Pod kojim uslovima bi dopustili ljubavnicu/ljubavnika!

pa zato valjda danas ljudima brakovi traju krace nego svadba...a ju zamisli nije im kao u prva dva meseca kada su bili zaljubljeni...naidju na problem...teraj odma sve u tri lepe
A brakovi nam traju kratko, jer kad naidju problemi svi bežimo od njih, a ne rešavamo ih i "guramo" dalje. Izgleda da neshvatamo ljubav (nije to zaljubljenost, već prihvatanje partnera onakvog kakav stvarno jeste tj. voleti ga takvog). Mislim da je ovo glavni razlog kratkih brakova...i to da je trava zelenija na drugoj strani.....a posle isto pa "ajd Jovo nanovo".
 
:think: ja ne podrzavam ostanak u braku zbog dece. sta mislis deca ne shvataju da se mama i tata vise ne vole. ma da. ako su mali nisu glupi. posle ce da misle da je to tako normalno, da sa zenom zivis a ljubavnicu volis. juce mi bas bila komsinica koja je u braku nekih 13 godina, prica o drugoj komsinici koja je bila varala muza, otisla, on joj placa stan, ona oce da se vrati.. bla truc. cim se nije snasla, odma oce nazad. i sad ta prva komsinica sto je u braku kaze: ma daj, posle toliko godina braka ste kao brat i sestra, pomiris se s tim da tu nema ljubavi ni sexa, samo se dogovarate zbog dece, i naviknete jedno na drugo. meni je to bljak. ja sam optimista i nadam se da cu uvek voleti svog muza i obrnuto.
Ja rekoh jedino, a to zavisi pre svega, da li je neko dovoljno zreo, da prihvati razvod i povremeno vidja decu(uglavnom muško), ako nije zbog dece ostaneš još malo (godinu dve ne više), ima slučajeva (nažalost) kada se taj problem završavao tragično (skoro je bio jedan, muž ubio maloletnu suprugu,dete ostade siroče, on u zatvoru a ona 2 metra pod zemljom, tragično) zato i mislim da treba ostati dok se ne priviknu da veze nema a i deca ne pate toliko.(bar znaju ko im je tata, nisu toliko zbunjena)
 
Pa da je ima u nekom drugom gradu , da ne izlaze na neka javna mjesta i naravno, da i ja to isto sebi priustim!!!:lol::lol::lol: ( I to sve pod uslovom da taj odnos nakon odredjenog vremena postane bratinsko-sestrinski, pa malo promjeniceeee ne bi skodilo....:lol::lol:!!! :lol: )
Ionako nisam sigurna da bih bas mogla da 20 god. budem samo s jednom osobom, a da se razvodimo zbog neke tamo avanturice, ne bi mi padalo na pamet,naravno , ukoliko bi ostale stvari u braku bile kako treba!:roll: Mislim da je brak nesto vise od fizickog odnosa.:whistling:
 
Bih, ako bismo bili u braku, imali djecu, a ja iz nekog razliga ne bih vise mogla da imam sex...
mozda i u nekim drugim situacijama
ali, nije na meni da nesto dozvoljavam ili ne, njegova kita je njegova stvar i od svih problema koji bi mogli da nas zadese, ljubavnica je jedan od najnebitnijih
mada mene nikada nisu varali
Zaboravila si da dodaš "koliko ja znam mene nisu varali" jer složićeš se 100% niko ne može biti siguran u to, izuzev dotičnog (koji bi ili nebi vršio prevaru), a poverenje je nešto drugo, ovo ostalo si potpuno u pravu, svako je "kovač" vlastite sudbine mi samo možemo da reagujemo na odredjeno ponašanje....ništa više!
 
-doktore, imam problem.Poceo sam naglo da gubim kilograme, stalno sam umoran ne znam sta mi je.
-dobro, recite mi kakav je vas seksualni zivot?
-Pa .zena doktore, svaki dan moram sa zenom bar jednom...ujutro ili uvece, svejedno.
-Imate li jos kakvih aktivnosti?
-Pa ljubavnica doktore.Svaki dan kad krenem s posla, moram do nje da svratim na bar pola sata.
-Js nesto?
-Pa doktore, sekretarica....Kako drugacije da mi prodju ti sati na poslu, te se svaki dan malo "poigramo".
-Jos?
-Pa doktore, svastika..Malo starija neudata, pa moram kod nje da svratim bar 2,3 puta nedeljno.znate kako je greota je, da bude sama.....
-Jos nesto.?
Doktore, imam majstora u kuci, obavlja neke radove vec tri meseca.Malo nastran tip, nece da radi ako svaki dan ne dobije bar po jednom.
-Pa dobro covece, i vi se jos pitate zasto vam je lose?Pa morate malo da smanjite skesualne apetite, inace nece biti dobro po vase zdravlje.
-O veliko vam hvala doktore.Sad mi je mnogo lakse.znate, ja sam mislio da je to meni od svakodnevnog drk.anja..
 

Back
Top