Pogled iz prve ruke na 1999

pa stvarno ne znam zasto sam ja losa sto ovo ne oprastam i ne zaboravljam...a ovi isparnog mozga su super u svom zaboravljanju i oprastanju..pa zato valjda i zaboravljaju i oprastaju..jer nemaju mozga


Наравно да не праштам!
Нити ћу икад.

Мени су овакви прозори сасвим довољни да бих знала с ким треба, а с ким не треба да се дружим.:neutral:
 
Увиђам ли ја то код тебе емотивну ретардираност?

Не осећаш бол за сопствени народ који је страдао у НАТО бомбардовању?

Не осећаш презир према онима који су ти државу на правди Бога засули бомбама са осиромашеним уранијумом?

Свето, из медицинског аспекта посматрано, реакција ти баш и није здрава.
naravno da osecam zaljenje prema svima onima koji su stradali u bombardovanju , kao i prema par objekata u gradu , al kakve to ima veze sa oprostom , ko da me neko pita dal ja oprastam nesto ili ne , kao stoi ni vas ne pita ,obicno zamlacivanje i tesenje , kao "yebli su nam majku ali zato im necu oprostiti ,al sam ih zayebo " (izvinjavam se na slobodnijem recniku ) to su sve gluposti , to nece ama bas nista promeniti , osim ako nekome dodje ko licna psiholoska terapija sto u potpunosti razumem
 
Беспризорно је доказивати НАТО злочине , јер су они очигледни

Не треба никад заборавити и опростити и кад америка буде у потпуној дефанзиви (која је већ почела) , треба сачекати повољан тренутак и крваво се осветити шиптарима

Ало бре ко теби даје право да позиваш на убијање деце.
Ма имбецилу да би имбецилу
 
ko je reko da treba mene da pitas , i dati ja nesto branim , mos da pises sta oces tvoja stvar , a da za tvoje ili bilo cije oproste odavde , nikoga nije briga to stoji , nisam vam ja kriv zbog toga

Мала Милица је само једно погинуло дете.
Погледај ове фотке:

http://www.koreni.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=96

Pogledaj dobro ove slike,i zamisli da je to neko tvoj.........................
mozemo se mi zahebavati i ismevati na temi o ekonomiji,ko vise krade,koliki je dug Srbije,i slicno..........................tamo mozes da pustis mozak na ispasu,ali drugi put kad dodjes na ovakvu temu moras da ukljucis mozak.Ako ga nemas ,preskoci je,ima dovoljno drugih tema,pa se sprdaj do mile volje:rtfm:
 
У једној књизи која је штампана 2000 те налази се слика дечака из Косовске Витине налази се слика дечака који је имао 12-13 година, који због НАТО касетне бомбе изгубио обе ноге и трајно изгубио вид на једно око

Међу многим сликама рушевина и раскомаданих лешева, који су страдали јер је америка хтела да "утера" страх и тако сиромашној земљи која никог није напала
 
ja sam stvarno fascinirana kako mali svetovi mikrosvetovi i egoizam neslucenih razmera koji se moze izraziti u samo jednoj recenici
SAMO DA JE MENI DOBRO ZA OSTALO ME BASH BRIGA
od ljudi mogu napraviti neljude
neverovatno koliko kod nas ima takvih...u stanju su da se izjasne i kao busmani i da se natrce zarad samo sopstevnog dobra
zarad zivota sa dobrim kolima da rade sta hoce kupe sta hoce...prosto neverovatno bez skrupula bez sopstevnog misljenja bez geldanja oko sebe bez zelja za srecu drugih..bez morala,,jer isle da na to sve imaju pravo i posto nemaju da su im onda svi krivi a na prvom mestu je drzava..kao glavni krivac sto ne zive kao na pr amerikanci ili nemci ili francuzi njihovih godina..sto pate i okrenuti su samo materijalnim stvarima..kako je to meni zalosno i porazavajuce...
 
У једној књизи која је штампана 2000 те налази се слика дечака из Косовске Витине налази се слика дечака који је имао 12-13 година, који због НАТО касетне бомбе изгубио обе ноге и трајно изгубио вид на једно око

Међу многим сликама рушевина и раскомаданих лешева, који су страдали јер је америка хтела да "утера" страх и тако сиромашној земљи која никог није напала

И сада би ти то да урадиш другој деци?
Не лупај глупости ,било чију децу ми морамо да чувамо ,нема разлике међу децом
 


