Podrška za dijetu 3

ja sam inace opet u low carbu...a zagnjurila bih se u onu tortu keks, maline, slag, kisela pavlaka. ja nnisam sladokusac, vise cenim slano, ali ubila bih danas za slatko. plus mi je bilo lose u jednom trenutku danaas dal mi pao pritisak od vrucine ko zna.

meni svaka stane u saku...mala, visoka, suva, bucka...sve to iscedim ko sokovnik :hahaha:

dok ne naletis na neko koja ce tebe da iscedi...pa cu te pitam posle. :lol:

i tako mi se pije neko pivo, tamno pivo. uzas
 
ja sam inace opet u low carbu...a zagnjurila bih se u onu tortu keks, maline, slag, kisela pavlaka. ja nnisam sladokusac, vise cenim slano, ali ubila bih danas za slatko. plus mi je bilo lose u jednom trenutku danaas dal mi pao pritisak od vrucine ko zna.



dok ne naletis na neko koja ce tebe da iscedi...pa cu te pitam posle. :lol:
Sigurno, a i kod naglih vrucina organizam trazi secer. Kao zimi masnoce.
Ja lagano prelazim na low carb, ali ne keto... to mi je mnogo low
 
170
Ja sam najlepsa sa 65 kg...ali nece da se izgube te 3, nema sanse. Sve preko 70 mi je previse
Sve te razumem. Ja sam 172 i uvek mi je najlepše bilo sa 64kg ajde do 68, preko sam sebi bila baš debela, a kolika sam sad bolje i da ne pričam, ali sad je nešto drugo, sad mi to nije toliko važno mada mislim da bi se bolje osećala sa 10 manje ali nedaju kortići i ostali lekići.
 
Bila sam na odmoru i bilans je pola kg više, samo, što me je oduševilo, a hrana bolje da ne pričam kakva je bila. Jutros 75.5 kg. BMI 24.7 što je još uvek ok sasvim.
Cilj mi je 73 kg, što sam i postavila. Kada su mi koleginica i šef rekli koliko imaju kila na svoju visinu, reko sebi i bre ti si super. Kaže šef ti si za nas manekenka. Od prošlog leta sam u plusu 2-3 kg, ali sam od prošle zime u minusu 5 kg, uprkos povredi ove zime, gde dva meseca nisam izašla iz kuće. Juče i danas nisam jela slatko, ne traži mi se, popijem moju kafu i to mi je dovoljno. Uveče jedem ranije i dao Bog da nastavim, brzo ću stići do 73 kg, tj nadam se.
 
Da se javim i ja.
Promena nema, kg idu 1 gore dole... to se ne racuna uopste.
Ne mogu da se zalim kad nisam na strogom rezimu. I kad jesam meni treba 5 meseci da skinem 3 kile, a vrate se brzinom svetlosti, cim pocnem da jedem normalnu hranu.

I dalje sam umorna i teska.
Bole me noge.
Radila kolor dopler vena nogu, sve je u najboljem redu.
I ja tek sad ne znam sta mi je
 
Cru, kad si napisala koliki ti je dnevni unos, pomislila sam da ne gubis kg zato što si usporila metabolizam. To je jako malo kalorija i malo obroka.
Ja pokušavam da skinem malo masti sa sebe pre trke, ali ne ide baš. Mislim da bi sa 2kg manje bila puno lakša, odnosno brža. Onda kad pojedem slatko tešim se da ću da istrcim svakako pa i sa 2kg viška:lol:
 
Cru, kad si napisala koliki ti je dnevni unos, pomislila sam da ne gubis kg zato što si usporila metabolizam. To je jako malo kalorija i malo obroka.
Ja pokušavam da skinem malo masti sa sebe pre trke, ali ne ide baš. Mislim da bi sa 2kg manje bila puno lakša, odnosno brža. Onda kad pojedem slatko tešim se da ću da istrcim svakako pa i sa 2kg viška:lol:
Pa ja ne znam... kako god da ja racunam i svi kalkulatori mi daju taj unos kalorija da bih smrsala. Ja bolje od toga ne znam. Ali mrsavljenje ipak ne ide.
A ako krenem da jedem vise, gojim se.
Jedino sto radi je da budem na keto dijeti... tad ne treba nista da racunam osim UH. Ali ona mi izaziva problem sa stomakom... tako da se vrtim u krugu.
Ako neko zna bolje, prihvatam savete. Ja trenutno stvarno nisam pametna
 
Mislim da treba da ubrzaš metabolizam sa više vode, plivanjem, ide leto, vožnjom bajsa, i da unosiš svaki dan limun u toploj vodi ujutru da ubrza sagorevanje. Takođe da rano i obilno doručkuješ jaja i meso i povrće, to provereno ubrzava metabolizam. Jabuke, limun, kivi, kruške, za bolje varenje i brži metabolizam. Za večeru izbaciti uh obavezno i ranije večera. Što više vode i zelenog čaja. To su moji trikovi kada mi metabolizam zakoči. Kuvan ručak, i obavezno pirinač i jogurt u toku dana, da sačuvaš želudac.
 
Mislim da treba da ubrzaš metabolizam sa više vode, plivanjem, ide leto, vožnjom bajsa, i da unosiš svaki dan limun u toploj vodi ujutru da ubrza sagorevanje. Takođe da rano i obilno doručkuješ jaja i meso i povrće, to provereno ubrzava metabolizam. Jabuke, limun, kivi, kruške, za bolje varenje i brži metabolizam. Za večeru izbaciti uh obavezno i ranije večera. Što više vode i zelenog čaja. To su moji trikovi kada mi metabolizam zakoči. Kuvan ručak, i obavezno pirinač i jogurt u toku dana, da sačuvaš želudac.
Sve sto si naborojala ja vec radim osim 2 stvari. Trenutno pijem jabukovo sirce umesto limuna, zbog holesterola. I ne veceram. Ne mogu, smeta mi svaka hrana uvece. Samo ponekad pojedem par zalogaja posle zumbe ako sam bas gladna. Tada UH ne dolaze u obzir.
 
Sve sto si naborojala ja vec radim osim 2 stvari. Trenutno pijem jabukovo sirce umesto limuna, zbog holesterola. I ne veceram. Ne mogu, smeta mi svaka hrana uvece. Samo ponekad pojedem par zalogaja posle zumbe ako sam bas gladna. Tada UH ne dolaze u obzir.
Mozda sam prevideo.
Da li imas ikakvu fizicku aktivnost, tipa duze pesacenje, trcanje, vezbanje u teretani...?
 
Videla sam i znam sve principe Hrono ishrane. Vecinu i primenjujem redovno. Pre neki dan sam na kuvanju kacila hrono hleb koji sam pravila. Samo gledam i njega da izbegnem.
Hrono ishrana je divna, prelepo se osecam dok tako jedem, sve je to jako zdravo ali mrsavljenja kod mene nema. Nazalost.
Jer ja bih mogla tako da jedem bez po muke do kraja zivota.
 
Evo, sta sam pojela danas
Screenshot_20220517-183155_MyFitnessPal.jpg

Screenshot_20220517-183245_MyFitnessPal.jpg
 

Back
Top