Pogled iz prve ruke na 1999

Svi ste vi hrišćani do moega, jedva čekate opet varnicu da palite i pljačkate komšijske kuće, ponegde i da silujete... Već godinama pravite spisak želja i ko sta ima, vozi... Secikese koje posle svega odu u crkvu...

Је ли ко то " сви ви ", можеш ли да будеш мало прецизнији при изношењу таквих гадости :evil:
 
Svi ste vi hrišćani do moega, jedva čekate opet varnicu da palite i pljačkate komšijske kuće, ponegde i da silujete... Već godinama pravite spisak želja i ko sta ima, vozi... Secikese koje posle svega odu u crkvu...

Јел ти имаш нешто да кажеш а да није пљување и мржња?
Модератори јел може мало неко да обрати пажњу на овај говор мржње?
 
sramotan si u svojoj gluposti...nemash pojma sta su gresi a sta ne..moj greh sto ne mogu da im oprostim sigurno je manji od njihovoh sta su ucinili..to je moja stvar..ti na osnovu toga sto ja ne zelim da im oprstim ne mozes da generalizujesh i nazivash ljude secikesama...i lopovima...treba da te je sramota kakve gluposti odvaljujesh po forumu..
nemash u sebi nicega ljudskog u spomen zrtvama koje su umrle 1999 zbog necijih inetersa...bruko jedna nevidjena..treba da te je sramota sto po ovakvoje temi pricash takve gluposti

Neki jednostavno ne saosecaju sa drugima..
 
Ma jednostavno.Covek ne razume to.Ako je on to zaboravio i oprostio porodice "zrtava" kolateralne stete nece...i to je to...Piatoa bih ga da je on u toj casnoj i pravednoj akciji izgubio nekoga...Tako da Koznab ne treba trositi vreme na ubedjivanje coveka koji smatra da je Slobodan Milosevic ceo narod...BBC I CNN...su ucinili svoje...

pa i to sto kazes..neki nisu vredni nijedne moje reci
 
meni je impresivno sto ovde pricaju "ja sam oprostio ovo , ili ja nisam oprostio ono ," ko da neko trazi oprost od vas ili ne ,mante se ljudi tih gluposti nikoga nije briga , da ste ne daj Boze licno pretrpeli neki gubitak pa da razume covek ta osecanja , a ovako samo mlatite u prazno i brinete tudje brige
 
Pa kako sad. Ti si hrišćanka samo kada ti odgovara?

Pored takvih hrišćana ja sam veći vernik, jer verujem da Boga nema. ;) I od toga nikada ne odstupam.

A vi hrišćanske vrednosti suspendujete po potrebi.

Tako da pošto nisam licemer, ja sam bogougodniji od vas.

Opraštam NATO paktu sva zlodela. :) Zalažem se za ulazak ui NATO i EU. Neka rade šta hoće.. Mi treba da budemo bolji od njih. A građani zapadnih država sa tim nemaju veze. I treba da se ekonomski i svakako sjedinimo sa Evropoim.
:ok::ok::ok: btw Hvala Francuzima.
 
meni je impresivno sto ovde pricaju "ja sam oprostio ovo , ili ja nisam oprostio ono ," ko da neko trazi oprost od vas ili ne ,mante se ljudi tih gluposti nikoga nije briga , da ste ne daj Boze licno pretrpeli neki gubitak pa da razume covek ta osecanja , a ovako samo mlatite u prazno i brinete tudje brige

tebi je impresivno? e vidish i meni je impresivno kako ti gledash na stvari..ocu tebe pitati za ono sta cu misliti oprastati ili ne oprastati..ko tebe pita sta ti msilis pa ti opet iznosih gomilu reci koje ne stoje
vec sam ti skrenula paznju
razumni ljudi
preskacu teme na kojoj nemaju nista pametno da kazu...a da li mi mlatimo u prazno ili ne..to je samo nasha stvar
tebe sigurno necu pitati da li smem da mlatim ili ne
niti trazim od tebe misljenje da li ikoga briga sto ja nesto ocu ili necu da oprostim
 
tv ns na pr nikad ne bih popravila..onu zgradu u Sremskoj Kamenici da buduce generacije vide skotove koji su po njoj bacali bombe kao simbolu necije vlasti znajuci da tamo nema nikog...kakve zivotinje..nikad zaboraviti i oprostiti

А уз ово иде један занимљив податак.