Pogledaj dobro ove slike,i zamisli da je to neko tvoj.........................
mozemo se mi zahebavati i ismevati na temi o ekonomiji,ko vise krade,koliki je dug Srbije,i slicno..........................tamo mozes da pustis mozak na ispasu,ali drugi put kad dodjes na ovakvu temu moras da ukljucis mozak.Ako ga nemas ,preskoci je,ima dovoljno drugih tema,pa se sprdaj do mile volje:rtfm:
ti si prva zbrisala u drzavu koja nas je bombardovala i koja nam nije nimalo bila prijateljska u istoriji , tako da je svako tvoje javljanje na temi licemerje i suze krokodilske,pazi molim te i Nemacke se setila da kuka ,bezi bre
 
ja sam stvarno fascinirana kako mali svetovi mikrosvetovi i egoizam neslucenih razmera koji se moze izraziti u samo jednoj recenici
SAMO DA JE MENI DOBRO ZA OSTALO ME BASH BRIGA
od ljudi mogu napraviti neljude
neverovatno koliko kod nas ima takvih...u stanju su da se izjasne i kao busmani i da se natrce zarad samo sopstevnog dobra
zarad zivota sa dobrim kolima da rade sta hoce kupe sta hoce...prosto neverovatno bez skrupula bez sopstevnog misljenja bez geldanja oko sebe bez zelja za srecu drugih..bez morala,,jer isle da na to sve imaju pravo i posto nemaju da su im onda svi krivi a na prvom mestu je drzava..kao glavni krivac sto ne zive kao na pr amerikanci ili nemci ili francuzi njihovih godina..sto pate i okrenuti su samo materijalnim stvarima..kako je to meni zalosno i porazavajuce...

e to sam ja danas
samo da je meni dobro i da mi ne pozli ...
bolje da se klonim ovakvih tema. Hvala konzab :worth:
 
naravno da osecam zaljenje prema svima onima koji su stradali u bombardovanju , kao i prema par objekata u gradu , al kakve to ima veze sa oprostom , ko da me neko pita dal ja oprastam nesto ili ne , kao stoi ni vas ne pita ,obicno zamlacivanje i tesenje , kao "yebli su nam majku ali zato im necu oprostiti ,al sam ih zayebo " (izvinjavam se na slobodnijem recniku ) to su sve gluposti , to nece ama bas nista promeniti , osim ako nekome dodje ko licna psiholoska terapija sto u potpunosti razumem

ovo sto si rekao je teska bezvezarija
pa citav ovaj forum je pun nasih misljenja a niko nas ne pita za to niti ih je briga
sve ove teme su pune nasim razmisljanja i misljenja o njima....ali mi ih iznosima a svesni svog besmisla toga...koga bre briga sta mi mislimo
i sto bash na ovoje temi sad ta filozodfska tvoja razmisljanja ko nas pita ocemo oprostiti
pa za svaku temu mozemo to isto da se pitamo ko nas pita da li smo za kralja da li smo za to da rusi udju u nis. da li smo za hiljadu drugih stvari
ali mi opet svakodnevno dolazimo i pricamo i iznosimo nase misljenje
zanci sad idi redom i na svakoj temi pitaj svoje kolege sto bre to pisete koga briga za vase postove i misljenje
sto dolazih ovamo i postujesh ako se time rukovodih
 
svaki normalan covek oseca zaljenje prema stradalim u bomrardovanju ............
ali je najveci krivac za te zrtve ona debela njasvi sto je bila na vlasti i
cija je politika dovela do toga da nas bombarduju najrazvijenije i najmocnije zemlje na svetu....
 
И сада би ти то да урадиш другој деци?
Не лупај глупости ,било чију децу ми морамо да чувамо ,нема разлике међу децом

Сваке године до 1998 , приликом боравка у Пећи , где је била очева родна кућа, имао сам прилику да гледам њихову децу и добро знам шта су шиптари и како су индоктринирани од најмањих ногу
 
Svako će odgovarati pre ili kasnije za svoje grehe... Neki za ono što su počinili a neki zato što su okrenuli glavu u stranu kao Slobodan Milošević 90tih godina gurajući Srbe u bezumne ratove i krvoprolića. Svaki život vredi više od bilo kakve materijalne koristi koju ratovi pružaju. Sve ratove je izgubio i danas nailazi na svoje vernike?
Gde sam ja sada? U zemlji gde je ljudski zivot bezvredan... Gde moderator opominje na vapaj ljudskosti? Gde zveri likuju...
Bog vam pomogao... Ja neću.
 
svaki normalan covek oseca zaljenje prema stradalim u bomrardovanju ............
ali je najveci krivac za te zrtve ona debela njasvi sto je bila na vlasti i
cija je politika dovela do toga da nas bombarduju najrazvijenije i najmocnije zemlje na svetu....

