POČUČA UHAPŠEN U UKRAJINI: Bivši TV voditelj optužen za pripremu ubistva

Ali niko nije Pocuci dao za pravo da poziva na linc.
Tesko da je to semanticka zackoljica.
Mozda je i ovo zackoljica, sto je uhapsen? :lol:
Кад држава не ради оно што је обавезна с обзиром на порез који нам узима, добро да је неко скренуо пажњу на егзистенцију ЖуЦ.
Јел теби мрско спомињање Почуче због ЖуЦ, или јер је отишао у Новорусију као добровољац, а није код нпр Аљбина Куртија на један хепенинг као неке БГ НВО?
 
Кад држава не ради оно што је обавезна с обзиром на порез који нам узима, добро да је неко скренуо пажњу на егзистенцију ЖуЦ.
Јел теби мрско спомињање Почуче због ЖуЦ, или јер је отишао у Новорусију као добровољац, а није код нпр Аљбина Куртија на један хепенинг као неке БГ НВО?

Samo ti nastavi sa ovom semantikom oko lincovanja neistomisljenika.
 
Кад држава не ради оно што је обавезна с обзиром на порез који нам узима, добро да је неко скренуо пажњу на егзистенцију ЖуЦ.
Јел теби мрско спомињање Почуче због ЖуЦ, или јер је отишао у Новорусију као добровољац, а није код нпр Аљбина Куртија на један хепенинг као неке БГ НВО?

Uopste mi nije mrsko pominjanje Pocuce. Smejem se od kad sam procitala vest.
Takav balvan se retko radja. Ratnik sa fesjbuka...
 
Kad ne sme lola da ode na Kosovo da brani, mora da glumi placenika po tudjim frontovima. Ne brani taj srpstvo, vec novcanik. Bata obesio nos. A tek ovaj natpis na duksu. Hahaha. Neka ga osude tamo pa u majcicu Rusiju da upozna prirodne lepote Sibira. :)
110158434673794200765918-1.jpg
 
Uopste mi nije mrsko pominjanje Pocuce. Smejem se od kad sam procitala vest.
Takav balvan se retko radja. Ratnik sa fesjbuka...



hejtuješ počuču? kojeg su zarobili rusi?
od kada si ti na strani rusa? a protiv onih koji su ga poslali?

ne misliš da si malkice zapala u krizu identiteta, zbunila se malo? :lol:
 
Значи то.
Шта ће Ни-китица и екипица сада?

pa ukoliko se ispostavi da je istina mozaik se sasvim lepo uklapa.Lik je bio pri PTJ ,smisljena je prica da bezi zbog moguce zatvorske kazne.Dali su mu tako start ,zato sto niko ne napusta dobar posao zbog odlaska u rat.Kao neko ko je u Srbiji bio medijska licnost a sada se bori na strani Novorusije, to bi mu olaksalo kontakte i kretanje.Mogao bi da prikuplja info o nasima (Srbima) dole,o eventulanim regularnim jedinicama RF ,...i snadbeva nasu sluzbi informacijama i ujedno zapadne.
Mozda je ovo samo moja konstrukcija zato sto prezirem sminkere,ali moguce da se pokaze kao ispravna.Vreme ce pokazati
 
Da , i ja se cudim sto sa mnom razgovaras o ovoj dvojici od kojih je jedan poginuo u sred Beograda od dushmanske ruke, a ovaj drugi
trune u apsi dok ne istrune.

Nema šta da se čudiš , tip je (u najboljem slučaju) oprtunista koji se bavi zamjenom teza .. prevrno , hoće da kaže da je tim kriminalcima motiv za učešće u ratu odbrana nečega a ne pljačka .. đe nađe tebe, ne znam bi li mu prošla teza i kod daleko manje inteligentnih :)
 
pa ukoliko se ispostavi da je istina mozaik se sasvim lepo uklapa.Lik je bio pri PTJ ,smisljena je prica da bezi zbog moguce zatvorske kazne.Dali su mu tako start ,zato sto niko ne napusta dobar posao zbog odlaska u rat.Kao neko ko je u Srbiji bio medijska licnost a sada se bori na strani Novorusije, to bi mu olaksalo kontakte i kretanje.Mogao bi da prikuplja info o nasima (Srbima) dole,o eventulanim regularnim jedinicama RF ,...i snadbeva nasu sluzbi informacijama i ujedno zapadne.
Mozda je ovo samo moja konstrukcija zato sto prezirem sminkere,ali moguce da se pokaze kao ispravna.Vreme ce pokazati

Pije vodu ova tvoja "konstrukcija".

Radomir Počuča s Pinka u policiju
Vesna Đorđević | 26. 11. 2013. - 17:24h |

Radomir Počuča, voditelj informativnog programa TV “Pink” napustio je ovu medijsku kuću i, nakon dve decenije, vratio se u policiju. On tamo sada obavlja funkciju portparola protivterorističke jedinice MUP-a Republike Srbije.
 

Back
Top