Podrska za dijetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam jutros trcala od podnozja do vrha Avale.Jako dobar trening mogu vam reci. Posle sam pojela Bonzitu. A onda i 5 cevapa sa kajmakom, doduse bez hleba...:)
Citam da ( ne znam ko je to napisao, no nije ni bitno) se na dijeti jede sojina pasteta...a na sta se maze? Na hleb? Sto bi Ruska Jakic rekla: Ne, nikako.
Post je strasna stvar za nabaciti kilograme. Iz iskustva govorim.
 
ja ne toliko,popijem casu povremeno
ne znam da li jetri smeta nesto iz koka kole ili to gazirano,ali znam da je moj brat imao pacijenta s cirozom jetre koji nikad nije pio alkohol,ali zato po 2l koka kole dnevno
kad ti dolaze prijatelji ti jedi isto sto i oni,ali malo smanji kolicinu,a za onaj drugi obrok iskuliraj,jedi nesto lagano
a slatkise sta da ti kazem,najbolje je kad ih nemas u kuci,bar kod mene je tako,nekad me uhvati i trazim trazim po kuci i kad nema nista prodje me ubrzo (operes zube,ukus mentola ubija apetit)
 
Ja sam jutros trcala od podnozja do vrha Avale.Jako dobar trening mogu vam reci. Posle sam pojela Bonzitu. A onda i 5 cevapa sa kajmakom, doduse bez hleba...:)
Citam da ( ne znam ko je to napisao, no nije ni bitno) se na dijeti jede sojina pasteta...a na sta se maze? Na hleb? Sto bi Ruska Jakic rekla: Ne, nikako.
Post je strasna stvar za nabaciti kilograme. Iz iskustva govorim.

opa macko ti si ipak human being :lol: kajmak!bravo!
 
ja nikada, ali nikada nisam imala stomak
ni posle dva porodjaja
i kad sam se gojila bilo je to u dooe i butine
ruke ko grančice

a sad..
imam stomak
nije to ništa što ljudima upada u oči, ja znam da je tu i meni smeta
i ruke su mi što se kaže ojačale

pravo sam ženče lubenče

o je ono zagrljajasta žena....

a neču to
 
...ovo za cirozu jetre usled ispijanja 2l kk..sprajta i ostalih gazranih pica, ziva istina, imala sam kolegu koji je tako prosao..nikad kap alkohola nije popio...
....sto se tice kisele vode...znam da ne treba preterivati, moj otac je imao anginu pektoris...kad je otisao na prvi pregled i kad je ustanovljeno sta mu je,
lekar ga cak nije pitao da li pusi,ali je prvo pitanje bilo, pijete li kiselu vodu, pio je Radensku 3 srca...ili Knjaz Milos.......ja licno je ne pijem nikada, ne volim,
a sve ljude za koje znam da piju cesto savetujem da se odreknu toga, mada se mnogi vade pricom, da im kisela voda ili kk. pomazu da lakse svare hranu..
 
sta je tebe naljutilo?kako ti se desio KLIK
i sta si uradila

Vec sam rekla...kad god bih krenula u kupovinu, morala sam da pravim kompromis sa onim sta bih zelela da nosim i sa onim sta mi stoji, tj. sta izgleda pristojno. Osim toga u jednom trenutku sam se selila, razvodila, zaljubila, i sve je pomalo uticalo na moju liniju. Ja sam izgubila 7 kg, dakle ne 20kg a sve se dodatno popravilo samo treningom.I da se ne lazemo i anticelulit maszama.
 
meni ne treba ništa zarad varenja
jednostavno volim kk, guste i čokoladu

krvna slika mi je ok, čak mi je holesterol, trigliceridi i šećer ispod donje granice

primenjujem i ja pomalo od Mačkine filozofije i ja sam u stanju da ne jedem ništa samo da bi pojela čokoladu...

ali očigledno ništa to ne valja.....
 
