Podržavate i dalje Talibane?

Naravno da nisu, kada su ih avgani ispratili ko svatove ...pucnjavom :hahaha:

I danas, posle 20 godina , ne mogu da se oporave od bruke i poraza...i danas imaju hiljade veterana tog rata koji su ili poluludi ili sakati.......napokon, propast SSSRa je pocela ratom u Avganistanu...

Sto ce reci , hebashe im talibani kevu...a i ovi checheni se spremaju da urade isto:think:

Руси су рат у Авганистану изгубили пре свега због финансијских, а не војних разлога!
 
За твоју информацију, Рује су им се нахебавале кеве, док Талибанци, тада познатији као муџахедини нису добили Амбрусте и осталу војно-техничко-финансијску помоћ од кога оно беше..... ма стао ми мозак, ал поуздано знам да се ради о најдемократскијој нацији од кад је света и века па и пре тога!

Drugim recima, "herojska crvena armija se nayebala keve , avganistanskim , golorukim paorima, dok nisu dobili oruzje da se brane".........mashala, junaci ...:hahaha:
 
... brate nikada nisam bash razumeo to sa kolenima, mislim ako ti se vec seme zatire :lol: , zatire se za sva sledeca kolena, znachi ne mosh postojati posle ni peto, ni jedanaesto, ni dvaes'prvo itd... jedino ako ne misle da ti se zatre sve do jedanestog kolena a posle da se regenerishe... :lol: ... ne znam, zaje*ane te kletve ako nisi terminoloshki potkovan... :mrgreen:
 
Ma opushteno drugari, imam ja foru da ga podmitim... znam da Bota ne moze da odoli... novoj maskari. :hahaha:

p_1564_b_0.jpg


:hahaha:
 

Back
Top