POČUČA UHAPŠEN U UKRAJINI: Bivši TV voditelj optužen za pripremu ubistva

Oshishali su oni dobro koga su stigli, zbog mene ne bi trebalo ni da se tetoviraju:zcepanje:
Nego su dobili sta i kako vec zasluzuju.

Meni samo bude žao kad vidim za koga su pali svi ti ljudi, za koga su se borili, ništa drugo. Meni sutra ne bi toliko bilo žao života, koliko bi mi bilo žao kad vidim ko bi se sutra sprdao sa tim... Bogu plakati.
 
Ti jadni ljudi pali, a koliko je frižidera, veš mašina, televizora palo ... :(

S' obzirom da su oni odlazili tamo odakle su ljudi već pobegli, gde nisu zaticali nikoga u odbrani, nije ni čudo što su uzimali, što bi on ginuo za tvoju kuću a ti pobegao iz nje i čuvaš svoju glavu? Posle ti žao frižidera. Što nisi ostao pa ga branio da ti ne uzme niko?
 
S' obzirom da su oni odlazili tamo odakle su ljudi već pobegli, gde nisu zaticali nikoga u odbrani, nije ni čudo što su uzimali, što bi on ginuo za tvoju kuću a ti pobegao iz nje i čuvaš svoju glavu? Posle ti žao frižidera. Što nisi ostao pa ga branio da ti ne uzme niko?

Možda zato što su glave tvoje dece važnija od frižidera ?

A pravi srbski dobrovoljac ima zadatak da ne ostavlja neprijateljima mašine, traktore i ostalo. :think:
 
Možda zato što su glave tvoje dece važnija od frižidera ?

A pravi srbski dobrovoljac ima zadatak da ne ostavlja neprijateljima mašine, traktore i ostalo. :think:
Da, Arkan je voleo malo kvalitetnije i skuplje, luksuznije stvari;)

- - - - - - - - - -

Meni samo bude žao kad vidim za koga su pali svi ti ljudi, za koga su se borili, ništa drugo. Meni sutra ne bi toliko bilo žao života, koliko bi mi bilo žao kad vidim ko bi se sutra sprdao sa tim... Bogu plakati.


Je li, a jel si ti poznavao ovog Pochuchu. Pusti ove ubice iz zadnjih ratova. Ne mislim licno nego da li je i on jedan od junaka kome se divis?
 
Možda zato što su glave tvoje dece važnija od frižidera ?

A pravi srbski dobrovoljac ima zadatak da ne ostavlja neprijateljima mašine, traktore i ostalo. :think:

Pa ako su ti glave tvoje dece važnije od frižidera, zašto onda plačeš za frižiderom dok je neko ratovao za glave tvoje dece?

- - - - - - - - - -

Je li, a jel si ti poznavao ovog Pochuchu. Pusti ove ubice iz zadnjih ratova. Ne mislim licno nego da li je i on jedan od junaka kome se divis?

Zašto bih mu se divio? Čovek je pobegao preko da ovde ne bi bio osuđen, onda odande laje i poziva na neko oslobađanje a otišao da vodi tuđe ratove... Tip je budala.
 
Pa ako su ti glave tvoje dece važnije od frižidera, zašto onda plačeš za frižiderom dok je neko ratovao za glave tvoje dece?

- - - - - - - - - -



Zašto bih mu se divio? Čovek je pobegao preko da ovde ne bi bio osuđen, onda odande laje i poziva na neko oslobađanje a otišao da vodi tuđe ratove... Tip je budala.
Pa nije budala, otisao je da brani Ukrajinu od ukrajinskih fasista kao sto je i Arkan branio Hrvatsku od ustasha i Bosnu od koga bese?
nesto sam zaboravila.

A ovo za decui i frizidere mashis ili ne razumes poentu.
 
Pa nije budala, otisao je da brani Ukrajinu od ukrajinskih fasista kao sto je i Arkan branio Hrvatsku od ustasha i Bosnu od koga bese?
nesto sam zaboravila.

