Uhapšen Sergej Trifunović

Da to je zlo koje nas izjeda gore nego što bilo koja droga može.
Da se razumemo ..protiv droge sam,ali protiv korupcije sam iz sve snage.

Apsolutno.

Ali zato će vest da je Sergej uhapšen zbog droge biti na svim naslovnim, dok će vest o Nikoli Petroviću širim narodnim masama ostati nedostupna.

Pride će biti velikim slovima "SERGEJ UHAPŠEN ZBOG DROGE", kao da je pao u Boliviji sa 500 kila, a on imao 5 grama marihuane, što otprilike košta ukupno 6000 dinara i čovek kupio za sebe i ekipu. Pet grama marihuane je otprilike 10 do 15 džointa maksimalno. I to iz onoga što sam viđao.

Apsolutno.

Ali zato će vest da je Sergej uhapšen zbog droge biti na svim naslovnim, dok će vest o Nikoli Petroviću širim narodnim masama ostati nedostupna.

Pride će biti velikim slovima "SERGEJ UHAPŠEN ZBOG DROGE", kao da je pao u Boliviji sa 500 kila, a on imao 5 grama marihuane, što otprilike košta ukupno 6000 dinara i čovek kupio za sebe i ekipu. Pet grama marihuane je otprilike 10 do 15 džointa maksimalno. I to iz onoga što sam viđao.
Taj medijski linč se dogodio već Bjelogrliću, Goranu Markoviću i još nekima.

Taj medijski linč se dogodio već Bjelogrliću, Goranu Markoviću i još nekima.

Naravno.

Ko god se usudi da progovori bilo šta što nije u skladu sa narativom vlasti iskopa mu se istorija prababe ako ima išta što nije korektno da se pomene.

Zato i kažem, nije ovo zbog pet grama vutre, već zato što je "vidi ko vam vodi opoziciju". I Biljana Srbljanović kad je postala ljubitelj SNS odjednom više nije narkomanka koja je pala za belo, već je ok.

Nije mi zemljak. Čak ida jeste gledam kakav je čovjek, a ne odakle je. U nekoj emisiji prije par godina Sergej priča kako se vozio kolima kroz Beograd i u jednom trenutku neki lik sa strane mu je dobacio 'Sergej ajde na piće', a Sergej njemu pokaže srednji prst. Eto Sergej o tom svom neljudskom postupku javnno priča i to onako napaljeno (tipično za njega) kao da mu je taj što ga je zvao na piće nešto skrivio. Svi znamo da je Sergej nosio majicu sa likom Jovana Divjaka koji je učestovao u zločinima nad Srbima u Sarajevu.
Jeste, rodjeni je Mostarac, znaci da ti je zemo. Nema veze sto su mu roditelji Uzicani, nema veze sto je on odrastao u tom gradu. Znaci tvoj zemara. Napadas zemaru, kakv si bre ti covek..

Apsolutno.

Samo "vidjao? :D
Slazem se, zicer za spin sa ozbiljnjih problema za vlast i samu drzavu. Narkomacina, dilercina koja se krece medju nevinim Srbljem. Kako bi ga razvukli po medijima da, puj-pujj, nekoga zgazi u saobracaju, mogu misliti. Da je bio na mestu Mitrovicevog sina kada je ubio onu devojku na pesackom mislim da bi robijao 25 godina i da bi se svakih 2-3 dana provucicevski mediji pozivali na to da je jedan od vodja opozicije bio taj ubica.