ja nikada, ali nikada nisam imala stomak
ni posle dva porodjaja
i kad sam se gojila bilo je to u dooe i butine
ruke ko grančice

a sad..
imam stomak
nije to ništa što ljudima upada u oči, ja znam da je tu i meni smeta
i ruke su mi što se kaže ojačale

pravo sam ženče lubenče

o je ono zagrljajasta žena....

a neču to

E Milevce, stomace se samo vezbama skida. Misici koju su to drzali u formi su "umrli", i treba doci do njih, oziveti ih...To malo boli da budem iskrena, i nije lako, ali moze da se popravi. Narocito jer si ti jos uvek u godinama kada vrlo aktivno mozes da treniras.
 
Vec sam rekla...kad god bih krenula u kupovinu, morala sam da pravim kompromis sa onim sta bih zelela da nosim i sa onim sta mi stoji, tj. sta izgleda pristojno. Osim toga u jednom trenutku sam se selila, razvodila, zaljubila, i sve je pomalo uticalo na moju liniju. Ja sam izgubila 7 kg, dakle ne 20kg a sve se dodatno popravilo samo treningom.I da se ne lazemo i anticelulit maszama.

mislila sam na bas taj momenat kad kazes e dosta!
ali teze je izgubiti 7kg do savrsene tezine nego npr sa 100 na 80kg
 
E Milevce, stomace se samo vezbama skida. Misici koju su to drzali u formi su "umrli", i treba doci do njih, oziveti ih...To malo boli da budem iskrena, i nije lako, ali moze da se popravi. Narocito jer si ti jos uvek u godinama kada vrlo aktivno mozes da treniras.

sve bih na lakši način, preko preče - planiram antilecelulit masaže pa se mislim i da stomak malo izložim lpg
 
ja nikada, ali nikada nisam imala stomak
ni posle dva porodjaja
i kad sam se gojila bilo je to u dooe i butine
ruke ko grančice

a sad..
imam stomak
nije to ništa što ljudima upada u oči, ja znam da je tu i meni smeta
i ruke su mi što se kaže ojačale

pravo sam ženče lubenče

o je ono zagrljajasta žena....

a neču to

..e, vidis nisam ni ja, a sada imam..i kad pricam sa nekim ko jeste,
obicno kaze..sta hoces pa znas li ti koliko imas godina, a mene recimo
to izludi...kakve veze imaju moje godine koje ja inace ne osecam tako, ne
primecujem ih bas nesto mi se i ne vide..tako bar kazu drugi...
...ja samo zelim da se osecam lakse, da se resim bas toga sto si
nabrojala...
...i bas se trudim..ne kupujem slatkise, grickalice, i ostale mamilice,
ako vec grickam onda je to neko suvo voce...
...ja razumem da je tebi teze jer su tu deca i poridica, dok sam kvala njima
nije bilo sanse da ne jedem, i sada kad su kod mene ista prica, sam miris
hrane, me vec mami da jedem:rumenko:
 
...meni sad kazu sta je bre pa sad si baba, kakve veze ima kako izgledas.....:evil:

...ok, ja ni ne negiram da sam baba, ali svom unucetu, a ne celom svetu, i
ne mislim da je nebitno kako izgledam...niti u to bilo ko treba da se mesa,
tolike babe izgledaju pelepo....sto ne bih i ja bar probala da izledam lepo
onoliko koliko zelim...
 
