Pod kojim uslovima bi dopustili ljubavnicu/ljubavnika!

ma mozda ti on to moze obezbediti ali ja mislim da je tvoje carstvo chula zasluzuje nesto bolje, nesto divlje ::per:
divlje egzoticne afrikance i njihova mocna potentna tela i nadljudske misice ipak ostavljam tebi,bojim se da su preveliki zalogaj za mene mladu i neiskusnu :( a i palim se na oci boje pacifika
vwvl89.gif
 
Ma beži s fejsa tamo je doooosadddno:besna:, dodji na krstu ovde nije (mislim dosadno), a koji je razlog tog ostanka? (mislim ako nije sex šta je).:think:

ma mrzi me da menjam status.. a boga mi je dosadno. nego ovde ne mogu da budem non stop, jer kad neko prodje pored mog kompjutera (na poslu sam) nije bas lepo da vidi sta pisem... razlog ostanka, sex, nisam razumela sta pitas, ako mene pitas?
 
Poslednja izmena:
ma mrzi me da menjam status.. a boga mi je dosadno. nego ovde ne mogu da budem non stop, jer kad neko prodje pored mog kompjutera (na poslu sam) nije bas lepo da vidim sta pisem... razlog ostanka, sex, nisam razumela sta pitas, ako mene pitas?
Pa tebe, a mogu i ostali da odgovore, mislim šta onda drži tu vezu ako nije sex,da li je to ljubav ili nešto drugo (društvene norme recimo).
 
a sto bi samo sex drzao vezu? ljubav (mada ni ja vise ne verujem u to da moze biti ljubavi a ne sexa, nisam vise klinka), deca, drustvene norme, da bas tako. svasta nesto...

pa upravo to ako ima dovoljno neceg vrednog da taj odnos i dalje postoji...a recimo fizicka realna prepreka za seksualne odnose...a potreba je prirodna i normalna...ne znam komplikovane su to situacije
 
e evo jedan primer,... znam brak gde zena zna da on ima ljubavnicu i to vise njih i kada sam je pitala zasto to sve trpi i
onda mi je ona rekla :"Nisam luda da se razvodim, kad on donosi
brdo love kuci, nek on hebe koga hoce ja imam para i radim sta hocu"

eto....

kako je to zalosno.
u stvari je ona jos gora od njega,
posto to radi za pare.
strasno.
:confused:
 
a sto bi samo sex drzao vezu? ljubav (mada ni ja vise ne verujem u to da moze biti ljubavi a ne sexa, nisam vise klinka), deca, drustvene norme, da bas tako. svasta nesto...
Eto vidiš, reče nam Sam, lova (mada si u pravu jeste sponzoruša ta njena prijateljica), te društvene norme nas i dovode do nesreće, ako si sa nekim zbog love, ili bi razvod bio neprikladan zbog drugih (čitaj društva),ostaješ nesrećan i kraj, ljubavnica/ljubavnik ne rešava problem jer kako ne možeš biti 100% sa njim unesrećuješ i njega/nju pa tako problem imaju tri/četiri osobe umesto dve. Jedino kada odobravam ostanak u vezi je kada s nekim imaš decu (i to malu),ostalo je već razlog za razvod.
 
pa ne znam.... ono ..... tada taj termin sponzorusa nije ni postojao a i cudno mi da je sponzorusa kad su preko 20 god u braku....

jednostavno znam da ima nekih zena koje zazmure na jedno oko kad im muz ima ljubavnice,..
a nisu sve materijalno obezbedjene ..... :roll:
E Sam, pa ne žmure sve zbog love, pre zbog društva i potajne nade da ih muž jo uvek "voli" a i nače on je "muško" pa može da švrlja, da je žensko bio bi "k...va", opet društvo meša svoje prste (malogradjanski moral).
 
Poslednja izmena:
Eto vidiš, reče nam Sam, lova (mada si u pravu jeste sponzoruša ta njena prijateljica), te društvene norme nas i dovode do nesreće, ako si sa nekim zbog love, ili bi razvod bio neprikladan zbog drugih (čitaj društva),ostaješ nesrećan i kraj, ljubavnica/ljubavnik ne rešava problem jer kako ne možeš biti 100% sa njim unesrećuješ i njega/nju pa tako problem imaju tri/četiri osobe umesto dve. Jedino kada odobravam ostanak u vezi je kada s nekim imaš decu (i to malu),ostalo je već razlog za razvod.

:think: ja ne podrzavam ostanak u braku zbog dece. sta mislis deca ne shvataju da se mama i tata vise ne vole. ma da. ako su mali nisu glupi. posle ce da misle da je to tako normalno, da sa zenom zivis a ljubavnicu volis. juce mi bas bila komsinica koja je u braku nekih 13 godina, prica o drugoj komsinici koja je bila varala muza, otisla, on joj placa stan, ona oce da se vrati.. bla truc. cim se nije snasla, odma oce nazad. i sad ta prva komsinica sto je u braku kaze: ma daj, posle toliko godina braka ste kao brat i sestra, pomiris se s tim da tu nema ljubavi ni sexa, samo se dogovarate zbog dece, i naviknete jedno na drugo. meni je to bljak. ja sam optimista i nadam se da cu uvek voleti svog muza i obrnuto.
 

Back
Top