Ovako, na Trifunovicu se slomi medijski linch za sve one koji su su imali bili kakvog dodira sa narkoticima a nisu smeli da se prozivaju zbog toga sto su blisku sa pic.hk.oustim.

pa ne znam.. al kontam da nije mnogo štetnija od rakije, mada nisam probao..puše drugari još od srednje škole ok su.. a da su pili rakiju svaki dan msm da bi se upropastili do sad
Nije stetnija od rakije ako je konzumiras umereno i ne svaki dan pa navuces zavisnost kao sa rakijom. No, zabranjeno je voziti pod uticajem marihuane jer izaziva smanjen osecaj na prostor i sporiju reakciju te imas slican efekat kao kad si alkoholisan. U sustini isti uticaj kao alkohol, samo sto pri konzumaciji marihuane se covek smiri a pod uticajem alkohola neki postaju agresivni, oba stimulansa sluze za "opustanje". Marihuanu koristim mozda 2-3 puta godisnje, na zurkama, najcesce pri posetama Srbiji o zanimljivosti li, alkohol (vino ili viski) bar jednom nedeljno. Pa vidite sta je opasnije.

Na Jovanjici se uzgajala medicinska marihuana s niskim udijelom THC-a i visokim udijelom CBD-a, šro je savršeno legalno i postoji kako bi osobama koje boluju od multiple skleroze olakšalo život.
U slučaju Sergeja radi se o najobičnijoj narkomančini koja krši zakon.
Da, tako kaze Koluvija i vas preCednik a njima je za verovati, ye.b.alo se.
Koluvija je imao dozvolu za farmu za uzgoj organske hrane a ne marihuane, bila ona i medicinska kao vas preCednik pokusava to da predstavi. Za uzgoj medicinske marihuane moras biti registrovan u suprotnom krsis zakon. No, nigde nisu dokazali da je to medicinska marihuana, samo se zna da je ilegalno gajena i cuvana dronovima i naoruzanim cuvarima, koji su gle li slucajnosti radiliu za BIAu. No, znajuci srpsko pravosudje, "isplivace" dokazi da je u pitanmju bila medicinska marihuana i Koluvija ce mozda, kazem mozda, platiti kaznu za privredni prekrsaj - proizvodnju bez dozvole.

Pazi sine kad je ovde gde ja zivim marihuana dopustena, mozes da je kupis legalno u prodavnicama. Vise problema mozes da imas ako koristis obican duvan, stetniji je po ljude u okolini. A secam se da je tako bilo i na Malti i u Holandiji.
Marihuana je opasnija od heroina zbog toga što se tako agresivno propagira i na svakom koraku je dostupna.
Nikada ne bi probao to đubre, vidiš da je Sergeju spalila mozak i od njega napravila polusvijet i kriminalca.

Da, tako kaze Koluvija i vas preCednik a njima je za verovati, ye.b.alo se.
Koluvija je imao dozvolu za farmu za uzgoj organske hrane a ne marihuane, bila ona i medicinska kao vas preCednik pokusava to da predstavi. Za uzgoj medicinske marihuane moras biti registrovan u suprotnom krsis zakon. No, nigde nisu dokazali da je to medicinska marihuana, samo se zna da je ilegalno gajena i cuvana dronovima i naoruzanim cuvarima, koji su gle li slucajnosti radiliu za BIAu. No, znajuci srpsko pravosudje, "isplivace" dokazi da je u pitanmju bila medicinska marihuana i Koluvija ce mozda, kazem mozda, platiti kaznu za privredni prekrsaj - proizvodnju bez dozvole.
Rekla-kazala priče koje drugosrbijanski mediji izvlače iz guzice.
Ja sam za to da se institucijama prepusti da rade svoj posao bez pritiska žute štampe, zbog toga što će se na taj način najprije doći do istine.

Marihuana je opasnija od heroina zbog toga što se tako agresivno propagira i na svakom koraku je dostupna.
Nikada ne bi probao to đubre, vidiš da je Sergeju spalila mozak i od njega napravila polusvijet i kriminalca.
Jeste opasnija zato sto ti tako kazes ma kako se ne razumeo u tu oblast. Vidis da u Srbiji mozes da zaradis mardelj ako te uhvate sa 5 gr (sa tonom i po nece ti nista) a kako je kod vas u federaciji BiH nemam pojma, no sudeci da je Koluvija iz vasijeh krajeva tu se valja naveliko.