A ovo za decui i frizidere mashis ili ne razumes poentu.

Uz bitnu razliku što su Arkan i ekipa branili Srbe, a on Ruse, kojih ionako ima 300 miliona i ne fali im vojne snage.

U Hrvatskoj je bilo Srba da naprave federaciju, u "Bosni" ih je pre rata gruntovno bilo 73%, pa ti razmisli malo.

Polumozgaši pričaju o ratu...

- - - - - - - - - -

Možda izgleda gadno jer čovek pomisli da je možda primarni cilj ukrasti, osloboditi - materijalnog ?! Neki kažu da je ružno krasti i pljačkati ?! :think:

Primarni cilj je odbraniti i zadržati teritorije, a kad se to uradi, uradi kako ti volja, ti ostani i brani svoje pa neće ni uzeti.
 
Pre mesec dva kad je postao aktuelan ovde, mrzi me da kopam po temama, bilo je priče i obećanja od strane vlasti nam da će i on (kao i svi ostali koji su otišli tamo da se bore) biti uhapšen i da će mu suditi.
isto kao što smatram da Slobi nije trebalo da se sudi u Hagu neko da opletu po njemu ovde, smatram da tom majmunu treba da sude tamo gde je uhapšen a ne da ga doteruju ovamo
 
Глогов колац се једе од муке што су му проруски шумари ухапсили Почучу Шану.

- - - - - - - - - -

Pre mesec dva kad je postao aktuelan ovde, mrzi me da kopam po temama, bilo je priče da će i on biti uhapšen i da će mu ovde suditi.
isto kao što smatram da Slobi nije trebalo da se sudi u Hagu neko da opletu po njemu ovde, smatram da njemu treba da sude tamo gde je uhapšen a ne da ga doteruju ovamo

А можда су га проруски шумари намерно "ухапсили" да би га пребацили у Русију и заштитили од српског правосуђ...не...чекај... :think:
 
Nisi mi odgovorila, kako bi bilo da nije bilo tih "ubica" i da su ti ubice sa druge strane došle na kućni prag?

A, za tvoju informaciju, SDG se najviše obogatila uzimajući naftu, drva, itd, iz Hrvatske, nisu uzimali tebi, tako da ne vidim tvoj lični problem.

Nemoj da pišeš o Arkanovom učešću u ratu kad nemaš pojma šta je on tamo radio .
I gdje je on to bio a da drugi nisu smjeli tamo biti ? Ja sam čuvao njega a ne on mene .
Pogledaj na karti gdje su mjesta Sarvaš i Erdut pa će ti biti jasnije .
Zbog njega i njegovog lopovluka smo se skoro pobili sa ruskim unproforcima !
 
Одлично што су га ухапсили док није направио штету, наравно да је било таквих четника и великих Срба не тако давно пуковник Ђуровић је причао да је било пуно Србских издајника на Косову...
 
Pre mesec dva kad je postao aktuelan ovde, mrzi me da kopam po temama, bilo je priče i obećanja od strane vlasti nam da će i on (kao i svi ostali koji su otišli tamo da se bore) biti uhapšen i da će mu suditi.
isto kao što smatram da Slobi nije trebalo da se sudi u Hagu neko da opletu po njemu ovde, smatram da tom majmunu treba da sude tamo gde je uhapšen a ne da ga doteruju ovamo

U Srbiji je trebalo da mu se sudi jer je pozvao na lincovanje Zena u crnom.

Zadrzace ga ovi tamo, a nesto mi se cini da se Srbija nece ubiti od izdavanja poternica i molbi da se izruci Sbiji.
Pa on je tamo napravio krivicno delo, kako moze da mu se za to sudi u Srbiji?
 
Poslednja izmena od moderatora:
U Srbiji je trebalo da mu se sudi jer je pozvao na lincovanje Zena u crnom.

