Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
538614_10151411012933824_1319447992_n.jpg



aj može, nem ništa protiv
 
...ajde sa srecom, i ja bi jedno 3-4kg da skinem ove sto sam garant dobila od kad sam ovde,
i strasno me nerviraju, ustvari sama sebe nerviram sto ne mogu da se obuzdam pa jedem iz
dosade...
...samo da prodje sv.Jovan....
 
heh i ja tako mislila i onda da obucem suknju, kad ne moze.... i onda odmah, pre bozica.. a bas sam bila super, ne znam sta mi je trebalo da prekidam sa tolerancijom, oni all inn na moru me ubiju :D
kako li ce to izgledati sa muzem, zivo me zanima, ima da pocne da kuka i zapeva cim vidi test :D
 
jesi li gledala rekvijum za snove :D

....pa ja sam svoje snove odsanjala prosle godine kad sam smrsala skoro 17kg ukupno,
a ovo je sad nista....od februara cu na rekreaciju :) ima sve da ode i vise nego sto ja planiram....
:ok: isto

mada, nisam se ugojila, al sam dozvolila sebi malo da danem dusom od silnih tolerancija, zabrana i uzdrzavanja...

...moguce da se ja nisam ni ugojila bas ta 3-4kg, ali posto sam i ranije govorila da bih volela da skinem jos 2, neka bude da
sam dodala 2 ove zime...pa mi to dodje kao eto 4 ukupno koje bih htela da regulisem...

...al' to je samo u mojoj glavi vise nego sto realno i jesam dobila na kilazi, u toku novogodisnjih praznika svi koje sam videla
su imali komentar "lepo ti drzis tu kilazu"..misleci na onu od letos...al dobro ne vidi se bas sve ispod zimskih dzempera:D
 
predprosle sam ja 30kg skinula, sada se nisam merila ali mislim da sam vratila bar 6-7.... u predhodnoj..... tako da.....cilj -10, i to do 5.5 :D

...e pa i ja sam krenula predprosle sa -10 i nastavila u prosloj...do te lepe cifre -17kg...ukupno...znaci cele zime predhodne nisam gram dobila,
i cak u toku leta jos skinula...ali me ova zima ubi jer sam mnogo u kuci, i koliko god vodila racuna kao sta jedem omakne se svasta nesto,
a kretanje je tu najbitnije...bez kretanja i dobre fizicke aktivnosti slaba je vajda...
 
...e pa i ja sam krenula predprosle sa -10 i nastavila u prosloj...do te lepe cifre -17kg...ukupno...znaci cele zime predhodne nisam gram dobila,
i cak u toku leta jos skinula...ali me ova zima ubi jer sam mnogo u kuci, i koliko god vodila racuna kao sta jedem omakne se svasta nesto,
a kretanje je tu najbitnije...bez kretanja i dobre fizicke aktivnosti slaba je vajda...

mene ubija sto nemam vremena da jedem... a tek da spremam.... i onda porucena pizza, mek, pecenje, sac, kafana i jbg.....
 
...kako bre nemas vremena?

...ako tako budes jela nema od skidanja kg nista....a ako jedes u kafani onda bar biraj dijetalniju hranu, vise grilovanog povrca i mesa, i kuvana jela...hleb zaboravi...

pa pozdravila sam se sa tim, opet tolerancija i onda nema tu mnogo cega.... mleka, secera, kakao, psenica, banana, kokos, piletina,orah, kikikiriki..... sve zaboravljeno....
znaci u kafani teletina ili curetina, klot no sosovi... i moracu da spremam, evo sutra pravim mantije od jemenog brasna :D
 
...ajde sa srecom, i ja bi jedno 3-4kg da skinem ove sto sam garant dobila od kad sam ovde,
i strasno me nerviraju, ustvari sama sebe nerviram sto ne mogu da se obuzdam pa jedem iz
dosade...
...samo da prodje sv.Jovan....

:ok: isto

mada, nisam se ugojila, al sam dozvolila sebi malo da danem dusom od silnih tolerancija, zabrana i uzdrzavanja...