У Бг-у у Немањиној улици и у Кнеза Милоша гађани су војни објекти- генералштаб и тд..

Зграда поред генералштаба није дотакнута.
Након бомбардовања, у администрацији те зграде је наставило да ради 12 жена.


Свих 12 су оболеле од карцинома дојке.
Неке су већ и умрле.
Средовечне жене, а било је и млађих од 40 година
 
meni je impresivno sto ovde pricaju "ja sam oprostio ovo , ili ja nisam oprostio ono ," ko da neko trazi oprost od vas ili ne ,mante se ljudi tih gluposti nikoga nije briga , da ste ne daj Boze licno pretrpeli neki gubitak pa da razume covek ta osecanja , a ovako samo mlatite u prazno i brinete tudje brige

Увиђам ли ја то код тебе емотивну ретардираност?

Не осећаш бол за сопствени народ који је страдао у НАТО бомбардовању?

Не осећаш презир према онима који су ти државу на правди Бога засули бомбама са осиромашеним уранијумом?

Свето, из медицинског аспекта посматрано, реакција ти баш и није здрава.
 
meni je impresivno sto ovde pricaju "ja sam oprostio ovo , ili ja nisam oprostio ono ," ko da neko trazi oprost od vas ili ne ,mante se ljudi tih gluposti nikoga nije briga , da ste ne daj Boze licno pretrpeli neki gubitak pa da razume covek ta osecanja , a ovako samo mlatite u prazno i brinete tudje brige
Ovde sve mentol do mentola:worth::worth:................................ a mozes li nam sa sigurnoscu reci po kojoj formuli neka od tih bombi nije mogla strefiti tebe i nekog tvog .............................to sto ste izvukli zive glave,znaci samo da ste imali veliku srecu,i treba da ti je neka pouka za buducnost
 
Увиђам ли ја то код тебе емотивну ретардираност?

Не осећаш бол за сопствени народ који је страдао у НАТО бомбардовању?

Не осећаш презир према онима који су ти државу на правди Бога засули бомбама са осиромашеним уранијумом?

Свето, из медицинског аспекта посматрано, реакција ти баш и није здрава.

nisam medicinar vec sociolog i filozof..ali pretpostavljam da nega dijagnoza moze da se uspostavi
kod droida je vrlo lako doci do dijagnoze..roboti nemaju srce vec ubacen program...hm..da li smo tako uznapredovali da danasnji roboti izgledaju kao ljudi?:mrgreen:
 
Slazem se.Kao sto ni roditelji male Milice koja je poginula dok je sedela na nosi,nece oprostiti i zaboraviti.Sram da ih bude.Pa trebalo bi ostaviti te zgrade,tako razrusene kao spomenik tog besramnog zlocina...A ne zataskavati...Objasni njima,da teba da zaborave?Sta je to dete bilo krivo?I mi obicni gradjani...Da li je njima americka vlada poslala svotu za obeestecenje,kao sto nasa vlada razmatra da izdvoji 100 miliona za onog amerkanca kog je izudarao onaj nas covek?


Мала Милица је само једно погинуло дете.
Погледај ове фотке:

http://www.koreni.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=96
 
pa ta recenica koju si istakla i podrzala od one metalne skalamerije jednostavno ne stoji
to da mi treba da budemo bolji od njih
pa to je vec davno poznata stvar...da jesmo bolji[/QUOTE]