mislila sam na bas taj momenat kad kazes e dosta!
ali teze je izgubiti 7kg do savrsene tezine nego npr sa 100 na 80kg
Ja imam ******* 3 kg viska.
Znam da cete mi reci da se prosera.vam :lol: ali nije to visak, prosto mi stomak narasao.
A na mojih 158 se to itekako vidi.
To je taj neki donji stomak.
Kaze trener u teretani dzabe mi cela perfektna linija, mladost, vezbe kada se ubijam slatkisima i secerom a samo mi se tu lepi :roll:
4 meseca vec idem u teretanu, on nije ni mrdnuo.
A i dalje tamanim 100gr cokolade dnevno minimum i ne znam kako to da prestanem jer mi stanje nije alarmantno, a
trener me upozorio da posto se blizim 25 da se posle 25. metabolizam znacajno usporava i ako nastavim tim tempom, jos sam niska
opusteno mogu za god, dve neprimetno da se ugojim do 10kg, to je onda kaze
put bez povratka. :sad2:
Ali zasto mi je tesko da se odreknem slatkisa ilustrovacu sada..
U kafu stavljam 3 ili 4 prepune kasicice secera, u caj isto :rumenko:
Bar 2x nedeljno doruckujem eurokrem.
Kako ustanem uzimam po red cokolade pa tek onda perem zube.
Inace ne pusim, ne pijem gazirano at all, koka kolu sam jednom u zivotu probala ali sam zaslatko bolesnik.
Linda pomagaj!!!
 
a tek kad mi kazu "pa sta imas dete" pa ima dete i viktorija bekam pa je ko grancica

mada ne bih volela da izgledam kao ona
Daleko bilo ko Viktorija, ali njoj i mnogim drugim zenama tog sveta je posao da budu lepe, vitke i negovane. Pocnu da vezbaju cim izadju iz porodilista, licni nutricionista im odma napravi program ishrane a tu hranu neko drugi sprema. Znas i sama, ni brige ni pameti.
 
sta je tebe naljutilo?kako ti se desio KLIK
i sta si uradila
Otisla sam u jedan fitnes klub, koji mi je na minut od kuce, zakazala treninge, dobila plan ishrane (napisala sam ga pre neki dan) i za deset dana su rezultati bili vidljivi golim okom.I dalje vezbam na istom mestu, a plana ishrane se ne pridrzavam u potpunosti, ali kad vidim da malo zateze jeans, da sam se opustila ja opet na rezim.
 
Ja imam ******* 3 kg viska.
Znam da cete mi reci da se prosera.vam :lol: ali nije to visak, prosto mi stomak narasao.
A na mojih 158 se to itekako vidi.
To je taj neki donji stomak.
Kaze trener u teretani dzabe mi cela perfektna linija, mladost, vezbe kada se ubijam slatkisima i secerom a samo mi se tu lepi :roll:
4 meseca vec idem u teretanu, on nije ni mrdnuo.
A i dalje tamanim 100gr cokolade dnevno minimum i ne znam kako to da prestanem jer mi stanje nije alarmantno, a
trener me upozorio da posto se blizim 25 da se posle 25. metabolizam znacajno usporava i ako nastavim tim tempom, jos sam niska
opusteno mogu za god, dve neprimetno da se ugojim do 10kg, to je onda kaze
put bez povratka. :sad2:
Ali zasto mi je tesko da se odreknem slatkisa ilustrovacu sada..
U kafu stavljam 3 ili 4 prepune kasicice secera, u caj isto :rumenko:
Bar 2x nedeljno doruckujem eurokrem.
Kako ustanem uzimam po red cokolade pa tek onda perem zube.
Inace ne pusim, ne pijem gazirano at all, koka kolu sam jednom u zivotu probala ali sam zaslatko bolesnik.
Linda pomagaj!!!

i ja sam pila preslatku kafu,a zamisli sada bez secera,i kad mi neko stavi makar pola kasicice ja ne mogu,odvratno mi je
pocni od toga,mislim da moras da odviknes svoj jezik od tog secera
stavi jednu kasicicu u kafu
odredi sebi za pocetak neku normalniju kolicinu slatkisa za dan i onda ga razvlaci,kad znas da imas ogranicenu kolicinu stedeces je,neces da se zaletis i pojedes sve
ajde napisi sta si sve danas pojela pa cemo da izanaliziramo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top