:zstidljivko: isto.
Mislim sta da radim, moram te slave da ispoštujem nema smisla.z:mrgreen:
da vam opisem sebe: debela upravo gricka plazma keks koji inace ni ne voli, cita podrsku za dijetu i sprema se za istu nakon SV Jovana..o majn got.
Malo pre sam citala svoje postove kada sam bila na dijeti pre 2 godine i bas mi znaci sto sam pisala da znam sta sada da jedem, mislim posle slave naraFski :-)
Dakle da prijavim + 4 kg ujutru tj +5 kg uvece (ko se pa meri uvece to sigurno nije tacno:zcool:)
Moram malo da se istraumiram, da bih se uozbiljila pre nego sto bude +6 ...ima da nosim ovih dana neke tesne farmerke sa sve debelim hulahopkama ispod ono da se jedva obucem. Ovo sad neozbiljno bre, tek kad stanem na vagu soknem se, nista ne primecujem nosim istu garderobu. Mada mozda debeli i jesu debeli zato sto nista ne primecujuz:cry:?
Kako god, krecemo 22.01 - pa da vas vidim ondaz:mrgreen:
ps - veceras idem na slavu :zblesav:
 
Poslednja izmena:
:zstidljivko: isto.
Mislim sta da radim, moram te slave da ispoštujem nema smisla.z:mrgreen:
da vam opisem sebe: debela upravo gricka plazma keks koji inace ni ne voli, cita podrsku za dijetu i sprema se za istu nakon SV Jovana..o majn got.
Malo pre sam citala svoje postove kada sam bila na dijeti pre 2 godine i bas mi znaci sto sam pisala da znam sta sada da jedem, mislim posle slave naraFski :-)
Dakle da prijavim + 4 kg ujutru tj +5 kg uvece (ko se pa meri uvece to sigurno nije tacno:zcool:)
Moram malo da se istraumiram, da bih se uozbiljila pre nego sto bude +6 ...ima da nosim ovih dana neke tesne farmerke sa sve debelim hulahopkama ispod ono da se jedva obucem. Ovo sad neozbiljno bre, tek kad stanem na vagu soknem se, nista ne primecujem nosim istu garderobu. Mada mozda debeli i jesu debeli zato sto nista ne primecujuz:cry:?
Kako god, krecemo 22.01 - pa da vas vidim ondaz:mrgreen:
ps - veceras idem na slavu :zblesav:

.....axaxaxxaxaxax....slatko si me nasmjala, ali si u pravu sto se tice ove komotne odece koja nas sve "unisti" jer nigde nista ne
zateze...pa kad treba nesto drugo da se obuce tek tad shvatimo gde smo i sta smo uradile...

.....ja ne idem ni veceras, a ni nigde tako da bi nesto jela van neke normale, do sv. Jovana, onda od tog dana je definitivno sa svim
uzivancijama tipa ruska salata, pecenje, torte i sitni kolaci....plus sto cu na rekreaciju i to svakodnevnu po sat vremena..pa se
nadam da cu na prolece biti skroz zadovoljna svojim izgledom, kondicijom narocito....i da mi nista novo nece trebati od garderobe
zbog debljine....
 
.....axaxaxxaxaxax....slatko si me nasmjala, ali si u pravu sto se tice ove komotne odece koja nas sve "unisti" jer nigde nista ne
zateze...pa kad treba nesto drugo da se obuce tek tad shvatimo gde smo i sta smo uradile...

.....ja ne idem ni veceras, a ni nigde tako da bi nesto jela van neke normale, do sv. Jovana, onda od tog dana je definitivno sa svim
uzivancijama tipa ruska salata, pecenje, torte i sitni kolaci....plus sto cu na rekreaciju i to svakodnevnu po sat vremena..pa se
nadam da cu na prolece biti skroz zadovoljna svojim izgledom, kondicijom narocito....i da mi nista novo nece trebati od garderobe
zbog debljine....

ja i kada odem na slavu jescu kisele krastavcice :D i masline :D
muz danas bio u holitimedu, za nedelju dana rezulati.....
 
sto je do zla Boga tesko, ali pomaze...

....verujem....

....vec sam pisala ovde, cim kazem da sam na dijeti, ja jedem kao nenormalna,
i ta mi je rec zabranjena...tako da ne znam kako bih se tek ponasala kad bi mi
dali spisak sta ne smem da jedem...daleko bilo...

...znam da mi smeta belo brasno, ustvari najvise hleb od belog brasna, verovatno
zbog aditiva..ne znam sta drugo moze bit...ali oteknem najstrasnije....na nista
drugo tako ne reagujem...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top