Поштујем твоје право на мишљењ ок,ти мислиш тако ја другојачије,
ал не били макар једном у причи избацили из текста ово najrazvijenije i najmocnije zemlje na svetu ,бобардовали су нас естаблишменти ужасне пошасти глобализације.
 
Сваке године до 1998 , приликом боравка у Пећи , где је била очева родна кућа, имао сам прилику да гледам њихову децу и добро знам шта су шиптари и како су индоктринирани од најмањих ногу

И шта сада поби и м децу и решио си проблем ?
Е види ко год буде убијао децу па би то и мој син ја ћу да му судим,мислим да сам јасан.
 
ovo sto si rekao je teska bezvezarija
pa citav ovaj forum je pun nasih misljenja a niko nas ne pita za to niti ih je briga
sve ove teme su pune nasim razmisljanja i misljenja o njima....ali mi ih iznosima a svesni svog besmisla toga...koga bre briga sta mi mislimo
i sto bash na ovoje temi sad ta filozodfska tvoja razmisljanja ko nas pita ocemo oprostiti
pa za svaku temu mozemo to isto da se pitamo ko nas pita da li smo za kralja da li smo za to da rusi udju u nis. da li smo za hiljadu drugih stvari
ali mi opet svakodnevno dolazimo i pricamo i iznosimo nase misljenje
zanci sad idi redom i na svakoj temi pitaj svoje kolege sto bre to pisete koga briga za vase postove i misljenje
sto dolazih ovamo i postujesh ako se time rukovodih
nije to isto , jedno kada kazes svoje misljenje o real-politickim temama , spoljnom svetu i stvarnim dogadjajima u njemu ,naravno da ni to ne zanima nikog bitnog , ali oprost je sam po sebi licno osecanje i metafizicki pojam koji se odnosi na svakog pojedinca i nije kolektivna svest a takodje ne spada u doman realne politike i stvarnog zivota , iako se to pokusavalo nametati ne samo kod nas nego kod malo ozbiljnijih naroda ,pa ne ide , ni Jevreji vise ne pricaju o prastanju nego se konkretnim delima bore za svoje ciljeve , a oni su bili najocitiji primer
na onom spomeniku na keju lepo pise "oprosti uvek , zaboraviti nikad " , mada je ne tvrdim da treba i prastati i ne ,to je stvar svakog pojedinca i nema veze sa politikom i sa drzavom
 
naravno da osecam zaljenje prema svima onima koji su stradali u bombardovanju , kao i prema par objekata u gradu , al kakve to ima veze sa oprostom , ko da me neko pita dal ja oprastam nesto ili ne , kao stoi ni vas ne pita ,obicno zamlacivanje i tesenje , kao "yebli su nam majku ali zato im necu oprostiti ,al sam ih zayebo " (izvinjavam se na slobodnijem recniku ) to su sve gluposti , to nece ama bas nista promeniti , osim ako nekome dodje ko licna psiholoska terapija sto u potpunosti razumem
Мораћеш да будеш много убедљивији да бих ти поверовала да осећаш жаљење према губицима које је Србија претрпела због НАТО бомбардовања.
Жао ми је, није довољно.

Што се тиче овог другог дела поста, а у вези ''сврхе опроста''.
Има сврху и то велику.
Исход ничег се никад не зна док се исто не заврши.

Знаш Свето, кад је Аустро-Угарско царство објавило рат Србији 1914. године нико није ни сањао да ће исход бити пад А-У царевине.

Не опростити, не заборавити, јер увек се намести прилика за изравнавање рачуна.
Пре или касније.

Што би Јевреји рекли: Коло срећа се окреће.
 
Мораћеш да будеш много убедљивији да бих ти поверовала да осећаш жаљење према губицима које је Србија претрпела због НАТО бомбардовања.
Жао ми је, није довољно.

Што се тиче овог другог дела поста, а у вези ''сврхе опроста''.
Има сврху и то велику.
Исход ничег се никад не зна док се исто не заврши.

Знаш Свето, кад је Аустро-Угарско царство објавило рат Србији 1914. године нико није ни сањао да ће исход бити пад А-У царевине.

Не опростити, не заборавити, јер увек се намести прилика за изравнавање рачуна.
Пре или касније.

Што би Јевреји рекли: Коло срећа се окреће.

vi dss-ovci ste stvarno cudo od ljudi
sad kao ona iskreno zali zrtve, a ostali to treba da dokazuju.....
pa kako covek da ti dokaze....sta treba da uradi
ili ova jevropa.........zapalila u Nemacku i odande prdi o nekom patriotizmu
koji licemeri
 

Back
Top