Quantcast

Pogoršano stanje patrijarha Irineja

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
13.573
religija i vera nisu ista stvar, vera pocinje od reci, kada ja tebi dam rec da cu ti pomoci i ispunim je zasluzio sam poverenje a vera pocinje od poverenja. tako je i bilo, hrist je obecao apostolima da ce se ponovo videti posle raspeca i ispunio je datu rec, zasluzio je njihovo poverenje a oni su samo rasirili njegovu rec po svetu.
Naravno da jesu. Raširli su jednu od najvećih prevara ikada.

MOST6

Veoma poznat
Poruka
10.158

Pogoršano stanje patrijarha Irineja

"Rano jutros ispoljeni su znaci pogoršanja srčane slabosti patrijarha Irineja. Na primenjene mere lečenja stanje se stabilizuje", saopštili su danas iz Srpske pravoslavne crkve.

Mali i Patrijarh

15. 11. 2020. 09:57

- Konzilijum lekara specijalista kontinuirano prati zdravstveno stanje Njegove Svetosti Patrijarha srpskog gospodina Irineja - dodaju iz SPC.
Patrijarh srpski Irinej imao je dramatičnu noć u kovid bolnici na Vojnomedicinskom centru na Karaburmi. Kako Informer piše, sinoć oko 3 sata patrijarh je bio u izuzetno kritičnom stanju, a lekari su nakon velike borbe koja je trajala čitave noći uspeli da mu stabilizuju stanje.

Patrijarh Irinej, koji se u vojnoj bolnici leči od posledica korona virusa, bio je u veoma teškom stanju, ali je nakon konstantnih napora lekara, sada bolje.

link

Да ли ће Мирослав Гавриловић да преживи "корону"? Гавриловић је велики ослонац председнику СНС-а Александру Вучићу. Шта ако се Гавриловић представи, па дође патријарх који би повео литије? Питања је много, а наредни часови су одлучујући!
Što misliš tko ima najveće šanse postati novim patrijarhom? Ima jedan dobar kandidat, zaboravio sam mu ime, ali znam da se često spominje kao dostojan nasljednik na položaju patrijarha. Kako se ono zove? :think:

Branko Lori

Buduća legenda
Poruka
40.574
На данашњи дан 2009. упокојио се у Господу патријарх српски Павле. Његово Христољубиво срце престало је да куца тога дана и прешло је у Вечност. Према сопственој жељи сахрањен је у манастиру Раковица. Сахрани патријарха Павла присуствовало је око 600.000 грађана.

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
36.795
Nisam čuo ništa loše o njemu, ali ako je sličan kao Amfilohije, onda nije u redu.
врло сличан и веома различит. није ми јасно зашто бисте ви католици навијали да на чело СПЦ дође неки удбаш. не видим да би то отворило врата помирењу цркава.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.