No,no.....................tek kad budemo mi njih sve bombardovali,i ubijali neduzne ljude,i jos vise nego oni,tek tad cemo biti bolji.Eto tako nekako funkcionisu ovi isprani mozgovi................................nisi dobar kad se branis,al zato si dobar kad napadas
 
tebi je impresivno? e vidish i meni je impresivno kako ti gledash na stvari..ocu tebe pitati za ono sta cu misliti oprastati ili ne oprastati..ko tebe pita sta ti msilis pa ti opet iznosih gomilu reci koje ne stoje
vec sam ti skrenula paznju
razumni ljudi
preskacu teme na kojoj nemaju nista pametno da kazu...a da li mi mlatimo u prazno ili ne..to je samo nasha stvar
tebe sigurno necu pitati da li smem da mlatim ili ne
niti trazim od tebe misljenje da li ikoga briga sto ja nesto ocu ili necu da oprostim
ko je reko da treba mene da pitas , i dati ja nesto branim , mos da pises sta oces tvoja stvar , a da za tvoje ili bilo cije oproste odavde , nikoga nije briga to stoji , nisam vam ja kriv zbog toga
 
Беспризорно је доказивати НАТО злочине , јер су они очигледни

Не треба никад заборавити и опростити и кад америка буде у потпуној дефанзиви (која је већ почела) , треба сачекати повољан тренутак и крваво се осветити шиптарима
 
Poslednja izmena:
pa ta recenica koju si istakla i podrzala od one metalne skalamerije jednostavno ne stoji
to da mi treba da budemo bolji od njih
pa to je vec davno poznata stvar...da jesmo bolji[/QUOTE]


No,no.....................tek kad budemo mi njih sve bombardovali,i ubijali neduzne ljude,i jos vise nego oni,tek tad cemo biti bolji.Eto tako nekako funkcionisu ovi isprani mozgovi................................nisi dobar kad se branis,al zato si dobar kad napadas

jevropo, taj hladni rat je već u toku,
a dokle ćemo da se štedimo tek predstoji da vidimo
 
ko je reko da treba mene da pitas , i dati ja nesto branim , mos da pises sta oces tvoja stvar , a da za tvoje ili bilo cije oproste odavde , nikoga nije briga to stoji , nisam vam ja kriv zbog toga

ma da jesi u pravu...ali eto ni nikoga nije briga sta ti mislis..prosto fascinantno zar ne
niko nije ni rekao da si kriv
ja sam samo primetila da dajesh sebi za pravo da necije stavove i misljenja okarakterisesh kao mlacenje prazne slame..srecom pa si u pravu i nikoga nije briga sto ti to tako vidish
 
Poslednja izmena:
nisam medicinar vec sociolog i filozof..ali pretpostavljam da nega dijagnoza moze da se uspostavi
kod droida je vrlo lako doci do dijagnoze..roboti nemaju srce vec ubacen program...hm..da li smo tako uznapredovali da danasnji roboti izgledaju kao ljudi?:mrgreen:
Код свих њих се може поставити дијагноза....и то веома лако.

Једино у чему се дивим Америци је схватање и знање како се масе лако обликују према жељеном моделу.
У томе су дефинитивно прваци света.

Ето нам Свете као живог примерка њиховог немилог експеримента.
Мада знаш, човек треба бити просечан или подпросечан да би подлегао, посебно гледано из аспекта емотивне интелигенције.
 
pa ta recenica koju si istakla i podrzala od one metalne skalamerije jednostavno ne stoji
to da mi treba da budemo bolji od njih
pa to je vec davno poznata stvar...da jesmo bolji
Што се тиче оног хвала Французима ,може се узети у обзир да су нам помогли обавештајно.Али исто тако неможе се опростити нека њихова друга недела,и Н.О.
нам је помогао за време бомбардобвања али не могу да му се опросте злочини у Подрињу.
 
Svi ste vi hrišćani do moega, jedva čekate opet varnicu da palite i pljačkate komšijske kuće, ponegde i da silujete... Već godinama pravite spisak želja i ko sta ima, vozi... Secikese koje posle svega odu u crkvu...

Ako nemaš šta pametno da kažeš zaobiđi temu. Tebe uopšte ne interesuje da li je neko hrišćanin i kako upražnjava svoje hrišćanstvo, niti je to relevantno za temu.

Kloni se i takvih predviđanja.

Ovo ti je upozorenje.
 

Back
Top