Pod kojim uslovima bi dopustili ljubavnicu/ljubavnika!

:think: ja ne podrzavam ostanak u braku zbog dece. sta mislis deca ne shvataju da se mama i tata vise ne vole. ma da. ako su mali nisu glupi. posle ce da misle da je to tako normalno, da sa zenom zivis a ljubavnicu volis. juce mi bas bila komsinica koja je u braku nekih 13 godina, prica o drugoj komsinici koja je bila varala muza, otisla, on joj placa stan, ona oce da se vrati.. bla truc. cim se nije snasla, odma oce nazad. i sad ta prva komsinica sto je u braku kaze: ma daj, posle toliko godina braka ste kao brat i sestra, pomiris se s tim da tu nema ljubavi ni sexa, samo se dogovarate zbog dece, i naviknete jedno na drugo. meni je to bljak. ja sam optimista i nadam se da cu uvek voleti svog muza i obrnuto.

:worth::worth::worth:
I ja se nadam i vjerujem. I nek pricaju "veliki" i iskusni sta god hoce.
 
Poslednja izmena:
divlje egzoticne afrikance i njihova mocna potentna tela i nadljudske misice ipak ostavljam tebi,bojim se da su preveliki zalogaj za mene mladu i neiskusnu :( a i palim se na oci boje pacifika
vwvl89.gif

ma bicu i pacifik i tihi okean i bitju njeznan i emotivan :(((((
 
Zanima me, pod kojim uslovima i da li bi ste ikada dozvolili partneru-partnerki da ima ljubavnika-ljubavnicu! Ovo je čisto da vidim ima li ovo naše društvo moralne mehanizme za takvo nešto, u neki afričkim kulturama postoji a kod nas? Dakle da Vas čujem Muškarčine i Dame!

Dopustio bi svojoj partnerki da ima LJubavnicu ..pod uslovom da mogu da ih gledam...:p:p
 

Back
Top