Zadrzace ga ovi tamo, a nesto mi se cini da se Srbija nece ubiti od izdavanja poternica i molbi da se izruci Sbiji.
Pa on je tamo napravio krivicno delo, kako moze da mu se za to sudi u Srbiji?

- - - - - - - - - -


Mislim da nije OK da coveku koji je svasta preturio preko glave lupetas ovakve nesuvisle stvari.

pa znaš da su trtljali i davali obećanja vu & co
i ne treba ovde da um se sudi. rekla sam ranije kako gledam na njegovo turanje nosa gde mu nije mesto.
http://forum.krstarica.com/showthre...у-Украјини?p=29832038&viewfull=1#post29832038
http://forum.krstarica.com/showthre...у-Украјини?p=29832105&viewfull=1#post29832105
http://forum.krstarica.com/showthre...у-Украјини?p=29832184&viewfull=1#post29832184
 
U Srbiji je trebalo da mu se sudi jer je pozvao na lincovanje Zena u crnom.

Zadrzace ga ovi tamo, a nesto mi se cini da se Srbija nece ubiti od izdavanja poternica i molbi da se izruci Sbiji.
Pa on je tamo napravio krivicno delo, kako moze da mu se za to sudi u Srbiji?

- - - - - - - - - -


Mislim da nije OK da coveku koji je svasta preturio preko glave lupetas ovakve nesuvisle stvari.
Дотичне би биле утамничене у свакој нормалној држави као и подржаватељке истих.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Веган се налипо раџе!:D

- - - - - - - - - -

Дотичне би биле утамничене у свакој нормалној држави као и подржаватељке истих.

Heroj Pocuca nije pozivao na utamnicenje vec na linc.
Pravio covek spiskove, nije ni trepnuo a stigao na spisak.
Magarac :lol:

- - - - - - - - - -

Kad vidim kako pričate o ljudima koji su branili ovu zemlju, jasno mi je samo jedno, ako opet dođe do toga, samo se fino okrenuti i gledati svoja posla, pa kad vas pokolju e onda se organizovati, pre toga ništa. Niste zaslužili da se ošišaju za vas, a ne da ratuju.

Ko je branio i koju zemlju?
Nesto si ti tu pobrkao.
Kriminalac, pljackas i ubica ti heroj?
 
Heroj Pocuca nije pozivao na utamnicenje vec na linc.
Pravio covek spiskove, nije ni trepnuo a stigao na spisak.
Magarac :lol:

- - - - - - - - - -



Ko je branio i koju zemlju?
Nesto si ti tu pobrkao.
Kriminalac, pljackas i ubica ti heroj?
Семантичка зачкољица небитна за реално стање да само банана државе из свог џепа финансирају НВО које теже рушењу оних који их плаћају.
 
Семантичка зачкољица небитна за реално стање да само банана државе из свог џепа финансирају НВО које теже рушењу оних који их плаћају.

Ali niko nije Pocuci dao za pravo da poziva na linc.
Tesko da je to semanticka zackoljica.
Mozda je i ovo zackoljica, sto je uhapsen? :lol:

- - - - - - - - - -

što niko nije imao petlju da pljuje Arkana dok je bio živ? ebote, sve junak do junaka

Ko kaze da ga niko nije pljuvao? Trebalo je javno, u lice?
A koji si ti junak kad forumasa pljujes da je pripadnik ZNG?
 
Ali niko nije Pocuci dao za pravo da poziva na linc.
Tesko da je to semanticka zackoljica.
Mozda je i ovo zackoljica, sto je uhapsen? :lol:

- - - - - - - - - -



Ko kaze da ga niko nije pljuvao? Trebalo je javno, u lice?
A koji si ti junak kad forumasa pljujes da je pripadnik ZNG?
Da i to nasao Sarvasha da pljuje i da lupeta da je ZNG.

Ovo je mozda zackoljica ( sa hapsenjem) al nikako semanticka:D
 

Back
Top