукела, потпуно небитан лик. сад ради за тандем Вучић-Буловић, пише и спинује на ЖРУ и Видовдану, заједно са неколицином режимских ботова. промовише ону будалу Давида за будућег црногорског митрополита, да би Буловић имао своје пулене на свим значајним положајима у Цркви, а преко њега и Вучић. значајан је само као илустрација онога што Бачки ради, каквим се ликовима служи у својим врло прљавим работама.
 
Амфилохије је правио , по црногорски, погрешне кадровске изборе на бази тог њиховог родбинско-пријатељског-непотистичког момента који им краси менталитет. Ту се, и ако је био врхунски образован, није ништа разликовао од најпросечнијег Ђетића.
Ђуровић је гњида која служи интересу, али ја не ренебрегавам ко га је овде угњездио. Тако да Иринеј бачки не може бити више крив од покојног Амфилохија.
Иринеј и Амфилохије су сасвим различите категорије личности, и не могу се ни приближно доводити у исту раван. овој поп у Вазнесењској, што га је довео тамо, није уопште ђетић. није се он водио намером да утрпа црногорске кадрове. но, то сад и није битно. оно што јесте битно то је харизма. или је имаш или је немаш. Буловић је има као мртав коњ, и толики је његов значај за Цркву. јер Црква није научна установа, Црква је живо месо.
 
Иринеј и Амфилохије су сасвим различите категорије личности, и не могу се ни приближно доводити у исту раван. овој поп у Вазнесењској, што га је довео тамо, није уопште ђетић. није се он водио намером да утрпа црногорске кадрове. но, то сад и није битно. оно што јесте битно то је харизма. или је имаш или је немаш. Буловић је има као мртав коњ, и толики је његов значај за Цркву. јер Црква није научна установа, Црква је живо месо.
Не доводим их у раван, само апропо конкретног случаја 'Ђуровић' износим мишљење.
И нисам ни рекла да је Амфилохије по дифолту довлачио Ђетиће, мада јесте њих углавном, већ да је имао тај њихов родбинско-пријатељски-непотистички однос кад је било постављање кадрова у питању.
 
Не доводим их у раван, само апропо конкретног случаја 'Ђуровић' износим мишљење.
И нисам ни рекла да је Амфилохије по дифолту довлачио Ђетиће, мада јесте њих углавном, већ да је имао тај њихов родбинско-пријатељски-непотистички однос кад је било постављање кадрова у питању.
тако је. за кадрирање у Бгд Амфилохије је био катастрофа. међутим, Иринеј Нишки га је надмашио. просто да не поверујеш.
 
Meni je Zoran Đurović prijatelj na fejsu.
Gotivim njegovo bogoslovstvovanje, a ove crkveno-političke objave ignorišem.
Što kaže uvaženi Statler, Đurović je već počeo da vučićbotuje i to je degutantno.

Mogu da se opkladim da ga je u Bulović tabor uveo smradina "crkvenjak" i "analitičar" tj saradnik Željko Injac
 
Пошто није стар, одвратан и ружан, то значи да ће све да нас покатоличи, а?

Боље онда да оставимо Вучића на власти, а?



Кажи ти нама шта мислиш о Александру Вучићу пре него што пређемо на разговор о Григорију и осталим будућим патријарсима.
Yebo te Vucic, mene si nasao da dovodis u vezu sa njim dok pisem ovde godinama neslaganje sa njima.
 
Meni je Zoran Đurović prijatelj na fejsu.
Gotivim njegovo bogoslovstvovanje, a ove crkveno-političke objave ignorišem.
Što kaže uvaženi Statler, Đurović je već počeo da vučićbotuje i to je degutantno.

Mogu da se opkladim da ga je u Bulović tabor uveo smradina "crkvenjak" i "analitičar" tj saradnik Željko Injac
ја сам га ухватио у бруталној крађи научног рада једног угледног италијанског професора, па сам то објавио на ЖРУ, где је он окачио “свој” нови научни чланак. испала голема фрка :mrgreen: а мени за награду и допринос академском поштењу блокираше IP адресу :lol:
Ињац је “црквењак” Бачког, удбаш и Вучићев бот. но, то није проблем. проблем је што су по налогу Бачког писали врло погане чланке, и СПЦ гурали у отворен раскол са Цариградом. то је апсолутни криминал.
 
Зрењанин памти ЂЕДА! :heart:
EnB83lIW8AIjkaI
 

Back
Top