Podela Kosova neminovnost

Никакава подела КиМ-а
(НАГЛАШАВАМ: НЕ КОСОВО, ВЕЋ КОСОВО И МЕТОХИЈА)

Ослободимо део по део...како делити нешта што је твоје. Можемо делити Епир или Бугарску..али Србију никако..
 
Никакава подела КиМ-а
(НАГЛАШАВАМ: НЕ КОСОВО, ВЕЋ КОСОВО И МЕТОХИЈА)

Ослободимо део по део...како делити нешта што је твоје. Можемо делити Епир или Бугарску..али Србију никако..

Genijalac? Kako misliš, deo po deo, a da već nisi podelio, makar formalno!?
 
"potpredsednik Američkog instituta za mir Danijel Server kaže da „kada se radi o eventualnoj podeli Kosova, to je opcija koju Beograd želi“.
- Mislim da Beograd preduzima korake koji bi mogli da dovedu do podele, ali da time ujedno destabilizuje situaciju na Balkanu i krši Rezoluciju 1244 na koju se inače često poziva - dodao je Server.":confused::confused::confused:
Feeeenoooomeeenaaalnoooo.....
 
"potpredsednik Američkog instituta za mir Danijel Server kaže da „kada se radi o eventualnoj podeli Kosova, to je opcija koju Beograd želi“.
- Mislim da Beograd preduzima korake koji bi mogli da dovedu do podele, ali da time ujedno destabilizuje situaciju na Balkanu i krši Rezoluciju 1244 na koju se inače često poziva - dodao je Server.":confused::confused::confused:
Feeeenoooomeeenaaalnoooo.....

Bez veze:
A DA LI U TOJ REZOLUCIJI PIŠE KOLIKA JE TA TERITORIJA NA KOJU SE ODNOSI? Ili samo piše AP-pokrajina KiM? Ćemo mi da je malo SKREŠEMO, i mirna Bosna:D
 
- Na Kosovu će se dogoditi faktička podela pokrajine na severni srpski i južni albanski deo, kao posledica nelegalnog proglašenja nezavisnosti, kaže za „Blic“ Aleksandar Bocan-Harčenko.


http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=31125

Vidiš, u ovo i ja verujem. Biće neka "faktička" podela (sever) ne zato što bi ja to hteo, nego mi nedavni postupci liče na tako nešto. Vukadinović tvrdi da za to nema šanse, međutim nisam ubeđen ...
 
Smejali se mi svi kompletno ili ne ali takva je situacija kod SAD.Kada god imaju sopstveni interes pogaziće sva pravila samo da bi ostvarile svoju zamisao......Ako se pogleda zadnjih 50 godina SAD stvore negde saveznika u svetu a zatim ga pre ili kasnije odbace......Kastro,Sadam Husein,Milošević i dr.

Da, sigurno smo, mi forumaši, smešni političarima koji su već sve dogovorili, a mi se lomimo oko rešenja!:D
 

Back
Top