A da li je Trifunovicu "spaljen" mozak i od cega je ako je uopste ni ti ni ja ne mozemo da sudimo, nismo psihijatri, a nije nam ni bio u rukama za tu vrstu ispitivanja. Mozes da sudis o njemu na osnovu njegovig uloga i na osnovu novinskih natpisa ali posto je on javna licnost (kao glumac i kao ex-politicar) sve sto uradi se gleda kroz drugaciju lupu. To sto su ga panduri capili sa 5gr marihuane samo govori da nema nikakvu zastitu u vlastima. Za razliku od tvog zemare Koluvije, kuma zvaloustog, Mitrovicevog sina, samog Mitrovica i svih ostalih koji u Srbiji/BiH/Crnoj Gori/Hrvatskoj mogu da rade sta hoce a da ne odgovaraju za to. I to je poenta svega, nisu svi isti pred zakonom, i to drasticno... pa ako vama tako sta ne smeta a smeta vam sto je Trifunovic kupovao 5gr marihuane za sebe onda ste kao drustvo u stravicno ozbiljnom problemu.

Poslednja izmena:
Jeste opasnija zato sto ti tako kazes ma kako se ne razumeo u tu oblast. Vidis da u Srbiji mozes da zaradis mardelj ako te uhvate sa 5 gr (sa tonom i po nece ti nista) a kako je kod vas u federaciji BiH nemam pojma, no sudeci da je Koluvija iz vasijeh krajeva tu se valja naveliko.
Ja samo vidim da su ljudi pod utjecajem marihuane bahati, bezobrazni, nenormalni, divljaju, jure autom, agresivni, tuku se.
S obzirom na sve, čudi me da hašišar Sergej nema puno deblji dosije, ali polako, doći će nedajbože i to.
O tome da je od pušenja vrhova hašiša do spavanja kraj WC šolje sa špricom u veni jako kratak put, to da ne govorimo.

Ja samo vidim da su ljudi pod utjecajem marihuane bahati, bezobrazni, nenormalni, divljaju, jure autom, agresivni, tuku se.
S obzirom na sve, čudi me da hašišar Sergej nema puno deblji dosije, ali polako, doći će nedajbože i to.
O tome da je od pušenja vrhova hašiša do spavanja kraj WC šolje sa špricom u veni jako kratak put, to da ne govorimo.
Ocito apsolutno nemas pojma kako se manifestuje dejstvo THC iz marihuane. Sve suprotno od onoga sto si napisao, ljudi pod uticajem THC nisu agresivni, THC ih smiruje. Nemas pojma ni kako se stice ovisnost, ni sta je hasis ni sta je marihuana, sto je dobro jer si ocito ostao samo na bosanskoj sljivki (ako je to umereno). Te ne vidim razlog zasto uopste pises o necemu o cemu nemas pojma, sta te nagoni na to? Da das svoje misljenje koje je totalno irelevantno? Jel' tako iznosis zakljucke i o problemu bozona (ne bizona, nego bozona)?

Ocito apsolutno nemas pojma kako se manifestuje dejstvo THC iz marihuane. Sve suprotno od onoga sto si napisao, ljudi pod uticajem THC nisu agresivni, THC ih smiruje. Nemas pojma ni kako se stice ovisnost, ni sta je hasis ni sta je marihuana, sto je dobro jer si ocito ostao samo na bosanskoj sljivki (ako je to umereno). Te ne vidim razlog zasto uopste pises o necemu o cemu nemas pojma, sta te nagoni na to? Da das svoje misljenje koje je totalno irelevantno? Jel' tako iznosis zakljucke i o problemu bozona (ne bizona, nego bozona)?
Kako onda objašnjavaš da Sergej svako malo zbog napušene glave zaradi prijavu?
Prošle godine je u istom danu u Splitu zaradio dvije.
Njemu je završiti u stanici kao meni otići na pijacu.
Težak narkomanski hašoman, pitam se što bi bio u stanju napraviti da marihuane nestane pa padne u apstinencijsku krizu.

Back